AUTHOREON — платформа, заснована на технології Blockchain

Крипто-світ все частіше приводив до великого імпульсу ICO. ICO — це процес впровадження і продажу компаній-маркерів для отримання інвестицій від громадськості. Інвестор отримає маркер і може торгувати через куплений ним токен. Чим краще компанія, тим дорожче і токен на ринку

Одна компанія, яка займається ICO і має світле майбутнє Authoreon. Сьогодні багато креативні компанії вважають, що майбутнє криптографії пишність. У Authoreon є блискуче майбутнє, тому вам потрібно розглянути і інвестувати в цей Authoreon

Що таке AUTHOREON?

Authoreon децентралізована авторизацію, аутентифікацію, перевірку та сертифікацію і тим самим захищає раніше небезпечні екземпляри і функції.

Рішення Authoreon запобігають шахрайство, кібератаки, матеріальну і нематеріальну крадіжку особистих даних, а також забезпечують простежуваність ланцюжків поставок і володіння.

З кібер-атаками, порушеннях умовно-дострокового звільнення, шахрайством і шахрайством з документами при збільшенні стає очевидним, що нинішні заходи безпеки в Інтернеті не здаються гідними. Крім того, ми схильні стикатися з перебільшеними проблемами національної безпеки, часто в конфлікті з конфіденційністю і amp; правила захисту інформації, а також основні проблеми безпеки IOT, авторського права і amp; захисту майна та управління іменами. крім того, перебільшене усвідомлення якості має на увазі простежується ідентифікацію продукту і історію в ланцюжку поставок і ланцюжку володіння. Невдача інформації, перевірка особи і надання доступу виключно до ліцензованих екземплярів щорічно завдають мільярди доларів у вигляді травми, тоді як найціннішим плюсом в небезпеці є довіра. Authoreon знаходить ці проблеми за допомогою розподільної авторизації,

Архітектура

Загальна конструкція платформи Authoreon включає в себе безліч елементів, які використовують властивості і характеристики технології blockchain, криптографію, комп’ютерну науку (AI) і алгоритми заміщення для забезпечення більшої безпеки, авторизації і відстеження.

Ми досягаємо цього, зробивши ще два окремих протоколу накладення на високій ланцюжку: з’єднання, а також рівні блокування доступу.

Ця 3-шарова конструкція забезпечує володіння і децентралізацію авторизації з використанням особливих ситуацій, пов’язаних з конкретним випадком, разом з інформацією про небесне тіло (IPDB), а також системою подачі небесного тіла (IPFS).

Усі транзакції платформи Authoreon запускаються маслом за допомогою AN-специфічного токена Autheon (AUTH).

Blockchain

Authoreon заснований на Ethereum, публічному, захищеному від цензури і інноваційному протоколі blockchain і розподіленої обчислювальної платформі, який забезпечує децентралізовану віртуальну машину Turing (віртуальна машина Ethereum (EVM)), що дозволяє виконувати інтелектуальні контракти.

В цілому, блок-ланцюжок представляє собою розподілену базу даних, яка дозволяє використовувати цифровий регістр активів і транзакцій, які розподіляються між розподіленою мережею користувачів і, таким чином, захищені від несанкціонованого доступу.

Синапс

На додаток до блокової ланцюга ми розробили протокол синапсу, який представляє собою незалежний прикладний рівень, створений людським мозком. Він призначений для розширення функціональності, масштабованості і продуктивності платформи Authoreon за рахунок включення інтелектуальних контрактів на авторизацію.

Він також зберігає блокчін легко і швидко, замінюючи збережені дані, що призводить до збільшення продуктивності, більш швидкому часу обробки блоків, а також здатності обробляти більше транзакцій в одному блоці.

Блокування доступу

Рівень блокування доступу діє як зберігач затвора, обробляє вхідні запити на рівень синапсів і надає тимчасовий доступ, якщо запитувач екземпляр дозволений.

Для цього ми розробили алгоритм з двома ключами, що забезпечує один статичний ключ динамічним (тимчасовим) ключем, тільки якщо інший ключ все ще дійсний для розв’язання і навпаки. Доступ надається тільки двом динамічним клавішах.

Цей механізм замінює традиційну двухфакторную аутентифікацію, що дозволяє використовувати широкий спектр потенційних додатків.

продукт

Фактично доступним продуктом є платформа Authoreon.

платформа

Платформа рішень Authoreon буде доступна через легко керований графічний користувальницький інтерфейс веб-додатків (GUI), який буде оптимізований для MetaMask, але буде працювати в будь-якому децентралізованому браузері (наприклад, Mist).

Мобільний додаток

Всі функціональні можливості платформи будуть повністю віддзеркалювати в мобільному додатку (для Android, iOS і Windows), щоб включити функції авторизації ключів, взаємодії з мобільними і гаманцями.

Смарт-контракти як послуга

Платформа буде пропонувати широкий спектр модулів, кожен з яких звертається до іншого варіанту використання, кожен з яких запускає інший Smart-контракт як послугу (SCaaS), кожен з яких має іншу ціну і плату за обробку.

