Genesis Vision - покращує управління довірою до бізнесу

Довіра — одна з важливих речей, що належать людині або господарюючому суб’єкту, так що те, що ми робимо, може сподобатися або довіряти іншим нам. Добре в повсякденному житті навіть в бізнесі. Швидке зростання промисловості змушує механізм управління довірою належати бізнес-суб’єкту, щоб залучити інвесторів до участі в бізнесі, який вони створюють.

Сьогодні багато випадків шахрайства поширюються на ринку управління довірою, який був виявлений в останні роки. Багато способи і режими створюються під виглядом валют, акцій та інших активів в торгівлі. Шахраї використовують той факт, що технологія може використовуватися для гарантування довіри до управління фондами за замовчуванням, але дуже складна і непрозора для користувачів. Відсутність прозорості призвело до того, що клієнти втратили свої гроші відразу, а довіру інвесторів до спільного ринку почало падати.

Природна реакція в цій ситуації полягає в посиленні правил в цій області. Компанії тепер змушені подорожувати довго і дорого, щоб отримати ліцензії на їх діяльність з управління довірчим управлінням. Правильні компанії повинні впроваджувати комплексну і дорогу звітність при проведенні системних аудитів та створенні серйозних обмежень для інвесторів. За 10 років механізм взаємодії між які беруть участь ринками істотно не змінився. Це свідчить про необхідність нової технології в зміні поточної ситуації.

Genesis Vision — це децентралізована платформа управління трафіком, вбудована в технологію blockchain з інтелектуальними контрактами. Genesis Vision створює обмінник, брокер, трейдер і інвестор в централізовану блок-ланцюг, відкриту і захищену мережу, яка буде робити фінансові ринки по всьому світу.

Існування технології blockchain забезпечить незамінні переваги, такі як відкритість, визначеність і цензура — вся збережена інформація, в той час як інтелектуальний контракт, який принесе інвестиції в галузі прибутку, робить цей процес повністю прозорим і відкритим. Процес переказу коштів менеджерам здійснюється шляхом покупки менеджера криптовалюта у внутрішньому обміні. Genesis Vision буде являти собою той же відкритий вихідний код, на який можна покластися в пошуках інформації про статістской діяльності учасника в мережах і системах, які повністю прозорі в прибуткових інвестиціях.

Звичайно, ви запитаєте, як можна було б моя перевага, якби я приєднався до Genesis Vision. Звичайно, Genesis Vision гідно принесе користь клієнта. Genesis Vision сама розділяє три частини для кожної людини, який приєднується, в залежності від можливостей, які ви хочете бачити в проекті.

Прибуток для інвесторів

 • Інвестори мають доступ до менеджерів з усього світу.
 • Інформація, яка в будь-який час буде оновлюватися в торгових і комерційних цілях, де б і коли б то не було.
 • Менеджер набору не обмежується грошовими інструментами.
 • Існування інвестиційних можливостей кріптокоінов та фіксованого валюти як для покупки, так і для продажу.
 • Існує найкраща доступність інвестиційного портфеля для будь-якого запиту (високий ризик, низький ризик і т. Д.).
 • У інвесторів є додатковий захист, оскільки всі менеджери мають реальну історію торгівлі, яку не можна сфальсифікувати.
 • Спільне використання прибутку повністю прозоро і відкрито

Переваги для персональних менеджерів і фондів

 • Існує зростаюча можливість залучити інвесторів з будь-якої країни, незалежно від того, чи є вони клієнтами одного і того ж брокера чи ні.
 • Звіт про прозорість і справедливість розвитку забезпечує чесну конкуренцію між усіма
  менеджерами.
 • Є відмінні можливості для поліпшення вашої власної торгової стратегії, щоб привернути більше інвесторів.
 • Збільшується довіра інвесторів завдяки гарантії прозорості, що призведе до збільшення середньої перевірки інвесторів.
 • Менеджери випускають свою власну кріптовалютную марку свого бренду, яка може вільно продаватися інвесторами.

Переваги для брокерів

 • Компанія стає централізованої і представлена ​​всіма мережами учасників.
 • Брокери мають можливість залучати інвесторів з усього світу.
 • Участь в мережі не має ідентичних умов для всіх учасників
 • Система не вимагає ніякої інформації про клієнтську базу брокера.
 • Брокери мають право робити маркетинг, використовуючи будь-який метод залучення менеджерів і встановлення торгових умов менеджерів.

Genesis Vision буде представлена ​​у вигляді цифрової валюти під назвою GVT (Token Vision Token), яка має платформу ERC20 Ethereum, яка надійде в продаж 15 вересня 2017 по 15 жовтня 2017 року. Всього буде 44 000 000 тонів GVT, які буде здійснюватися за ціною 1 ГВт, еквівалентної 1 долара США. Покупки можуть проводитися з використанням іноземних цифрових валют, таких як Bitcoin, Ethereum та інших з максимальною продажем близько 33 000 000 доларів США. Розподіл токенов ділиться відповідно до угоди про команду і розробника з деталями наступним чином:

Genesis Vision — це плід спільної роботи під керівництвом Руслана Каменського у співпраці з професійними менеджерами, розробниками, консультантами, експертами з маркетингу та досвідченими фахівцями у відповідних областях. які прагнуть дати свої найкращі здібності в цьому проекті.

Genesis Vision вважає, що використання технології blockchain дозволить інвесторам довіряти ринку управління для досягнення прозорості та ефективності на технологічному рівні. Це допоможе відновити довіру до ринку. Крім того, він приверне увагу нових компаній і нових інвесторів з цифрового покоління. Це також підтверджується сертифікатом ICO, в якому говориться, що Genesis Vision є одним з ICO, який не можна недооцінювати.

Така Миттєва інформація про ICO цього проекту. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте їх офіційний сайт нижче:

Panjke 
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1002513
 0xDb159732aEEBc8aB3E26fA19d2d144e4eACAAca2

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.