4G в Україні. Petya не здається. Канадські авто з нульовим митом. День 186

Photo by Hamed Saber

4G, це факт, навіть зайвих підтверджень не треба.

Після переходу на 3G цей процес буде набагато швидшим. Але питання, чи це буде повноцінний етап чи проміжний перед новими G?

Зовсім скоро, передача голосу відійде в небуття, буде лише веб-трафік. І мобільні оператори стануть операторами швидкісного інтернету. А голос будемо передавти з допомогою веб-сервісів, типу скайпу, телеграму і т.п.


“Спеціальні агенти департаменту кіберполіції, разом з фахівцями СБУ та міської прокуратури — припинили другий етап кібератаки Petya”, — написав Арсен Аваков у Facebook.

Це просто подвиг. Чому його раніше не робили?

А ще M.E.Doc заявили, що вірус є у всіх, навіть у тих, хто не постраждав в першу хвилю атаки.

Крутий, високотехнологічний сервіс. А з іншого боку, це мордорський 1С зробив таку диверсію, щоб прибити слабенького конкурента в Україні :). Хто його зна…


Ейфорія. Нульове мито на канадські авто. От тільки народ не чує, що це нульове мито на виготовлені авто в Канаді. І тут є плюс, бо такі авто можуть бути і в Європі, ближче до нас.

А якщо розібрати питання по полочках, не так вже і багато варіантів отримали. Та і ті, що є, також під питання, вони нам не зовсім вигідні, великі об’єми двигунів, бензин, малий вибір марок.

Тож цікаво, що це було чи буде? Для чого це зробили? А чому не відмінити мито на всі автівки?