بازی The Three Kingdoms به عنوان آخرین شریک Launch در NFTb Gaming به NFTb ملحق می شود.

تیم NFTb خوشحال است که همکاری خود را با The Three Kingdoms اعلام کند ، یک بازی استراتژیک نسل سوم Play2Earn NFT است و بر اساس شخصیت های تاریخی دوره سه پادشاهی در چین باستان ساخته شده است.

بازی Three Kingdoms راه های مختلفی برای به دست آوردن توکن هایی دارد که قبلاً در بازار GameFi مشاهده نشده بود. کاربران می توانند کاراکترهای NFT را جمع آوری کنند ، ماموریت های خود را کامل کرده و در بازی های محاصره شرکت کنند تا NFT کسب کنند. این اولین بازی خواهد بود که ایده مبارزه و ساخت شهرها را ترکیب کرده و به چشم انداز GameFi جان تازه ای می بخشد.

بازیThree Kingdoms از NFTb Launch برای انتشار مجموعه ای از NFT های محدود استفاده می کند که می توانند برای پاداش در بازی بازخرید شوند.

در بازی ، کاربران همچنین می توانند رویدادهایی را سازماندهی کرده ، تجارت کنند و از رویدادها درآمد کسب کنند.

حتما ویدیوی تیزر این بازی فوق العاده را ببینید!

همکاری و راه اندازی

پلتفرم NFTb Launch اولین NFT Launchpad در نوع خود است که برای کمک به پروژه ها و سازندگان جهت تسریع انتشار NFT خود برای همه و کاهش خطر آنها ایجاد شده است.

تیم های NFTb و The Three Kingdoms متعهد به همکاری با یکدیگر برای توسعه اکوسیستم هیجان انگیز بازی در BSC هستند. در آینده ، NFT های The Three Kingdoms در بازار NFTb قابل معامله خواهند بود.

درباره Three Kingdoms

جمع آوری شخصیت های بسیار نادر ، سلاح ها و قطعاتی از زمین که فقط شما می توانید مالک آن باشید!

پروژه The Three Kingdoms یک بازی NFT نسل سوم است که خط داستانی سه پادشاهی را روایت می کند. برای غرق شدن در یک تجربه بازی غنی شده با سابقه دیرینه ، شخصیت های خوب توسعه یافته ، گیم پلی پیشرفته و بسیاری از موارد دیگر آماده باشید. قهرمانان خود را برای نبرد آماده کنید ، شهرها را محاصره کنید و در جنگها پیروز شوید تا سرزمین خود را گسترش دهید.

قهرمان خود در سرزمین سه پادشاهی باشید!
Website | Telegram | Twitter | Medium | Discord
درباره NFTb
پروژه NFTb یک پلت فرم Binance است که برای هنرمندان به منظور دسترسی به DeFi ساخته شده است و بهترین تجربه کاربری را برای هر کسی ، در هر کجا با یک رمز عبور ، ارائه می دهد. ماموریت ما این است که سازندگان NFT را قادر به استفاده و دوست داشتن برنامه های DeFi dApps کنیم.
پروژه NFTb به هنرمندان یک بازار NFT منحصر به فرد و Multi chain با دسترسی به خریداران در سراسر جهان ارائه می دهد ، یک پلت فرم DeFi که به کاربران امکان دسترسی به امکانات Farming را می دهد و یک Launchpad ساخته شده است که به هنرمندان و پروژه ها کمک می
کند تا کار خود را ارائه و تأمین کنند.
پروژهNFTb توسط Binance Accelerator Fund ، Rarestone Capital و Spark Digital Capital پشتیبانی می شود.
Website | Telegram | Twitter | Medium | Discord