זוג בוטיק

ככל שאני וליאור מתבגרים (או כמו שאומרים הילדים שלנו — מזקנים), אנחנו לומדים יותר ויותר להתפנק. עם הגיל באה ההבנה שהחיים האלה לא יימשכו לנצח, ואת מה שלא נספיק עכשיו אולי לא נספיק לעולם.

אני רואה את זה גם אצל כל החברים שלנו — פעם היינו סגפנים, חסכנים וצנועים, והיום כשהילדים כבר מתחילים להיות עצמאיים, אנחנו מרשים לעצמנו יותר מפעם לדאוג לעצמנו, לבלות ולבזבז. הרי אנחנו גדלנו בעולם כלכלי שונה לגמרי ממה שיש היום — עולם שבו לכולם יש בערך אותו דבר (והכוונה היא למעט) ושבו טיולים, מסעדות וכו’ זה משהו של עשירים. והיום הכול נהיה זמין יותר, נגיש יותר והרבה יותר זול. וחוץ מזה, עם כל התוכניות טיולים ובישול ולייף סטייל — אנחנו רוצים יותר וגם מפנימים שמגיע לנו.

אז אני וליאור נהיינו זוג בוטיק. אנחנו מחפשים חוויות מיוחדות ויוקרתיות, ואנחנו מוכנים לשלם עליהן. דוגמה טובה זה המלון שבחרנו לחופשה הקרובה שלנו — הסתכלנו על כמה מלונות בירושלים של רשת פתאל https://www.fattal.co.il/jerusalem-hotels והחלטנו שהלאונרדו בוטיק הכי מתאים לנו. אנחנו לא צריכים הפעלות בבריכה בשביל הילדים, אלא אנחנו מחפשים איכות גבוהה, שקט ופינוקים של מבוגרים. לפני 15 שנה בטח היינו בוחרים באיזו אכסניה זולה….

האם זאת התנהלות כלכלית נכונה? אני לא יודעת. אני יודעת שלילדים שלנו יהיה קשה יותר להגיע למעמד המבוסס שיש לנו היום, ואנחנו בהחלט רוצים לעזור להם במה שהם יצטרכו, אבל גם לנו מגיע ליהנות מפרי עמלנו, לא?