برنامه اسنپ و هماهنگی های جدید تاکسی آنلاین

سلام دوستان عزیز، امروز تصمیم گرفتیم برای شما دوستان عزیز برنامه اندروید اسنپ رو معرفی کرده و برای شما عزیزان دوستدار این برنامه نوع این برنامه و کاربردهای اجتماعی اون رو توضیح بدیم. برنامه اسنپ یک تاکسی آنلاین جدید می باشد که برای اولین بار در سطح شهر تهران به اجرا گذاشته شده و اکنون در اکثر نقاط کشور ایران فعال می باشد و شما نیز می تونید از این برنامه به راحتی استفاده کنید.

Image for post
Image for post
اسنپ برای اندروید

این برنامه زیبای اسنپ سفری با هزینه کم و پر از امنیت رو برای شما عزیزان فراهم میکنه و شما می تونید بدون محدودیت زمانی و مکانی هر لحظه با استفاده از گوشی خود درخواست آنلاین تاکسی رو داده و برای خودتون خدمات این آژانس رو دریافت کنید. این برنامه اسنپ داری انواع سرویس ها داخل برنامه می باشد که عبارتند از اسنپ ارزان و با صرفه، اسنپ رز، اسنپ باری، اسنپ موتوری که شما می تونید متناسب با درخواست خود هر کدوم رو که خواستید انتخاب کنید.

خواص این برنامه اسنپ

ارائه سرویس ارزان قیمت و با صرفه

بدون محدودیت مکانی و زمانی

اسنپ سازگار با تپسی ویژه رانندگان

سرعت و امنیت برای مسافر

از درب منزل تا درب مقصد

دوستان عزیزم توجه داشته باشید که اسنپ یه شرکت بوده و رانندگانش رو خودش برای امنیت بالا با خودروهای مدل بالا و تمیز انتخاب می کنه تا مسافر برای خودش امنیت جانی و مالی داشته باشه و در مواقع خطر بتونه از جایی برای خودش پشتوانه داشته باشه.

امیدوارم که از این مطالب خوشتون اومده باشه

موفق باشید.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store