Tez hazırlama fiyatları

Tez yazdırma ücretleri kaç lira?

Tez hazırlama fiyatları, tez yazdırmak istiyorum diyen lisans, yüksek lisans, master öğrencileri öncelikle işin maddi boyutunu bilmek isteyenleri ilgilendirmektedir.Tabi ücret dendiğinde standart bir ürün ya da hizmet olmadığı için ücret kısmı anlaşmaya bağlıdır. Tez yazan ile tez yazdırmak isteyen kişilerin ortaklaşa varabilecekleri, iki tarafın da razı olabileceği fiyattır.

Tez hazırlama fiyatları

Bu noktada tez yazımında fiyatları etkileyen faktörleri konuşmak daha doğru olacaktır. Süre, konu, sayfa sayısı ve dil son derece etkileyici özelliklerdir. Tezin teslimine kalan süre ne kadar azsa ücret yüksek olacaktır. Bu yüzden ne kadar erken sürede tez yazdırmak için başvurursanız o kadar ucuz fiyatlardan tez yazdırabilirsiniz.

Bunun yanında tez konusu daha önce işlenmiş, kaynağı bol ve kolay yazılabilecek ise ucuz ücretlerden yararlanmanız mümkün olacaktır. Ayrıca sayfa sayısı ücret ile doğru orantılıdır. 50 sayfalık tez ile 100 sayfalık tezin ücretleri farklı olacaktır. Son olarak tez hazırlama fiyatları için belirleyici faktör tezin yazılacağı dil. Türkçe tez yazan çok olduğu için ucuz ücretlerden yararlanabilirken ingilizce tez yazdırmak istiyorsanız, daha yüksek ücretler ödeyebilirsiniz.

Tez Hazırlama Fiyatları Ne Kadar

Ön Lisans 15 TL — 30 TLLisans20 TL — 50 TLYüksek Lisans30 TL — 50 TLHukuk / İşletme / Ekonomi20 TL — 50 TLMBA30 TL — 50 TL İngilizce30 TL — 50 TL

Kaynak : https://tezdanismani.net/tez-hazirlama-fiyatlari.html