Транспортування газу ще безоплатне. Турбо-Техно-Саунд і Фантом-2. Тесла-3 вже на дорогах. День 95

Ці всі рухи з оплатою за транспортування газу отримали логічну заяву від Порошенка.

Але чому призупинити, а не відмінити?

Воно виглядає так, що це ніби зондувалися настрої народу, перевірялася реакція, а паралельно формуються механізми для підняття рейтингів перед виборами. Потім буде викидуватись козир, от дивіться, ми не встановлюємо тарифів на транспортування, котрі вигідні олігархам, ми за народ, ми за вас, голосуйте за нас. Насправді, тут буде лише боротьба за голоси виборців.

Наразі рішення призупинено.

А далі будуть або вибори, тоді відміна, або чергові кредити, тоді голосніше скажуть про вимоги МВФ і все.


Цікаво, чи ще хтось пам’ятає такий гурт як “Турбо-Техно-Саунд”? Сумніваюся. А от “Фантом-2” б мали ще пам’ятати, оскільки були більш розпіареними і тиражованими. “Фантом-2”, був заснований Романом Матіяшем, після виходу з “Турбо-Техно-Саунду”.

Ось відео, де всі разом:

А тут вже нові проекти, один з старою назвою (20 років вже минає скоро з тієї дати коли знімали відео вистуту “Турбо-Техно-Саунд”) і цілком новий (мова про створення “Фантом-2”).

Ходили легенди, що учасники “Фантом-2” повмирали від страшних хвороб чи загинули десь. Але люди живі і дають інтерв’ю.


А ще є цікавенька новина, Tesla Model 3 вже їздить дорогами загального призначення (це фінальні тести). Значить не обманули людей і вже на кінець осені (початок масового виробництва заплановано на вересень 2017 року) їх буде багато вже і на наших дорогах.

Знаю людей, що вже давно зробили попереднє замовлення на це авто. Перше авто, що буде і круте, і доступне за ціною (відносно інших моделей Tesla) одночасно.

Треба відкладати гроші… Але в нашій реальності, в Україні, це буде важко :).