MINERVA — Смарт-гроші на блок-ланцюжку Ethereum

Що таке Мінерва?

Minerva — це робочий план, побудований на його блоці Ethereal і криптографії як токени OWL ERC20. Метою Minerva є вирішення проблеми впровадження криптококків в основний області та надання підприємствам стимулюючих рішень.
Проект Core of Minerva
Унікальні зворотні торгові процесори, це означає, що до тих пір, поки ваші транзакції не приймають комісійні, а навпаки: вони платять комісію. Чудове право? Згодні з Cashback, але трохи про інших. Ідея проекту Minerva полягає в тому, щоб ввести абсолютно нову стратегію в торгівлі, стимулювати використання кредитної валюти. Нові платіжні рішення можуть прискорити адаптацію біткойнов і альтконов в співтоваристві. Контроль здійснюється шляхом системі Proof of Transaction, яка мінімізує ризики і винагороджує супротивників транзакцій, підтверджених Minerva. Детальну інформацію про технічний розділі можна прочитати в «Білій книзі», можна з упевненістю сказати, що одна з цілей команди розробників — зробити цю технологію доступною і зрозумілою для звичайного користувача.

Мінверва відрізняється від біткойнов

Основна відмінність між Minerva та Bitcoin полягає в тому, що Minerva призначена для винагороди платформ, які отримують свої маркери OWL із зворотними транзакційними витратами, а також реагують на основні проблеми криптографічного додатки. Minerva — це платформа, а маркери OWL — це валюта. Крім криптовалюта, ми є першим в світі зворотним торговим процесором

Передовий метод

Minerva використовує два просунутих методу для збільшення і зменшення поставок токенов OWL.

Перший метод перевіряє новий токен Minerva OWL і поміщає його в економіку, коли платформа партнера отримує токен в якості способу оплати. Швидкість, з якою токен маркера OWL входить в економіку, називається «нормою прибутку».

Норма прибутку прямо пропорційна ціні OWL, так як ціна збільшується, темпи зростання прибутку підвищуються. Рівень винагороди буде рости, щоб збільшити загальний обсяг пропозиції, достатній для запобігання різкому короткочасного коливання цін. Коли ставка винагороди більше нуля (0), невелика частина виграшу відправляється в контракт, в якому їх можна обміняти на токен MVP (токени протоколу Minerva Benchmark) і токен опитування. Рівень інфляції властивих винагород, які використовуються для винагороди платформи, важко закрити на 10%. Цей жорсткий ковпачок означає, що пропозиція не буде сильно мінятися під час значних епізодів зростання, дозволяючи ринковими цінами природним чином стабілізуватися, коли штучне відображення неадекватно.

Другий метод очищає токени Minerva OWL, коли ціна знижується. Замість негативної норми винагороди ми вводимо систему, яка спонукає користувачів тимчасово вилучати свої маркери OWL з економіки. Користувач викупить токени OWL для токенов MVP, які представляють певні маркери OWL, які можуть (або не можуть) бути оцінені протягом певного періоду часу.

У будь-якому випадку ціна на токен MVP буде продана, але чим раніше ціна впаде на момент покупки, тим вище потенційне значення оцінки цього токена. Це доказ MVP буде замінено на більш пізню дату для оригінальних токенов OWL, сплачених на додаток до деяких додаткових відсотків. Якщо відбувається тривале зниження, коли фонди сховища MVP виснажуються, токен OWL повинен природним чином відновити стабільність цін.

Математичні моделі розподілу та постачання

Змінні моделі:

 • Minerva Cryptococcus Supply, M
 • Спекулятивні транзакції, V
 • Попит на продукцію / продукт, Y
 • Індекс цін Minerva, P
 • Мінерва на одиницю реального попиту)
 • Винагорода,
 • Точність повернення токена MVP, R
 • Сума всіх токенов Bi MVP циркулює в момент часу t, Bt
 • Ставка повернення для токена Bi MVP була встановлена ​​при покупці, Ri

Параметри моделі:

 • Швидкість зростання випуску за період (t), β
 • Еластичність зростання виробництва в порівнянні з реальним збільшенням пропозиції Мінерви, γ
 • Еластичність спекулятивних угод з надлишковою постачанням Minerva, k
 • Чутливість ставки винагороди до суми реальних грошей, z
 • Чутливість коефіцієнта повернення токена MVP до реального джерела Мінерви, δ
 • Тривалість MVP, T
 • Страховий депозит Minerva, μ

Система голосування

Голосування засноване на методі Шеллінга, натхненний SchellingCoin Вітуріса Бутеріна, але модифікованому, щоб бути більш стійким до маніпуляцій (описаним нижче), щоб визначити приблизний коефіцієнт конверсії Minerva / USD. На додаток до звичайної передачі токенов OWL користувачі зможуть використовувати функцію, яка дозволяє передавати токени і опитування в одній транзакції. Оскільки у цього «контрейлерного» голосування буде мінімальна вартість газу (транзакційна плата). В обмін на голосування виборці будуть надавати певні маркери для голосування, пов’язані з їх акціями Мінерви, внесеними на голосування.

