Вчити мову, завдання №1. День 52

Photo by Kim Siever

Станом на сьогодні, знання англійської мови — це пріоритет №1 в усіх молодих людей має бути. І це не просто вміти спілкуватись на побутовому рівні. Тепер важливо знати мову на рівні своєї професійної діяльності. Сьогодні переконався, що вже і технарям варто знати англійську відповідно до своєї спеціальності.

Загалом, вивчення мов, це не всім дається, особливо вже у зрілому віці. А вивчення технічних термінів, це ще складніше. Тут є своя специфіка, свої скорочення, свої власні назви. Інколи буває, що термін може звучати однаково але в різних мовах він несе різний посил.

Вважаю, що іноземні мови потрібно починати вчити дітям ще з садочка. Вони їх швидко опанують і сприйматимуть на рівні з рідною.

Спостерігаю за сином, 3,5 роки йому, подивиться мультфільми і вже деякі речі називає іншою мовою. Або по собі можу судити, я ріс ще за часів совка, російську умову нам просували всюди і на кожному кроці і тепер я не бачу в цій мові чогось складного, а от з англійською, котру почав вивчати вже в старшій школі і більш свідомо вже тоді, коли мені було за 30 років, справи складніші. Але порозумітись з англомовною людиною вже зможу, на побутовому рівні це точно. Проте це не ідеал, треба щоб ця мова сприймалась без напружень, легко і підсвідомо, а це, повернусь до сказаного вище, треба вчити ще з віку 3–5 років.