Don’t buy an iPhone right now. Наглість МАУ. Саакашвілі без громадянства України. День 207

Photo by sean hobson

Тут радять не купувати айфонів та інших смартфонів просто зараз.

А все тому, що той же Samsung скоро представить Galaxy Note 8, Apple готує аж три новинки, восени ще і Google Pixel 2 буде. Тож варто потерпіти.

В нашій реальності, в Україні, це має означати, що стануть дешевшими попередні моделі цих брендів, а отже більш доступними для нас. Чекаємо.


Ну як називається така компанія, котра диктує умови цілій державі?

Це ж треба додуматись, подавати в суд через те, що на ринку з’явиться конкуренція, що будуть лоукости.

І ще, якщо вже так яро хочеш судитись і кричати про свої збитки. краще попередньо найняти, окрім юристів, ще і потужних маркетологів, котрі зможуть подати інформацію у вигідному для компанії руслі і зробити всіх винними, а себе жертвою.

Наразі ж все це виглядає дуже дико. Не обійшлось тут і без скиглія Омеляна, хоча він і досить гарно все описав. Але не у фейсбуці він має працювати, а в реальності і працювати так, щоб у різних МАУ навіть не виникало бажання судитися.


by Пилип Духлій

Новина про позбавлення громадянства Саакашвілі, така суперечилива подія, що не знаю, як коментувати.

Найперше, Міхеїла не треба було взагалі ніколи допускати до державних посад в Україні. Бо толку він не дав, а шуму і смороду тепер робить багато. Але ж хто знав? Чи це була вказівка від наших західних “партнерів”?

Тепер же, оці позбавлення громадянства якісб дикі. Ну відніме це краплину рейтингу Порошенка, проте, ця краплина загального падіння рейтингу не прискорить. Лише Міхеїл тепер не зможе йти в президенти України та і Порошенку вже навряд чи щось світить.

Але чи йому заборонили в’їзд до України? Ні? Тож він і надалі буде тут демагогію і пустослівство розводити, піарити свою партію і своїх людей.

Хвиля смороду заполонила весь інтернет. Партії, які хаяв Саакашвілі, раптово стали його підтримувати, люди, які нічого не варті, роблять аналогічне, крики і соплі, як же так, немає громадянства України.

Великими друзями стали? Чи тут головне об’єднатися проти спільного “ворога”?

Та йому на це громадянство глибоко начхати, просто цікаво, які ж такі грошенята його сюди привели і яка його мета була, ким фінансувався і фінансується?

Забрали паспорт України, а він прикриється паспортами США, Канади, Англії, Гватемали чи ще будь-якої країни, назва якої йому сподобається більше.

А Порошенко щось сильно протупив. Напевно ж міг виставити Саакашвілі як злодія, популіста, брехуна, показати тисячі документів компроматів, відео, аудіо. І окрім того, що забрав паспорт, спочатку міг і арештувати, судити, провести психологічні експертизи на адекватність і т.д. Пожалів, захотів бути чесним і справедливим, а тепер буде вигрібати по повній, бо Міхеїл йому вже так не попустить, буде багато істерик і гучних заяв. От побачите.

А ось і ще одна версія. Виглядає найправдивішою і пояснює всі маневри.