Koli içi Sünger Üretimi

Koli içi Sünger Seçiminde Ne Kullanırız?

Oluk sayısı, tipine göre değişkenlik gösteren koliler şekil ve ebat itibari ile de farklılık gösterir. Tekno Kesim olarak Koli üretimi yapmasak da vermek zorunda olduğumuz servis gereği koli içi sünger ve koli teslimatı yapabiliriz. Endsütride tek ve çift oluklu olarak değerlendirilebilir koli çeşitleri. E dalga mikro, B dalga ince, C dalga ise iri sınıfta yer alır. Bu tam olarak endüstri ve kullanım amacına göre şekillendirilir. Ayrıca içerisine yerleştirilen taşınan malzemenin de yapısı etkilidir. Biz hem koli cinsi, hem müşterimizin malzeme analizini yaparak mühendislik yapıyoruz. Müşterimizin müşterisinin de öneminin farkındayız. Koli içi Sünger üretim ve satışı müşteri ve sektöre göre olduğu için farklı renk ve çözümler olmaktadır.

info@teknokesim.com

05350649455 (7/24 WhatsApp Destek)

Burada seçtiğimiz sünger, Eva, Epdm, çapraz bağlı polietilen, antistatik sünger, alev geciktirici sünger ve bu tüm süngerlerin birbiri ile kombinasyonu koli içi sünger çözümü oluşturur. Açıkçası en uygun yol ürünü müşteriyi analiz etmektir.

Paketlemenin Marka İçin Önemi ve Biz Ne Ekliyoruz?

Paketleme ve ambalajlama ile markalar doğru yatırımı doğru şekilde yaparsa mevcut hedef kitle davranışlarını analiz etmiş olurlar. Örneğin şayet siz mavi siyah logosu olan, piyasada sektörde tanınan, tanınma hedefi olan takım çantası, yada hırdavat parçası üreticisisiniz. Türlü hengameden sonra binlerce kez test yaptınız ve ürünü pazara sundunuz. Poşette, yada birbirine çarpan bir kutuda mi sevk etmek isterseniz yoksa özel tasarlanmış koli içi sünger olan bir paketleme ile mi? Hangi çözümü müşteri almak ister. Hatta onun müşterisi hangisi için daha fazla para ödemek ister. Yeterince üzerine düşülmemiş bir paketleme olursa kim sizi ve markanızı ciddiye alır? Tekrar çalışmak ister mi? Bu soruları sormamız gerekiyor. Biz tüm bu sorunların farkındayız.

http://teknokesim.com/faydali-bilgiler/koli-ici-sunger-nedir/

Farklı renk şemalarına ve müşteriden duygusal bir tepki verme yollarına bakarken, rekabetin neler yaptığını düşünmek önemlidir. Müşterinin durmasına ve göz atmasına neden olacak dikkat çekici ambalaj tasarımları bulmanız gerekir. Renk, logo yerleşimi ve ürün bilgisi üzerine odaklanmanızın ötesinde, benzersiz bir kutu veya tasarım oluşturmanız gerekir. Neden müşteri sizi tercih etsin? Müşterilerden duygusal bir yanıt alan ve markanıza sadık kalmalarını sağlayan bir paket oluşturun. Kutunuzu ön plana çıkarmak için yapabileceğiniz çeşitli tasarımlara ve diğer şeylere bakarken kutunun kullanılabilirliğini ve saklama alanını düşünün. Kutuyu, ürünü müşterinin eline alması önemlidir ve onu saklayabilmesi. Fonksiyonel ambalajlama, müşterilerin duygusal tepkisini tetiklemenin önemli bir parçasıdır. Geri dönüşüm bu konuda önemlidir. Aynı zamanda hedef kitleniz bunu istemeli.

Tekno Kesim bu konuda koli içi ambalaj çözümleri sunar. Bunu da yaparken sünger malzemesinden faydalanır. Süreç aşağıdaki gibidir.

