STK uygulama ile ödeme

STK nedir? STK, bir mobil uygulamayla satış noktalarında ödeme getiren bir teknolojiye sahip bir platformdur. Bunu iyi anlamadıysanız, bir mobil uygulama ile gerçek zamanlı olarak kripto para ile ödeme yapan bir işlemi gerçekleştirmek anlamına gelir.

Ücretsiz ve sabitce cep telefonunuzdan para harcamak, kaydetmek ve paylaşmak için geleneksel bankacılık hizmetlerine alternatif bir seçenektir. Uygulamamız, gerçek zamanlı bildirimler, zahmetsiz tasarruflar, finansal IQ ve mobil cihazlar arası ödemeler gibi özelliklerle üyelerine kişisel finans için akıllı çözümler sunar.

Dünyanın her yerinden erişilebilen STACK, akıllı telefonunuzdan uygulama ile kripto da dahil olmak üzere herhangi bir para biriminde paranızı emniyetli bir şekilde depolamanıza, heen erişmenize ve herhangi bir yerde işlem yapmasına olanak tanıyan geleneksel bankacılık sistemlerine alternatif olacaktır.

Kripto dünyasında bir sürü kart ve bankacılık projesi günden güne artmaktadır ama gel gör ki bu projeler fikir olmaktan öteye gidemiyorlar. STK içinde açıkcası kısa süreli bir yatırım aracı denilemez. Bu projede uzun vadeli bir yatırım aracı benim fikrime göre. Çünkü projeyinin globalde aktif olarak kullanılabilmesi için fiat — kripto kabul eden bankaların kripto paraları desteklemesi gerekmektedir.

Nasıl Çalışıyor

STK , dijital cüzdanınızda yeterli krito paranız varsa reel para ile alışveriş yapılan satış noktasında alışveriş yapan kullanıcıların kripto para ile alışveriş yapmalarını sağlamak için devlet kanallarına erişim imkânı sağlıyor. STK, her müşterinin ve STK’nın kendi cüzdan arasında otomatik olarak bir devlet kanalı açmaktadır. STK tokenleri, gaz fonları Ethereum işlemlerine çok benzer şekilde fonlar finanse eder. İlk uygulama, STACK’in dijital cüzdanıyla yapılacaktır. STK belirteçleri genel Ethereum blok zinciri üzerinde uygulanacak ve ERC20 protokolüne uyulacaktır.

Satış yapılan pos cihazlarında gerçek zamanlı olarak kripto dönüşümleri yapılacaktır. Ayrıca ATM makinelerinden sizlere nakit çekebilme imkanıda verecek harika bir projeden bahsediyorum.

Kullanıcı mobil uygulama aracılığıyla satış işlemi başlattığında, STACK cüzdanında, ödemeli mobil uygulamaların kullanılmasına benzer şekilde, işlemin değerini gösteren görsel bir bilgi alır. Sahne arkasında, kullanıcı, bir işlemi, STK platformuna eşdeğer şifre akışını göndermeye yetkilendirir.

STK tarafından oluşturulan platform imzalanmış işlemi alır, karşı işaretler verir ve bu yeni durumun bir kopyasını zincir dışında saklar. STK, daha sonra, yerel para birimi hesabına, talep edilen satın alım işlemini, kullanıcı adına küresel ödeme ağı aracılığıyla ödemekle yetkilendirir. İşlem zincir dışında gerçekleştiğinden, az miktarda hesaplama süresi ve ağ gecikmesi haricinde neredeyse hiç gecikme olmaz

Çok daha fazla bilği için Teknik Makale

STACK cüzdanlarınız global olarak küresel bir ödeme ağına erişir. STACK cüzdanı 10 para birimi destekleyen bir cüzdandır

ICO Hakkında
11 Ekim 2017 ve 24 Ekim 2017 Ön satış
25 Ekim 2017 ve 3 Kasım 2017 Ico Satışı
Fiyatlandırma: % 20'lik satış öncesi indirimi
Ilk Gün İndirimi (satın alınan tokenler için ilk 24 saatlik satış) %10 İlave ikramiye ve sevk programlarına %5 ek tahsis edilecektir

ETH adresi gönderildikten sonra, herhangi bir şekilde değiştirilmez. ETH adresinizi gönderirken dikkat edin!
Exchange sitelerinden veya başka herhangi bir üçüncü taraf hizmetinden ETH adresleri göndermeyin. Özel anahtarlarınızı (veya sözcük gruplarını) bildiğiniz yalnızca ETH adresleri sağlayın.

Token Dağılımı

%55 token satışları için ayrılan pay
%25 gelecekteki maliyetlerin karşılaması ve büyüme, genişleme için gerekli olan likidite için tutulacak
%10 kurucular ve ekip
%5 destekleyenler
%5 token satış maliyetler

STK Hakkında
Web sitesi: https://stktoken.com/
Token Satış: https://stktoken.com/tokensale
Teknik Makale: https://stktoken.com/STK_whitepaper_en.pdf
ANN Konu Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2212245.0
Telgraf: https://t.me/stktoken
Medium: https://medium.com/@STKtoken
Twitter: https://twitter.com/stktoken
DiscordApp: https://discordapp.com/invite/38EXN5D
Reddit: https://www.reddit.com/r/STKToken/

Yazar : exortis
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=940948

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.