Перші серійні Tesla 3 у власників. Лікбез по пластику. Україномовні канали для дітей в YouTube. День 210

Все, можна сміливо замовляти Tesla Model 3 і десь за років 3 ви їх отримаєте на руки, жартую. Але черги гігантські. А от чому можна замовляти? Бо це вже не лише проект, а тверда реальність. Перші Тесла 3 вже у своїх власників, ними стали працівники компанії. Дивіться, як Elon Musk (Ілон Маск) зробив з передачі новеньких моделей до господарів, ціле шоу.

Наразі для мене таке авто все ще мрія, попри те, що воно є найдоступнішим з Тесл.


Вивчаємо типи пластику. Це важливо.

  1. PET ( поліетилентерефталат ) — позначається трикутником з одиницею всередині — найпоширеніший вид пластику у світі. Призначений виключно для одноразового використання, оскільки є ідеальним середовищем для розмноження бактерій. При повторному використанні ПЕТ-пляшки здатні виділяти важкі метали, що негативно впливають на людський організм. Підлягає переробці.
  2. PEHD ( політетилен високої щільності низького тиску ) — на думку професіоналів — найякісніший різновид пластику. Саме у пляшках з такою позначкою краще за все купувати воду. З нього виготовляють пляшки та ланчбокси, кришки та миски, тару для побутової хімії та іграшки. Підходить для багаторазового використання та підлягає переробці.
  3. PVC ( полівінілхлорид ) — токсичний пластик, що не підлягає переробці. Використовується для виготовлення тар для зберігання олії, блістерів, пластикових труб, меблів та віконних профілів. Такий пластик може виділяти фталати, ртуть, кадмій та бісфенол А, які є токсичними для людини.
  4. PELD ( поліетилен низької щільності високого тиску ) — відносно безпечний для використання. Ідеально підходить для зберігання води — не вступає з нею у взаємодію та не виділяє токсичних речовин. Використовується для виготовлення пластикових пакетів та пляшок. Придатний для переробки.
  5. РР ( поліпропілен ) — безпечний для організму людини вид пластику. Саме з таким маркування краще за все обирати ланчбокси, оскільки поліпропілен підходить для зберігання, нагрівання та охолодження їжі.
  6. PS ( полістирол ) — категорично не придатний для нагрівання, оскільки виділяє токсичні речовини. Найчастіше саме з нього виготовляють одноразовий посуд та стаканчики. Недорогий та міцний різновид пластику, який піддається переробці.
  7. O(ther) — полікарбонат, поламід та інші види пластику, що не піддаються переробці. Використовується для виготовлення дитячих пляшечок та іграшок, пляшок для води. Слід уникати нагрівання.

Хто має дітей, той оцінить добірку, яка нараховує 8 україномовних YouTube каналів. І не дивуйтесь, що їх всього вісім, це також досить вагома кількість, адже весь ютуб просто забитий мордорськими дитячими каналами, котрі досить гарно вже зомбують дітей.

Мій син, що живе виключно в україномовному середовищі, наразі, вже знає кілька фраз російською все це з ютуба, дитячих “невинних” роликів. І як би я не видаляв цей контент, як би не додавав у вибране все українське, дитині достатньо кілька разів поклікати і вона знову потрапляє в мордорський світ. Тож завжди щиро радію таким новинам, де рекламують україномовні дитячі канали.