EasyMINE ile kripto para madenciliği

Herkese merhaba! Kendi madeninizi kurmak, yönetimini de doğrudan ve kolay şekilde yapmak ister miydiniz? Çünkü size bu yazımda kripto para madenciliğindeki tam ve bağımsız yazılım platformundan bahsedeceğim. Peki, nedir bu yazılım platformu? Tabi ki easyMINE.

Öncelikle easyMINE’ın sitesini sizlerle paylaşmak isterim: https://easymine.io/

EasyMINE nedir?

İster kripto paralara yeni başlamış olun isterseniz de deneyimli fark etmez. easyMıne büyük küçük orta demeden para madeni oluşturup, yönetebilmenizi sağlar. Yani, kendi madeninizi kurmak için basit ve kullanışlı bir araç diyebiliriz. Üstelik uzmanlaşmış bilgi de gerektirmez. Bu da yetmezmiş gibi; easyMINE eMOS işletim sistemi, donanım sürücüleri, madencilik programları ve eM paneli gibi dağıtım paketi karlı bir madeni işletmek için gerekli olan tüm yazılımları içerisinde barındırır.

Neden easyMINE?

Kullanımı kolaydır!

Kripto para birimlerinin dünyasında yeni adım atmış olan insanlar için, “blok zincir”, “proof” veya “hash” kavramlarını keskin bir biçimde anlamak zor gelebilir.

Kripto para madeni işletmek kolay değildir. Kolay olmadığı gibi donanımını yapmak da zor bir süreç olabilir. İyi çalıştırmasını sağlamak için donanımlı bilgi ve gerçek çaba gerekebilir. Ayrıca, çalışmasını sağlamak için gösterilen gayrette söz konusudur. Sürekli; denetim, ayarlama, onarım ve güncelleme…

İşte easyMINE, başlangıç kurulumundan günlük kullanıma kadar olan tüm bu zorlu süreci basit, otomatik ve tam olarak sorunsuz bir şekilde yapacaktır. Bundan başka bir de ek satın alma, indirme veya kurulum gerekli olmayacaktır. easyMINE, yeni başlayanlara bile erişilebilir olmayı amaçlamıştır. Başarılı temel işlemler için orta düzey bilgisayar becerisinden fazlasını gerektirmemektedir.

Geniş kapsamlıdır!

easyMINE, tek bir uzaktan kumanda paneli ile kripto para madenciliği işleminin her aşamasında; ilk kurulum aşamasından envanterin etkin bir şekilde yönetimine, performans takibinden optimizasyonuna, sorun gidermeden bakımına kadar, her bir aşama için hassas kontrol ve erişim sağlamaktadır.

Kendi kendine öğrenebilir!

Gelişmiş yapay zeka tabanlı optimizasyon algoritmaları ve veri madenciliği teknikleri ile easyMINE’in maksimum verimlilik, istikrar ve kazanç için işletme parametrelerinin hareketli olarak en hassas ayarların yapmasına imkan sağlanmaktadır. Tüm donanım ve yazılım bileşenleri otomatik olarak yapılandırılmaktadır. Optimal değerler ise merkezi olarak korunan bir bilgi tabanında toplanan performans verilerinin analiz edilerek belirlenmesinden oluşmaktadır.

Ölçeklenebilir ve genişletilebilir!

easyMINE, denetimi altında tuttuğu para madenlerinin sayısına bakılmaksızın tutarlı bir kullanılabilirlik, kolaylık ve rahatlık düzeyi yaratmak üzere oluşturulmuştur; küçük, büyüyen ve orta büyüklükteki madenler için elverişli olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, yeni kripto para birimlerini, madencilik algoritmalarını ve cüzdanları desteklemek için rahatlıkla genişletilebilmektedir.

EasyMEIN sayesinde maden makinelerinin takibini uzaktan yapabilecek ve ayarlarını kolaylıkla easyMEIN kontrol panelinden yapabileceksiniz. Donanıma fiziksel olarak erişemiyor olsanız bile easyMEIN sayesinde her an haberdar edilebilecek ve kontrol altında olabileceksiniz.

easyMINE Tokenleri (EMT)

Projeyi finanse etmek için 33,000,000 easyMINE tokeni (EMT) yayınlanmaktadır. Tokenler, Ethereum (ETH) platformunu esas alacak ve MyEtherWallet gibi mevcut ETH çözümlerini kullanarak yönetilebilecektir.

Projenin whitepaper’ına ulaşmak isterseniz tıklayınız.

ETH Address: 0x23D5819F88e2ca2C1d4f4da2D3177762982928af

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.