Модулі, API і Marketplace

До середини 2018 року плагіни і розширення будуть доступні для сторонніх систем, платформа буде розглянута через 2 протоколи. Основний протокол для зовнішніх розробників і включатиме ринок сторонніх розширень.

Випадки використання

Authoreon звертається до наступних випадків використання:

 1. Крадіжка особистих даних

проблема

Дослідження шахрайства з використанням ідентифікаційних даних 2017 роки від Javelin Strategy & Research показало, що злодійство Identity, які здійснюють фінансове шахрайство з вкраденої інформацією про рахунок, вразили 15,4 мільйона американців в 2016 році (16% до 2015 року) і вкрали 16 мільярдів доларів , що становить майже мільярдний рік до року.

Рішення

Authoreon надасть незмінну цифрову ідентифікацію для споживачів, а також відповідні інструменти перевірки для перевірки сторін. Завдяки захищеному рівнем доступу, Smart-Contracts-as-a-Service ефективно захистить вашу особистість.

Джерела

Шахрайство з ідентифікаційними даними досягло рекордного рівня з 15,4 мільйонами жертв в США в 2016 році, збільшившись на 16 відсотків згідно з новим аналізу стратегії і дослідження Javelin.

2. Збереження даних

проблема

Утримання даних в телекомунікації зазвичай відноситься до зберігання даних про деталі дзвінків (CDR) телефонії та інтернет-трафіку і даних транзакцій (IPDR) урядами і комерційними організаціями. У разі збереження державних даних дані, які зберігаються, зазвичай складаються з телефонних дзвінків, зроблених і отриманих, відправлених та отриманих повідомлень електронної пошти і відвідуваних веб-сайтів. Дані про місцезнаходження також збираються. Основним завданням державного зберігання даних є аналіз трафіку і масове спостереження. Проблема полягає в тому, що ця практика часто суперечить законам і нормам конфіденційності, оскільки адвокати стверджують, що збереження даних може запобігти, наприклад, терористичні атаки, в той час як критики стверджують, що дані не захищені від хаков, і можуть бути створені прориви і профілі руху. (Див. Також «Європейський суд з питань збереження масових даних в ЄС»).

Рішення

Authoreon пропонує вирішення цієї проблеми, зберігаючи всі зібрані дані негайно і тільки в блокової ланцюжку і роблячи їх доступними тільки уповноваженим владі через нашу 2-х ключову аутентифікацію, тому слідчий буде отримувати доступ тільки в тому випадку, якщо це дозволено суддею. Таким чином, всі конфіденційні дані зберігаються безпечно, при цьому все ще доступні для влади, якщо вони будуть відправлені судом.

Джерела

 • Європейський суд проти масового зберігання даних в ЄС
 • Утримання даних в телекомунікації

3. Кібер-атаки

проблема

Інші форми кіберзлочинності включають в себе, наприклад, атаки за допомогою ransomware (наприклад, недавню кріптовальную систему Wannacry), зломи домашньої сторінки (наприклад, недавні атаки Coindash Hack) і DDos. Глобальна вартість кіберзлочинності досягне 2 трильйонів доларів до 2019 року, що в три рази більше, ніж у 2015 році в розмірі 500 мільярдів доларів.

Рішення

Authoroen працює над вирішенням децентралізувати зберігання вихідного коду і баз даних, в результаті чого, наприклад, домашні сторінки, підприємства електронної комерції, мобільні додатки, интрасети незмінні, так що тільки уповноважені екземпляри зможуть вносити зміни до початкового коду або базу даних.

Джерела

20 Статистика Cybercrime відкривання очей

4. Порушення аутентифікації і пароля

Проблема

З витоком більше 3 мільярдів записів ясно, що всі існуючі вимірювання безпеки вкрай недостатні.

Рішення

Рішення Authoreon замінює традиційну аутентифікацію і навіть двухфакторную аутентифікацію. Ми прогнозуємо, що, наприклад, навіть великі соціальні мережі будуть використовувати наше рішення для безпечного зберігання даних своїх користувачів в блокової ланцюжку.

Джерела

Список порушень даних і кібер-атак в 2016 році склав 3,1 мільярда записів

5. Шахрайство з документами

Проблема

«Очевидно, що документи про шахрайство є важливим фактором організованої злочинності і тероризму. Існує ряд злочинних дій і кримінальних секторів, які займаються крадіжкою паспортів і виробництвом складних паспортів і постачанням їх злочинним ринком ». сказав, що директора Europol Rob Wainwright Passport і Visa Fraud є основними проблемами, з якими доводиться стикатися уряду.

Рішення

Authoreon також звертається до цього варіанту використання, дозволяючи видає органам безпечно зберігати дані документа в блокової ланцюжку, а також надаючи відповідні інструменти перевірки, наприклад, поліції і прикордонному патрулю.

Джерела

Падіння шахрайства в ЄС «епідемія»

6. Ризики безпеки IOT

Проблема

Всі пристрої, підключені до Інтернету, створюють точки доступу, за допомогою яких хакери можуть проникнути в мережу компанії.

