Слава Лютіков

Ліда весь ранок шукала розетку. Спочатку в чужій квартирі, де вона прокинулась під білою ковдрою від того, що задзвонив не її будильник. Потім на Подолі, куди вона приїхала за звичкою, бо не знала, куди ще податись. Бігала між кав’ярнями, де наливають раф, кемес, чай матча, але не можуть організувати нормальне місце з розеткою поруч.

Ліда не могла поїхати додому, там сусідка і всі ці погляди. Де ти була, чому не попередила, що не ночуватимеш? Ліда знала, що краще почекати, заховатись поміж чужих людей і нормально подумати про все.

На роботу Ліда теж не могла їхати. Всі бачили, що вчора вона зникла раніше за всіх. І являтись отак в тому самому одязі точно не варто, Саша сто відсотків почне про це жартувати.

Ліда завжди хотіла чимось виділятись, але ні вражаючої краси, ні крутої іномарки вона не мала. А саме це, на її думку, виділяє з натовпу. Учора, коли вони вийшли з бару, їй здалось, що саме час зробити щось нетипове і божевільне. Не таке, як стрибнути з парашутом чи набити тату, але хоча б погодитись поїхати разом з ось цим бородачем. Він приємно пахнув, носив рюкзак і найки. Ліда зрозуміла, що хоче провести з ним ніч, інакше вона так і залишиться Лідою, яка нічим не виділяється.

Розетку вона не могла знайти вже нескінченні півгодини. Їй вже ставало ніяково у своєму вечірньому одязі вдень посеред бізнес-району столиці. Коли нарешті трапилась кав’ярня з вільним столиком біля розетки, Ліда по-справжньому зраділа.

Вона дістала ноутбук, попросила пароль до вайфаю і швидко зайшла в інтернет. С-л-а-в-а Л-ю-т-і-к-о-в — по літерам вона вбила в стрічку пошуку. Московський бізнесмен, чувак з Ірпіня, музикант з 96го — все не те. В-я-ч-е-с-л-а-в Л-ю-т-і-к-о-в — спробувала російською і транслітом. На шостому посиланні з’явилось знайоме обличчя. Його профіль Вконтакті. Ліда була готова побачити, що він одружений, що він транс, що він колишній наркоман, що він слухає аренбі. Але цього вона не була готова побачити. Слава Лютіков, мать його, звичайний чувак з Києва, який ЛАЙКАЄ ВЛАСНІ ПОСТИ.

Ліда хлопнула кришкою ноутбуку. Слава, Славка Лютіков, красивий бородач з рюкзаком, який люб’язно заплатив за їхнє таксі, приємно себе поводив і був майже ідеальним варіантом — лайкає свої грьобані пости. Кожен. Навіть ті, на яких немає жодного лайку, крім його. Ліда витягнула ноут з розетки, замовила лимонад і знову стала непомітною серед натовпу.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.