Зняли 1320 ленінів. Популізм про дороги. NATO на параді в Україні. День 237

Taras Ambroz
Aug 25, 2017 · 1 min read
Photo by TijsB

Виявляться, що в Україні зняли 1320 пам’ятників леніну.

Думав їх в 10 разів більше. Але це певно не врахували усіх мініатюрних, котрі стояли по кабінетах колись і зараз десь на складах пилом припадають. От треба абсолютно всіх зібрати і розмістити в одному місці. Буде цікавий музей. А за якийсь час почати продавати на аукціонах закордоном. І хламу позбудемось, і грошей заробимо.


Гарно на кількох пальцях показали популізм Гройсмана.

Так хоче керувати, що дозволяє собі брехати. Я іноді думаю, що ця людина, це реінкарнація якогось партійного діяча часів радянського союзу. В нього вся мова шаблонна. даєш 5-ти річку за 3 роки. Сухі, дебільні фрази, відсутність сучасного мислення. Він навіть інколи пробує робити собі піар, будучи серед простих людей, проте, його манера поведінки зверхня, царька. Він живе в іншому світі, тому отакі заявочки, йому навіть не муляють душу.


Рух йде правильний. Можливо, ще ми на власні очі побачимо парад в Україні, котра є членом НАТО. Головне позбутись такого совка, про який писав вище.

)
Taras Ambroz

Written by

Пропагую україномовний інтернет. Створюю маркетингові стратегії та організовую відділи маркетингу: http://ambroz.me.

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade