Креативний Клас. Відрядження. День 86

Основне прагнення КК (Креативного Класу) — це змінити світ навколо себе, в країні на цілій планеті і, навіть, в космосі.
Інструменти — кративне мислення (обробка відомих знань, продуктів, практик і створення на іх базі нових) та процес впровадження цих нових ідей і продуктів в життя (іноваційний процес). Основними засобами є засоби вже створені іншими представниками КК (в першу чергу інтернет). Гроші цікавлять, як інструмент реалізації проектів і не є самодостатнью цінністю.
(с) Марк Зархін

Ось нарешті починаємо усвідомлювати це, що креативне мислення, зараз займає передові місця. Пропоную перечитати статтю Марка Зархіна.

Коли бачиш, як успішний керівник пише такі цікаві речі, виникає бажання йти працювати в його бізнес. Людина розуміє сучасні потреби і тенденції.

А от редакторам часопису “Ї”, варто уважніше ставитись до вичитки текстів.


Сьогодні вирушаю в коротеньке відрядження. Планую вже завтра, пізно ввечері, вийти в ефір знову. Правда, от їду сам. А поїздка нічними поїздами та ще й без компанії, для мене не зовсім цікавий момент. Тож, після повернення, можливо, напишу як все пройшло :).

І ця подія ще є причиною, чому сьогодні менше інфо.