Бог існує. Вивчити англійську можна. Вино творить дива. День 336

Науковці доводять існування Бога.

І таки треба вірити, що Бог це не людина, яка сидить вище галактик. Це щось більше, це складніше.

На думку американського науковця теоретичне існування частинок, відомих як елементарні піврадіальні тахіони (primitive semi-radius tachyons) є серйозним аргументом на користь існування Бога.Тахіони — гіпотетичні частинки, що рухаються із швидкістю, більшою за швидкість світла у вакуумі.
Після теоретичних досліджень Каку заявив, що фізичну реальність, у якій ми живемо, можна описати чимось подібним, як Матриця з однойменного фантастичного фільму. «Я прийшов до висновку, що ми живемо у світі, який функціонує за правилами, створеними зовнішнім розумом» — заявив вчений.

Аудіювання — надзвичайно важлива навичка, яку, як і розмовні навички, часто недостатньо тренують в школах та університетах. Через це буває так, що людина добре читає і має значний словниковий запас, але погано розуміє мову під час живого спілкування.

Гарна добірка ресурсів. Беру на озброєння для себе.

На відміну від розмовної мови, для тренування аудіювання не потрібні ані співрозмовники, ані курси, ані викладачі. Зараз можна працювати над цим самостійно і напевно тобі вже хтось радив включати англійські аудіокниги, радіо та пісні.