Biz ne Yapıyoruz?

Koli içi Sünger üretiminde öncelikle müşterilerden bize bazı talepler gelir. Ve genelde sıkça kullanılan sorular aşağıdadır;

  • İhracat yapıyoruz, koli aldık ancak içerisinde ürettiğimiz ürün sallanıyor, destek süngeri gerek. Nasıl bir çözüm olabilir?
  • Elimizde bir sünger var, benzerini istiyoruz koli içinde kullanacağız.
  • Ölçü Önemli değil koli içi sünger olarak standart ölçüde strafor sünger gerek ambalaj tasarımı için.
  • İnternetten sevkiyat yapıyoruz,ürünler yolda kırılıyor.

Bu gibi sorulardan sonra müşteriye özel çözüm yaratmaya çalışıyoruz.

Yarattığımız çözüm markayı yansıtmalı ve ambalajlamanın birinci önceliği olan ürünün kırılmaması konusunda önemini biliyoruz. Bir şirket iyi ambalajlarla satışları kolaylıkla artırabilir. Belli bir mesajı ileten bir pazarlama stratejisi oluştururken, ambalajlamayı pazarlama mesajınızın bir parçası haline getirmenin farklı yollarını düşünmeliyiz. Ambalajlarınız için farklı malzemeler, renkler ve şekiller düşünmeye özel gösteriyoruz. Koli içi sünger de bunlardan biri. Bu, müşterilerin ürününüzü önemsememelerini zorlaştırır, çünkü ambalajdan çok etkilenecek ve etkileyecektir. Ürün paketlenmesindeki yenilik, müşterinin ürünü ilk başta satın alma kararını etkileyebilir ve bu müşteri, benzersiz paketi kendi iş arkadaşlarına, arkadaşlarına ve diğerlerine gösterirken değerli bir pazarlama kaynağı haline gelebilir.

Tasarımdan sonra size numuneyi onaylattırıyoruz. Bunu yaparken sünger mühendisliği yapmaya çalışıyoruz. Hem çanta içi sünger, hem kutu içi sünger, hem ambalaj seperatörü ‘nde benzer şekilde yol alıyoruz. Diğer detaylara ulaşmak için pinterest kanalımıza ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif

Koli içi Sünger Malzemeleri?

Eva, Polieitlen, Epdm, Poliüretan, Polietilen gibi malzemer olabilir. Hepsi birbirinden farklı karakterde olmakla birlikte en önemli özelliği polimer yapısıdır. Örneğin Eva süngeri, daha sert daha sönümleme yeteneği olan bir üründür. Gözenek yapısı değişebilir. A,B,C kalitede olabilir. Bizim yapılış paremetreleri ayrıca sorabilirsiniz.

Eva Sünger Teknik Bilgi

Malzeme: Etilen vinil asetat (EVA) köpük

  1. Saflık:>% 99.9
  2. Yoğunluk: 30 kg / m3
  3. Yüzey Sertliği: 40 ° C
  4. Çekme Mukavemeti: 780 Kpa
  5. Termal İletkenlik: 0.038 W / mK
  6. Sıkıştırma Dayanımı: 78 Kpa

Ayrıca polietilen, Poliüretan gibi farklı kullanım çeşitleri ve ek olarak standart bazı uygulamalar da vardır.

Yukarıda görülen ambalaj köpüğü uygulamasıdır. Genel olarak internetten yada parekende de sevk edilen ürünlerin taşınmasında kullanılır. Bu nedenle, birçok şirket, renk şemaları, tasarımları ve amaçlandığı tüketici için en çekici olan ürün ambalajı türleriyle ilgili kapsamlı araştırma yapmaktadır. Biz de Tekno Kesim olarak kendi tecrübelerimizi sergilemek, yansıtmak istiyoruz. Koli içi Sünger tam bütün tasarım yapılırsa önemlidir. Ürüne iş modeline markaya katma değer katar.

