FintruX: ринок фінансування і адміністрування на основі Ethereum Blockchain

FintruX — перший в світі блокчін, заснований на онлайн-ринку і автоматизованої платформі адміністрування для фінансування, що з’єднує позичальників та інвесторів, що дозволяє їм налаштовувати і автоматично будувати кожен контракт з позичальником в режимі реального часу.

Традиційна автоматизація — це одна система для всіх кредитів / іпотеки / оренди ( «Фінансування»), ця розподілена платформа фінансування P2P — це одна програма ( «Smart Contract») для кожного Фінансування, яка генерується і розгортається в режимі реального часу в технології blockchain за допомогою настроюється інтерфейс.
FintruX створює ринок і автоматизовану адміністративну платформу для кредитування / іпотеки / оренди

( «Фінансування»). Наша мета — порушити спосіб фінансування і адміністрування фінансування. У цьому документі подано огляд нашого підходу.

Традиційно система належить інвесторам, а умови визначаються інвесторами. Дані централізовані, змінюються, а час простою іноді неминуче. На FintruX дані надійно децентралізовані, незмінні, а час безвідмовної роботи майже гарантовано. Позичальники пропонують стандартні умови, які обираються зі списку, і інвестори роблять пропозиції в впевненості. Наша платформа доступна для громадськості з повним розкриттям. Його мета полягає не тільки в тому, щоб об’єднати позичальників та інвесторів для здійснення угод ( «Контракт»), але і для створення Контракту Позичальника з повною прозорістю, щоб сторони могли вести конфіденційну угоду з повністю автоматизованим адмініструванням.

Посилання на сайт: https://www.fintrux.com

Цільові показники

Позичальники отримують фінансування протягом кількох годин
Платежі за лічені хвилини Звіти про діяльність за лічені секунди

Проблеми

Більшість джерел фінансування здійснюються третіми сторонами, такими як брокери та інші посередники. Це збільшує витрати, час і складність процесу. Крім того, адміністративний процес зазвичай є трудомістким. Більшість договорів про фінансування важко зрозуміти, і спеціальні інструкції, такі як торгівля, викуп, рефінансування, передоплата, обробка в кінці терміну і т. Д., В основному виконуються вручну на електронних таблицях.

Більшість систем, що використовуються інвесторами, які не повністю автоматизовані, записи змінюються, піддаються цензурі і підкоряються патріотичному акту країни домициля.

Фінансує індустрія ще не прийняла або не прийняла нові технології для задоволення попиту на нові продукти і зростаючу стурбованість з приводу конфіденційності даних, посилення конкуренції і зміни поведінки споживачів в цьому напрямку.

Процеси фінансування, які керують ризиками, преміями і претензіями, як правило, пов’язані з істотним обміном даними між декількома сторонами. В даний час різні боки будуть зберігати свої власні копії даних і обробляти їх окремо. Це ускладнює синхронізацію і спільну роботу через загальний процес.

Інтернет-портали фінансування, намагаються обійти посередників, не змогли вирішити вищевказані проблеми.

Переваги для позичальників

 • Доступ до доступного кредиту.
 • Чудовий досвід запозичення.
 • Прозорість і справедливість.
 • Знижена комісія за транзакцію.
 • Швидке і ефективне фінансування.
 • Привабливий контракт.
 • Самообслуговування.

Переваги для кредиторів

 • Доступ до класів інноваційних активів, створених позичальниками.
 • Чудовий кредит.
 • Привабливі повернення.
 • Без попередньої оплати для інвестора.
 • Вартість обслуговування для інвестора.
 • Більше задоволених клієнтів.

Цільова аудиторія

Ринок FintruX призначений для учасників Фінансової галузі, і основний вигодою для наших користувачів буде
здатність шукати і зіставляти різні потреби в якості позичальника або інвестора.

 • Позичальник малого бізнесу (МСП). Отримайте кредит або оренду для фінансування потреб організації.
 • Особистий позичальник. Отримайте кредит або оренду для фінансування потреб в особистих цілях.
 • Особистий інвестор. Надайте індивідуальне або МСП, щоб скористатися прямим інвестуванням.
 • Інституційний інвестор. Надання індивідуального або малого та середнього бізнесу на основі портфельних інтересів і профілів ризиків.
 • Брокери надають консультаційні послуги та інші послуги.

Для виконання певних завдань, таких як перерахування заявок на фінансування, буде створений процес KYC «Знай свого клієнта».

FTX- The FintruX Token

Струм FTX використовується для харчування платформи FintruX і працює як засіб для винагороди або отримання винагороди за участь в ринку. Кожна дія на платформі має пов’язану вартість, зазначену в FTX. Оскільки дії виконуються на платформі, FTX передається від одного учасника до іншого. В результаті виконання цих дій платформа отримає винагороду.

FTX Crowdsale

 • FTX будет выпущен во время нашего форекса. По завершении, никаких дополнительных токенов не будет создано. Продажа будет длиться три недели 
  с 8 ноября по 29-е числа того же месяца.
 • Будет создано не более 100 000 000 токенов FTX, из которых 25 000 000 токенов будут сохранены в качестве резерва.
 • Максимум 75 000 000 FTX будет продан во время толпы, любые оставшиеся жетоны будут сожжены

ДОРОЖНЯ КАРТА

Команда

Для отримання докладної інформації ви можете відвідати:

Panjke 
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1002513
 0xDb159732aEEBc8aB3E26fA19d2d144e4eACAAca2

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.