Рішення

Забезпечення доступу за допомогою авторизації в Інтернет-речах — це ще одна область, на яку буде спрямований Authoreon.

Джерела

Праймер за ризиками безпеки IoT

Струм Authoreon

Агенти Autheon використовуються для доступу до певних функцій платформи, включно з реєстрацією нового активу, передачу активу і безліч інших функцій авторизації. Струм Autheon не представляє або не дає права власності або частки, частки або безпеки або еквівалентних прав.

ЧОМУ CROWDSALE?

Для того щоб платформа Authoreon була дійсно децентралізованої, потрібна велика група прихильників. Традиційні інвестори як невелика група отримають контроль над мережею, і в кінцевому підсумку вони будуть діяти в своїх інтересах, а не в інтересах користувачів та спільноти. Таким чином, ми прийшли до висновку, що тільки blockchain driven crowdsale, що використовує маркер Ethereum ERC20, може забезпечити необхідні обсяги і якість засобів для досягнення нашого бачення цієї дійсно децентралізованою мережею і забезпечити достатню кількість палива для платформи.

ICO Authoreon націлюється на збір коштів з мінімальної суми в 500 000 доларів США до максимум 34 000 000 доларів США в зв’язку з розвитком, поточним грошовим потоком і масштабованими маркетинговими потребами. 1 токен Autheon (AUTH) буде доступний для ETH 0,00133333. Внески приймаються тільки в ETH тільки в цей момент. Рано учасникам пропонуються бонуси від 25% до 5% в токенах Autheon.

Про Token

 • Назва Техасу: Autheon
 • Використовуваний символ: AUTH
 • Утиліта Token: токени Autheon використовуються для доступу до певних функцій платформи, включно з реєстрацією нового активу, передачу активу і безліч інших функцій авторизації. Струм Autheon не представляє або не дає права власності або частки, частки або безпеки або еквівалентних прав.
 • Прийняті платежі: ETH, BTC, BCH, LTC, DASH / Paypal (з Escrow)
 • Загальна кількість токенов: 1 000 000 000 (1 мільярд)
 • Hard Cap on Crowdsale: $ 34.000.000
 • Ціна за Autheon: ETH 0,00133333

Призначення токена Crowdsale

Authoreon Crowdsale розпочався 19 серпня 2017 року і завершиться 14 жовтня 2017 року. Мета полягає в тому, щоб забезпечити фінансування для завершення розробки платформи Authoreon і Smart-Contracts-as-a-Service (SCaaS), а також для проведення експериментальних досліджень і довести продукт до ринку.

Чому я повинен інвестувати?

 • Authoreon вирішує проблеми, які завдають мільярди доларів щороку. Очікується, що до 2022 року ринок кібербезпеки досягне 231,94 млрд. Дол. США.
 • У своїх різноманітних варіантах використання Authoreon запропонує рішення для кількох цільових груп, таких як споживачі, корпорації, уряди і організації, що збільшує мережеві ефекти і мінімізує ризик розвитку «неправильного» продукту.
 • Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу платформа Authoreon надзвичайно спрощує взаємодію з блочною ланцюжком, а також для реєстрації або передачі активів.
 • Пропозиція токена AUTH обмежена, і всі смарт-контракти як служба (SCaaS) будуть виконуватися тільки на токенах AUTH, тому відповідно до правил попиту і пропозиції буде збільшуватися попит, що призведе до збільшення вартості токена AUTH.

Варіанти оплати

 • Ви можете купити токени AUTH за допомогою Ether, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Dash або Paypal.
 • Використовуючи ETH, ваші токени AUTH будуть негайно відправлені на ваш гаманець.
  -Іспользуя біткойн, біткойновую готівку, літекун або тире, ваші токени AUTH будуть відправлені на ваш гаманець в межах макс. 8:00. Будь ласка, надайте адресу свого гаманця під час оформлення замовлення або дайте відповідь на підтвердження замовлення по електронній пошті.
 • Використовуючи Paypal, ваші жетони будуть зберігатися в окремому гаманці умовного депонування протягом 30 днів (ви отримаєте підтвердження транзакції), тому що протягом цього часу учасники могли отримати відшкодування через Paypal. Будь ласка, надайте адресу свого гаманця під час оформлення замовлення або дайте відповідь на підтвердження замовлення по електронній пошті.

Струм поширення

Максимальна максимальне навантаження на ляльку: $ 34 млн.
Загальний обсяг поставок токена: 1 млрд (1 000 000 000) AUTH

 • 1% для покриття витрат на токенсале
 • 33% продаються в ICO
 • 33% виділяються на стимулювання участі
 • 33% збережені Authoreon Ethereum ERC20. використовувані
  методи покупки: ETH, BTC, BCH, LTC, DASH, Paypal

ДОРОЖНЯ КАРТА

КОМАНДА

Додаткова інформація може зв’язатися з нами:

Panjke 
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1002513
 0xDb159732aEEBc8aB3E26fA19d2d144e4eACAAca2

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.