Promosyon Kutusu Süngeri Nasıl Olur?

Promosyon Kutusu Süngeri Avantajları Nelerdir?

Tekno Kesim, özel pazarlama setleri üreten firmalar yada bu ihtiyaç sahibi olan markalar için promosyon kutusu süngeri hizmeti sunar. Ürününüz, markanız hakkında kişiselleştirilmiş deneyim oluşturmak için ideal olan bu süngerler farklı renk ve yapıda ürüne müşteriye özel kesilir. Maksimum pazarlama etkisi yaratmak için idealdir. Bu özel sunum setleri mümkün olan en iyi sonucu vermek için, imajınızı ve ürününüzü başarı ile yansıtır. Bu yenilikçi ve güvenli süngerler, son derece sağlıklı olmakla birlikte farklı polimerler kullanılarak renk, sertlik şekil ayarlaması ofset kutu koliye özel üretilir.

info@teknokesim.com

05350649455 (7/24 WhatsApp Destek)

Promosyon Kutusu Süngeri Hangi Malzemelerde Kullanılır

İster bir elektronik sektör olsun isterse de yılın belirli zamanlarında müşterilerinize yolladığınız hediye olsun, bazı tasarımlar yaparsınız. Ya da bir fikriniz vardır, bunun için promosyon firmaları ile çalışmak istersiniz. Biz sizin ürünüze özel promosyon kutusu süngeri üretiyoruz. Şimdi size bu sünger hakkında detay vereceğiz.

Pazarlama kampanyaları için ideal olan bu süngerler markanızın genişletilmesinde yardımcı olacak. Bilinmelidir ki promosyon pazarlamanın bir dalıdır. Şayet müşterilerinizi bu şekilde ikna etmek, etkilemek istiyorsanız, promosyon kutusu süngeri konusunda da gerekli özeni göstermelisiniz. Aksi halde baştan sağma yolladığınız hediyeler, gerekli özeni göstermediğinizde oluşacak sıkıntılarda markanızın imajını düşürebilirsiniz.

Promosyon kutusu Sünger Çeşitleri Ve Örnekler

Her sektör dinamiği farklıdır. Sizin iş modelinize göre yapacağınız promosyon da farklı olmalıdır. Seçilen kutu tasarımı logo değişir, promosyon kutusu süngeri de değişir. Burada gerek katmanlı, gerekse de lamine , gerek logo opsiyonu kullanabilirsiniz. Hangi renkli sünger ve hangi sertlikte görünümde sünger kullanacağınız konusunda destek olabiliriz. İsterseniz daha fazla görsel için pinterest sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yada diğer sayfalardaki içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Yukarıdaki örnekte poliüretan sünger kullanılmıştır. İki katlıdır, özel kesim ile üretim yapılmıştır. Müşterilerimiz önce bize çalışacakları kutu ile ilgili bilgi yollarlar (şayet kutusu varsa). Biz de promosyon kutusu süngeri üretimini talep doğrultusunda yaparız. Burada ilk ürün ile 10.000 ürün dahi aynı kalitede olur. Küçük basit bir kutu olmakla birlikte şıktır.

Diğer örneklerimizde birden çok özle ürün seçilmiştir. Kalem, usb, power bank gibi. Bu ürünler toplanır, kutusu seçilir ve bu toplu ürüne özgü promosyon kutusu süngeri tasarımı yapılır. Yapılan tasarım neticesinde Tekno Kesim olarak müşterilerimize teknik resim ve numune onaylatırız. Bu teknik resimde malzeme cinsi (eva, polietilen, poliüretan gibi) yada malzeme detayları (sertlik, yoğunluk, gözenek tipi) kalite. Tüm bu bilgiler ışığında müşterilerimizi daha nasıl katma değer katabiliriz, bunu düşünürüz. Beraber yapacağımız toplantı etkili olabilir.

Sektörler

  • Medikal
  • Hırdavat
  • Ofset
  • Giyim
  • Elektronik
  • İnternet
  • Spor
  • Eğitim

Görüldüğü gibi markanın olduğu her yerde promosyon kullanılır, ve görsel bir promosyon kullanılacak ise de bu süngerler tercih edilebilir. Biz sünger cinsini iyi biliyor, özel kesim müşteriye özel üretim yapıyoruz.

Görüldüğü gibi renk, gözenek tipi değişebilir. Katmanlı yapısı ile de sektör, logo uyumu sağlayabiliriz. Bunun için Logonuzu bize yollarsanız tüm tasarımımızı sizin logonuza göre yaparız ve imzaladığımız gizlilik sözleşmesi ile de ikili ilişkiyi genişletiriz.