Koli içi Sünger Uygulama Farklı Örnekler

Standart kutu ambalajlama, hızlı, kolay ve düşük maliyetli bir paketleme çözümüdür. İsteğinize göre seçilen, neredeyse her boyutta veya stilde kutular dahil multimedya ürünleriniz için çok çeşitli kutu ambalajı sunuyoruz.

Ekonomik ve Maliyet Etkili Nedir?

Ambalajlarınız için uygun maliyetli bir çözüm olan standart kutular, ürününüzün bütçenizi aşmadan en iyi ambalajlama uygulamalarını almasını sağlar.

Bütçeniz nedir?

Kutunun içinde neler oluyor?

Ne tür malzeme kullanılacak?

Ambalajınız nasıl kullanılır?

Kaç gerekiyor?

Ne sıklıkla onlara ihtiyacın var?

Onlara nereye ihtiyacınız var?

Montaj veya paketleme gerekli mu?

Çeşitli renk, malzeme ve daha fazlasına sahip çok çeşitli kutu içi sünger malzemeleri sunuyoruz. Bazı örnekler paylaşmak istiyoruz.

Burada bazı kutu karton farkını anlamamız gerek ve bunun için lütfen buraya göz atın.

sevk yerine göre değişen uygulamalar koli içi sünger uygulamalarında farklı yer bulur. Aşağıda avantajları ve bazı soruları da lütfen kendinize sorun . böylece daha rahat tasarım yaparız.

Ürününüzün kırılganlığı,Taşıma ve taşıma koşulları,Yastıklama gereksinimi hesaplamaları,Titreşim değerlendirmeleri,Ürün tasarımı konuları
özel kesim sünger

Yukarıdaki örnek poliüretan sünger kullanarak tasarlanan koli içi sünger uygulamalarından biridir. Burada önemli ayrıntı nerede ve hangi amaçla kullanacağınızdır.

koli içi sünger

Koli içi sünger farklıs ertlikte ve katmanda koli kullanılarak da çözülebilir. Özellikle internet satışı yapan firmalar bilir ki koli kargoda büyük zarar görür. Bunu engellemek için özel sünger seperatör yapılması gerekir.

Paketlemenin Kargoda Kırılma Sebepleri

1) Hatalı Boyutta Koli Seçimi

UPS paket mühendisliği müdürü Quint Marini, eğitilmedikçe, paketleyiciler elinizin altında olan şeyleri kapabilirler — özellikle yoğun tatil mevsiminde — diyor. Marini, “İnsanları, kutuları doğru boyutta kutuya yerleştirmek için eğitmelisiniz” dedi. Aksi takdirde, çok büyük bir kutu seçmeleri muhtemeldir ve bu hem paketleme hem de nakliye masraflarınızı etkiler. Burada bir kısım sorunu da koli içi sünger tasarımı ile çözebilirsiniz. B2b satışlarda çok önemlidir.

2)Zayıf Kutu

Paket ne kadar büyük olursa, kutunun odanın içindekileri korumak için değil, aynı zamanda taşıma ağırlığına izin vermesi için daha güçlü olması gerekir. Marini, “Daha büyük kutular kamyonda veya konteynırda daha aşağı inecek ve üstünde istiflenmiş kutular olacak, bu nedenle kutunun o yükle baş edebilmesi gerekiyor” dedi. “Bu, tekli parseller ve paletli yükler ve çift veya üçlü istiflemeyi içeren depo ortamları için geçerlidir.” Kutu ve koli seçimi için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

05350649455 (tekno Kesim Whatsapp Destek Hattı)

3) Hatalı Koli içi Sünger Malzemesi

Ne kadar hatalı malzeme seçilir, o akdar hata artar, o kadar mutsuz müşteri yaratırsınız. Doğru tasarımı geliştirerek sürekli takip ederek en uygun şekilde markanıza özgü yapmalısınız.