Kompleks Form Set Etkileri

Günümüzde daha kolay yollarla zayıflamak isteyen kişiler genellikle bitkisel çaylara başvuruyor. Kompleks Form bitkisel ürün bu kişiler için oldukça etkili olacaktır.

İçerisinde bulunan zengin mineral ve vitamin içeriği, ayrıca temel yağ asitleri ile sağlıklı bir şekilde hızlı kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Protein kaynağı olan ürün aynı zamanda 9 aminoasitin tamamını karşılamaktadır.

Bitkisel içerik olarak oldukça zengin olan ürünün içerisinde chia, keten, çörek otu ve aspir gibi vücuda oldukça yarar sağlayan bitkiler bulunmaktadır. Bu bitkiler sayesinde kolestrol dengeleme, yağ akımını hızlandırma ve sindirim ve bağışıklık sistemini güçlendirme gibi etkileri bulunmaktadır. Ürün vücudun enerji ihtiyacının yaklaşık %70'ini karşılamaktadır. Aynı zamanda açlık hissinin %90'nını önlemektedir.

İçerisinde bulunan bitkisel katkıların bir çok yararı bulunmaktadır. Chia tohumu kalp krizi riskini azaltır ve diabete karşı korur. Kan basıncını düşürür ve kolestrol dengelemeye yardımcı olur.

Çörek otu tohumu, kış hastalıklarından öksürük, bronşit, grip ve nezle gibi hastalıklarda etkili olmaktadır. Ayrıca kalp hastalıklarına karşı da korumaktadır. Aspir tohumunun cilt üzerinde oldukça olumlu etkileri bulunmaktadır ve kansere karşı korur. Keten tohumu ise kolestrolün düşmesine ve kan şekerinin düzelmesine yardımcı olmaktadır.

Kilo vermeye yardımcı Kompleks Form Set ürünü hakkında detaylı bilgi için ilgili linke tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kompleks Form Set 59 TL Doğal Bitki Çayı