Нові санції проти мордору. Знову про завершення АТО. Хорватський сценарій. День 171

Сьогодні наш Президент, Петро Порошенко, мав зустріч з Дональдом Трампом. Чи правильніше сказати навпаки?

Так от, вже є перші новини.

Є нові санкції. Але поїздка, явно була і для перемовин про переформатуванню АТО. Бо так раптово почали ці заяви випливати.

Тепер домовляться про озброєння і траєкторію руху до членства в НАТО.


Але гарно війну перейменували в реінтеграцію. Всім подобається, не ріже вухо і мирно звучить. А ви що хотіли, ми ж цивілізована нація, європейська, ми все пом’якшуємо.

Підтягуємо закони під певні моменти. Щоб потім все було в правовому полі. Правильно робимо.


Хорвати пережили війну. І ми її маємо, упс, тепер це будемо реінтеграцією називати. Хоча є ймовірність введення воєнного стану на території АТО і офіційно почнемо називати територію, за яку боремось, окупованою.

І більшість з населення підтримає силову операцію. Правда є ньюанс, що Хорвати мали ворога за сотні кілометрів і він не міг непомітно підтримати своїх підопічних, а наш ворог межує з територією, де буде операція, тож швидко зможе доставляти живу силу, техніку і боєприпаси. Тож у нашому випадку, будуть говорити, що беруть післявоєнний досвід Хорватії.


З усього сказаного, так виглядає, що вже є глобальна підтримка в України. І про багато чого вже домовлено. Чекаємо завершення цієї трагедії, що вже стільки років триває на українській землі…

А якщо воно і далі буде без змін, я вже і не знаю, чи влада довго зможе втриматись і утримувати свої рейтинги.