Соціальні мережі втратили свій шарм. День 28

Photo by Liji Jinaraj

Чим далі в ліс, тим в соціалках стає противніше.

Суть цього запису в тому, що соціальні мережі перетворюються з чогось камерного, закритого, на загальнобалаганне, велелюдне і тим самим насичуються шлаком, сміттям і відходами, продуктами життєдіяльності тисяч користувачів.

А були часи, що в межах України, користувачі, Twitter наприклад, фактично всі знали одне одного, а тепер в межах однієї вулиці це нереально. Але Twitter, це наразі ще досить камерна мережа, відносно того ж Facebook, куди вже добралися фактично всі, особливо трагічно це виглядає, коли там починають обживатись активні користувачі Однокласників.

І ось, коли дивишся на соціалку, в якій колись міг сховатись від всіх і спілкуватись лише з однодумцями, бачиш проекцію реального світу, котрий бачиш щодня навколо себе. Звісно, можна штучно і далі втримувати свої інтереси і вибудувати стіну. Але ця стіна постійно буде руйнуватися і процес набере таких темпів, що вже не встигнеш робити мури навколо себе.

Можливо тому багато народу почали втікати з соціалок і жити своїм тихим життям в закритому колі реальних друзів, своїх інтересів і захоплень.