Üretim

Promosyon kutusu süngeri üretimi kalıp olup olmamasına, adet sayısına, yıllık tüketime ve makine yapılabilirliğine göre değişir. Su jeti, die cut, cnc gibi yöntemlerle olabilir.

Sevkiyat

Üretim tamamlandıktan sonra sevkiyat konusunda ülkemizdeki yerinize bağlı olarak (Yurt dışı farklı bir yol izleriz.) en uygun sevk yolunu seçeriz. İstanbul’dan genelde ülkenin her yerine 1–2 gün içinde teslimat sağlarız üretim tamamlandıktan sonra.

Paketleme Çeşitleri, Sünger ile Kullanılırsa Avantajları

a) İndirim Olduğunda Faydalanabilir, İndirim Kağıtları Kutuya Yerleştirebilirsiniz.

Olmasa da en popüler paket eklentisi türü bir indirim teklifidir. Emin olarak bunlar e-postayla gönderilebilir ve satın alma işleminiz için indirimler veya krediler ekleyerek indirimlerinizi dijital dağıtım yöntemini kullanarak seçebilir, böylece müşterilerinizin teklifi almasını ve maddi bir hatırlatma yapmasını sağlar.

Bir örnek olarak, çevrimiçi bir güzellik markası olan Julep, sadakat oluşturmak için çeşitli indirimler kullanmaktadır.

Promosyon süngeri ile beraber kullanılabilen ürünler

Promosyon kutusu süngeri doğal olarak sizin pazarlama aktivitelerinizde kullanılır. Örneğin Bayram tebrikleri, doğum günü vs. Burada sergilediğiniz sunduğunuz bir ürün ve özel tasarlanmış destek amaçlı kullanılan bir promosyon kutusu süngeri olur ancak ne kadar özen gösterirseniz o kadar etkili bir pazarlama çalışması olur.

Paketinize dahil edilmek üzere indirim veya anlaşma teklifleri yaratmanın en uygun maliyetli yollarından biri, bunları kartvizit boyutunda basmaktır (kartvizitler bu noktada böyle bir emtia olup son derece ucuzdur). Burada online bazı uygulamalar faydalı olabilir. Ayrıca, kitlenizin hangisine en çok tepki gösterdiğini görmek için farklı teklif türlerini denemek isteyebilirsiniz.

Örneğin:

Sonraki siparişinizde ücretsiz gönderim

Sonraki Siparişinize 10 tl Kredi

Sonraki Siparişinizden% 25 İndirim. Bu genel bir pazarlama yoludur.

b) Ürün Örnekleri

Örnekler birkaç nedenden ötürü paketlerinize büyük bir değer katabilir. İlk olarak, sattığınız ürünlere bağlı olarak, bazen satıcınızdan ücretsiz örnekler alabilirsiniz. İkincisi, ürün örnekleri müşterileri çapraz satma ve bunları bilmediği veya denemeyi merak ettikleri diğer ürün ve ürün gruplarına sokmanın mükemmel bir yoludur.Beardbrand, sakal yağı konusunda uzmanlaşmış prömiyeri sakal bakım markası, müşterilerine ve toptancılarına bazen küçük sakal yağı örnekleri sunacak. Bu küçük örnek müşterilere ek bir değer sunar ve Beardbrand’ın maruz kalışını arttırır.

Numune Vermek İyi Bir Deneyimdir

c. Küçük Hediyeler ve Promosyon Kutu Süngeri İlişisi

Örneklere çok benzer, küçük hediyeler, onları başka ürünler üzerinde satmaya çalışıyormuş gibi hissetmeden müşterileri şaşırtmak ve eğlendirmek için harika bir yol olabilir. Verdiğiniz hediye pahalı olmak zorunda değildir. Beklenmediğinden, çoğu insan ek hediyelerle hoşça şaşkına çevrilecek.

Örneğin Ryan Fransız’ın ne yaptığını düşünün. GameKlip’in kurucusu olarak, her siparişte küçük bir şekerleme paketi eklemeye karar verdi. Müşterileri tarafından çok iyi karşılandı; sosyal medyada, forumlarda ve bloglarda konuştular. Bugün, Google’da “GameKlip Rockets Candy” için arama yaparsanız, aldığınız hoş sürpriz hakkında konuşan yaklaşık 27.000 sonuçtan elde bulacaksınız. Küçük hediyeler verirken, bazen ister istemez promosyon kutusu süngeri kullanacaksınız. Burada bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

05350649455 (7/24 WhatsApp)