смиренність

Я працюю над собою протягом останніх років 30. Я впливова людина у великій корпорації, яку я сама майже створила. Я 5 разів отримувала підвищення. Я точно знаю, як влаштований світ. Я прочитала сотні книг собі і своїм дітям. Я можу з легкістю пояснити, чому дешевшає нафта і яка етимологія слова снобізм.

На моєму кіндлі є біблія і коран, який я читаю арабською. Мій плейлист у саундклауді завантажують частіше, ніж останні альбоми деяких гуртів. На моїй кухні є спеції, привезені мною ж з Індії, Колумбії, Малайзії та Кореї. Я намалюю і обгрунтовано поясню графіки більшості політично-соціальних та економічних явищ у призмі останніх 25 років. Я, дідько, поясню це навіть свої мамі.

Про таких як я говорять “успішна”, “селф-мейд вумен”, “акула”. Але ці бісові знання, врода, гроші, репутація і навіть книги перетворюються в попіл, як тільки я запитую себе про людські почуття.

Як намалювати графік любові, яка зникає без всяких на те причин, або як засунути всі її неохопні прояви в один абзац інструкції? Що відповідати подругам на їх вже засорокарічні питання про те, чому їм раптом захотілось зрадити свого чоловіка і махнути за край світу з першим ліпшим офіціантом. Як пояснити доньці, що її тато чудовий, і те , що я його перестала любити всього лиш життя. Куди зникає весь цей досвід і списані блокноти, коли ти зустрічаєшся поглядом зі своїм бізнес-партнером і вже бачиш, що в його очах ти без одягу.

Як працюють кляті почуття? Скільки ще сходинок саморозвитку я маю пройти, щоб нарешті приборкати емоції і навчитись їх передбачувати.

І зараз, у свої 46, я стою у весільній сукні втретє. У залі ті ж самі люди, що були й попередні два рази. Виходить він, молодший і симпатичний. Заглядаю йому в очі і мені знову 23, я переїжджаю до столиці, у мене є кіт і я найщасливіша людина на світі.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.