Секс від сексолога. Зима 2017–2018. День 337

В сніжний недільний вечір саме час для лонгрідів про секс, психологію і освіту.

Секс — важлива складова будь-яких близьких стосунків. Але мало хто знає, аби зберегти міцні та взаємні стосунки потрібне не лише задоволення статевого потягу. Адже існує чимало психологічних чинників, які впливають на стосунки.

Не все в статті можна сприймати як істину, дещо є таки суб’єктивне. Думаю, ви це помітите. Це про орієнтації людей, про порно і еротику, а також, що кінець світу близько.

В стосунках потрібно робити лише те, що подобається тобі і партнеру. Немає таких загальних правил, хто має бути ініціатором. Можливо, в патріархальному суспільстві і прийнято, що чоловік має бути ініціатором, але в сучасному світі це не так проблематично. Треба поступово відходити від патріархальних та радянських стереотипів, де жінки, та і чоловіки, були ніким, та трималися на тому, що треба. Зараз ми можемо відійти від цього всього, але важливо не потрапити у світ споживацького ставлення до інших, що активно наступає на нас із екранів американських фільмів.
Сьогодні, стосунки можуть бути стосунками двох рівних людей, які усвідомлюють, чого вони хочуть.

Засипало сьогодні вище голови. Робота з лопатою і снігом зайняла пів дня, а він і далі сипле. Знову доведеться все відгортати.

Що ж стосується опадів, то в грудні вони випадатимуть головно перед різкими похолоданнями й потепліннями — у вигляді дощу, мокрого снігу, ожеледі. В середині грудня можлива ожеледиця: переохолоджені краплі атмосферної вологи, досягаючи поверхні землі після різкого потепління, утворюватимуть покрив на зразок ковзанки. Проте загалом грудневі опади будуть незначними, а сніговий покрив, якщо й утвориться, то вже в середині місяця розтане. Найбільша ж кількість опадів — здебільшого у вигляді снігопадів і налипання мокрого снігу — спостерігатиметься з кінця січня до першої декади лютого.

Тож доведеться таки купувати більшу лопату чи снігоприбиральний трактор :)