Minerva використовує чотири основні методи для запобігання маніпулюванню виборцями:

 • Потрібно внести заставу. Депозит відповідає результату голосування виборця за «контрактній ціні Мінерви», а депозит визначає приз, отриманий для голосування. Цей депозит буде втрачено, якщо голосування вважається недійсним.
 • У цьому процесі використовується «голосовий вибір». Votechain дозволяє додатково оцінити достовірність минулого голосу, коли включені нові звуки. Коли учасник робить голосування за поточною ціною, їм також пропонується ввести ціну за останній обраний момент. Це голосування потім порівнюється з попереднім голосуванням, і голоси, визнані незаконними, втратять свій депозит. «Несанкціонований звук» визначається як не падав між 25 і 75 процентилями з достатнім розміром вибірки.
 • При наявності достатньої кількості голосів всі голоси приймаються за винагороду, і в той же час тільки одному відсотку дозволяється впливати на контрактну ціну Мінерви.
 • Автоматизація з відкритим вихідним кодом і автоматизація опитування з фактичним виходом журналу часу в якості отказоустойчивого механізму. Цей захист активується тільки в тому випадку, якщо вона оснащена доказами складних атак, що виникають в Протоколі волатильності Мінерви.

На додаток до вищезазначених перевірок маніпуляцій з виборцями, Minerva використовує такі методи, щоб уникнути маніпулювання цінами Minerva Volatility Protocol:

 • Час, коли нова ціна контракту починає застосовуватися випадковим чином, щоб уникнути рівня передбачуваності, який дозволяє маніпулятору дізнатися оптимальний час для покупки токена MVP.
 • Невеликі збори застосовуються при поширенні токена MVP або необхідного часу утримання, щоб запобігти активності ринку, яка нагадує спекулятивну торгівлю
 • «Двері MVP» застосовується там, де ціни повинні знижуватися протягом певного періоду часу, перш ніж доступна можливість придбати токен MVP.

Інноваційний план роботи Minerva

Minerva надає щедру систему винагороди для підприємств, які приймають її в якості оплати. Отримавши жетони Minerva OWL, кожному бізнесу надається бонус, відповідний кредитних картах. Коли токени Minerva OWL отримані від їх клієнтів, вони автоматично ліквідуються.

 • Миттєва ліквідність через API від відповідних торгових бірж Minerva
 • Видалення зворотних платежів і обмінних комісій
 • Додатковий захист від різких короткочасних коливань цін
 • Зворотні транзакційні збори Ми платимо їм, а не навпаки

ПРОДАЖ АБО КОРОБКА

Участь в ранньому усиновлення відбувається через переповнену панель управління, до якої можна отримати доступ через Minerva.com.

В цілому 75 000 000 оригінальних токенов токени Minerva OWL 100 000 000 будуть розподілені в двох групах. За попередній продаж слід великий натовп Мінерви, і кожен з них доступний для сторін за межами Сполучених Штатів.

Натовп буде проходити в форматі аукціону, тому що роздача minerva буде винагороджена кількістю отриманих пожертвувань, а потім розподілена відповідним чином. 25.000.000 Мінерва буде виключена з натовпу, описаної в розділі «Резервна Мінерва».

Після створення 100 000 000 початкових токенов OWL створення нового токена на додаток до бонусів, пов’язаних з утилітою платформи, буде припинено назавжди. Протягом 1 року (365 днів) від фолдсале буде зроблено оголошення про можливий обмін токенами 1: 1, пов’язаних з пропонованої міграцією ланцюжка.

PRE-SALE

Ми будемо проводити попередній продаж токена і, швидше за все, будемо знаходитися в приватній власності.

Первинна фінальна натовп

Після передпродажного токена відбудеться основна і остання натовп.

Заповідник Мінерва

В кінці натовпу установча команда отримає 10% OWL-токенів, в залежності від періоду проведення дванадцяти місяців (12 місяців). Цей токен буде служити довгостроковим стимулом для роботи установчої команди. Додаткові 10% будуть виділені на довгострокові операційні витрати, 2,5% будуть виділені на партнерські відносини, а ще 2,5% — на програми винагороди за помилки. Всі переноси токенов Minerva OWL будуть обмежені протягом двох (2) місяців після закінчення форекса.

ДОРОЖНЯ КАРТА

І це Vidieo Про нас

Знайомство з командою Мінверва

Для отримання докладної інформації ви можете відвідати:

Panjke 
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1002513
 0xDb159732aEEBc8aB3E26fA19d2d144e4eACAAca2

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.