הסעות מיניבוסים

מה הופך את המיניבוס לכלי ההסעה הנפוץ ביותר שיש? הנה כמה פרטים חשובים שכדאי שתדעו על הסעות אלו.

מה היתרונות של הסעת מיניבוסים?

הסעות מיניבוסים של טיולי הקריות אגם נטו הן הנפוצות ביותר שיש וזה נובע בין היתר בגלל היתרונות הרבים שלהן. הסעת מיניבוסים נוחה מאוד בעיקר בגלל שבמיניבוס אחד נכנסים כמות מדויקת של בני אדם כך שמצד אחד הוא יכו להסיע אנשים רבים ומצד שני הוא עדיין יכול לעבור בכל כביש והנסיעה עצמה נעימה מאוד. אוטובוס יכול להיות כלי הסעות יעיל יותר אך הוא מסורבל, כבד, מרעיש ואיכות הנסיעה שלו הרבה יותר נמוכה מאשר מיניבוס. כמו כן אם רוצים לנסוע באוטובוס הוא לא יכול לאסוף את הנוסעים מכל מקום, בטח לא סמטה צרה או רחוב שקט באמצע הלילה.

Image for post
Image for post
הסעות מיניבוסים טיולי הקריות אגם נטו

אלו סוגי מיניבוסים משמשים להסעות?

יש מגוון רחב של מיניבוסים שמשמשים להסעות מכל מיני דגמים, אך אפשר לחלק אותם לשני סוגים ראשיים: יש מיניבוסים ל-10 נוסעים ויש מיניבוסים ל-15 נוסעים, וברוב המקרים נכנסים בהם רק 14 נוסעים כי מושב אחד מקופל ליד הנהג ובדרך כלל משמש כמקום ישיבה למדריך שמצטרף לקבוצה. יש כמובן גם מיניבוסים VIP שכוללים מגוון רחב של פיצ’רים שהופכים את הנסיעה להרבה יותר מעניינת אך הם נדירים יותר ובדרך כלל אינם משומשים בשגרת היום יום. יש מיניבוסים חדשים ויש ישנים, יש כאלו שמתאימים גם להסעות נכים וכך למעשה כל חברת הסעות תציע לכם מבחר רחב לשירותכם.

מתי ניתן להיעזר בהסעות מיניבוסים?

לא סתם אמרנו שהסעות מיניבוסים הן הנפוצות ביותר הרי הסעות אלו נכללות כמעט בכל תחום. אפשר לראות את ההסעות האלו בשימוש בתי ספר ותנועות נוער, ניתן למצוא הסעות מיניבוסים גם בהסעות של עובדים למפעלים ולמשרדים, יש הסעות מיניבוסים לנתב”ג, יש הסעות מיניבוסים גם לתיירים, הסעות לחרמון, הסעות לאילת וכן הלאה. ההסעות יכולות להתאים לכל אחד גם בהתאמה אישית כמו למשל הסעות לחתונה שאוספות את הנוסעים ממפתן הבית ומחזירות אותם בשעה גמישה, הסעות לטיולים וכולי. במקרים האחרונים שצוינו נהוג שהמיניבוס נשאר במקום עד לסיום האירוע.

כמה עולה להשכיר מיניבוס בממוצע?

להשכרת מיניבוס יש מגוון רחב של מחירים כי הוא תלוי בכל כך הרבה פרמטרים, כך שאי אפשר לדבר על מחיר, אפילו בהערכה גסה. המחיר תלוי קודם כל בגודל המיניבוס ובכמות הנוסעים, שלעתים משפיעה מאוד על המחיר הכולל, כמו למשל בהסעה לנתב”ג שיכולה לכלול גם עוד אנשים שלא קשורים לקבוצה שלכם. כמו כן השכרת מיניבוס ביום שבת או בימי חג תהיה הרבה יותר יקרה, אם תרצו מיניבוס צמוד גם אז המחיר יהיה גבוה וכמובן שהמחיר מושפע מאוד גם מהמרחק שהוא צריך לעבור. כמו כן, אם יהיו הסעות בשעות מאוחרות בלילה כמו חזרה מחתונה, או בכבישי עפר לטיול, המחיר יהיה גבוה.

מה כוללים הסעות מיניבוסים VIP?

על הסעות VIP הגיע הזמן להרחיב כי יכול להיות שזה שירות שחלק מכם לא הכירו, והוא הדובדבן שבקצפת מבין הסעות המיניבוסים האפשריות. הסעות אלו כוללות מושבים מרווחים ונעימים יותר שעשויים מעור אמיתי, מסך טלוויזיה אישי לכל אחד וכמובן גם מיני בר מלא משקאות לשימוש הנוסעים. כמו כן יש במיניבוס VIP גם מערכת שמע מתקדמת עם אוניות, מערכת מיזוג אוויר מותאמת אישית עם חיישן טמפ’ לקביעה מדויקת שלה וכן הלאה. הסעות אלו בדרך כלל עולות הרבה יותר ומיועדות לקבוצות תיירים שרוצות להגיע מנתב”ג למלון בצורה מיוחדת, הסעות נוחות יותר לירח דבש וכולי.

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch

Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore

Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store