Проект завершено. З Новим Роком. День 365

Photo by jayneandd

Ось і завершилось моє випробування з щоденними постами сюди. І це виявилось не так просто, як здавалось. І це враховуючи те, що колись я писав по кілька постів в день в різноманітні блоги, від приватних, до тематичних.

Цей проект «Щоденні Думки» переслідував мене багато років, він не є чимось новим і екзотичним, вже не одна людина проводила такі челенджі. Але для мене це було вперше.

Фактично це був експеримент, що тривав рік. Спочатку і на звершення тут писав просто думки, просто кілька фраз, а то й одну тезу. А згодом з’явився більше формат дайджесту з цікавими на мій погляд лінками і коментарями до них. Поступово позбувся політики, її переніс в телеграм — https://t.me/akcenty. Аналогічно можна сказати і про ілюстрацію до кожного посту, починались вони всі в різних розмірах і написаннях назви, а далі вже набули одного формати. Що цікаво, інколи пошук зображення займав більше часу ніж написання тексту:).

Якщо подивитись на статистику, то тут обмежені перегляди кожного запису були, десятки переглядів, це вже успіх. Для себе пояснюю це тим, що тут не фейсбук (хоча мій автономний сайт без особливих інструментів збирав значно більші, в десятки разів, перегляди постів), тут не так багато україномовних користувачів, я не витрачався на пір постів, вони лише автоматично дублювались в твіттер і то не всі. А ще, напевно ці всі пости були цікавими найперше для мене, свою аудиторію так і не знайшов бо не писав, щось такого схожого як зараз, а час виходу нових постів був дуже пізно вночі:).

Останні дні взагалі дуже складно було щось писати, багато робочих завдань було, витягували все натхнення та і просто настрій був не той. Але радий, що таки дійшов до фінішу.

Ще хочу поділитись найважливішими інструментами, якими я тут користувався. Багато матеріалів, лінків тобто, я знаходив в фейсбуці і твіттері, зберігав їх в Evernote (це моє реферальне посилання, після реєстрації за яким ви отримаєте преміум еккаунт). Всі ілюстрації робив в сервісі Canva, а фото для них шукав у Flickr. Все просто, доступно і якісно.

А що тепер? Тут все залишається, інколи будуть з’являтись якісь пости, можливо, більш насичені подіями і думками, довгі але з непередбачуваною регулярністю. Також планую більше звернути увагу на свій сайт — http://taras.ambroz.me/. Знову більше писатиму в Linkedin. Але не впевнений, що фейсбук стану активніше оновлювати, щодень він мені подобається менше і менше.

Дякую всім, хто читав мене впродовж року, дякую за вашу підтримку і уподобання постів, коментарі і діалоги (не лише тут, а і у інших соціальних місцях інтернету). Бажаю вам натхнення, нових ідей, проектів, перемог, здоров’я, позитиву, багато енергії і тепла в душі.

З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ, друзі!