پروژه Creature Hunters برای تکمیل IDO خود در NFTb با استفاده از پلت فرم DeFi اعلام آمادگی میکند

تلگرام رسمی NFTB فارسی

پروژه NFTb خرسند است اعلام کند که «Creature Hunters»، یک بازی دفاعی آنلاین که بر اساس فناوری NFT بلاک چین ساخته شده است، یک IDO را با استفاده از DeFi به‌عنوان سرویس NFTb تکمیل کرده است.

- پروژه Creature Huntersیک بازی NFT دفاعی برای کسب درآمد

این بازی بر پایه ترکیبی از NFT و فناوری ساخته شده است که مالک آن توانایی کنترل را در اختیار دارد. Creature Hunters به ​​بازیکنان این امکان را می‌دهد تا هر روز با حالت‌های مختلف بازی، از جمله مسابقات خودکار، نبردهای PvP و ماموریت‌های کوئیز، چالش‌های جدیدی را انجام دهند تا از آن لذت ببرند، جوایز انحصاری و قابل مبادله را به دست آورند وتوکن CHTS سودآور را به‌دست آورند.

مکانیزم گیم پلی

پلتفرم بازی

. نسخه اول: بازی آنلاین کامپیوتر.

. نسخه دوم: بازی موبایل اندروید، iOS.

. سناریوی بازی: داستان 5 کودک با 5 ربات است که با شکست دادن "موجودات" متعددی که به سراسر زمین حمله می کنند از زمین دفاع می کنند.

. ژانر بازی: بازی اکشن دفاعی - از امکانات حیاتی یا نیروها در برابر حمله مداوم و ورود دشمنان برای مدت زمان مشخصی باید محافظت کنید.

. نوع بازی: بازی آنلاین مبتنی بر NFT بلاکچین «بازی برای کسب درآمد».

. Auto-Match Battle:

حالت نبرد بازی خودکار هدف و هسته اصلی این بازی است. در هر زمانی در 24 ساعت شبانه روز، بازیکنان می توانند در نبردهای خودکار 1:1 در بهترین میدان نبرد شرکت کنند، جایی که روبات های آنها می توانند توکن های CHTS کسب کنند. حالت Auto-Match Battle به طور خودکار پخش می شود و بازیکن مستقیماً با حریف رقابت نمی کند. از طریق داده های عملکرد منحصر به فرد مانند قدرت حمله، قدرت دفاعی و مهارت ربات هر کاربر، نتیجه به طور خودکار نشان داده می شود. بازیکنان می توانند رتبه بندی کلی نبرد و رتبه بندی فعلی بازیکنان را بررسی کنند. بسته به نتیجه نبرد خودکار، رتبه بندی را می توان در زمان واقعی تغییر داد یا تعداد پاداش های بعد از مسابقه را نیز می توان نمایش داد.

توکن CHTS

نحوه شرکت

برنامه IDO در 24 مارس، ساعت 12:00 UTC در NFTb Launchpad برگزار می‌شود. برای شرکت در IDO، کاربران باید در مدل Tiered NFTb استیک کرده باشند.

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار IDO بر روی NFTb در چند روز آینده منتشر خواهد شد.

درباره Creature Hunters

پروژه Creature Hunters یک بازی آنلاین اکشن بلاک چین است که بر اساس انیمیشن اصلی ساخته شده توسط Hitoshi Mogi، تولید کننده مشهور انیمیشن در جهان ساخته شده است. این بازی برای بازیکنان طراحی شده است که به طور روزانه با چالش های جدیدی روبرو شوند، با حالت های بازی مانند مسابقات خودکار، نبردهای PvP و ماموریت های کوئیز مطمئناً Creature Hunters یکی از بهترین بازی‌های NFT است که به بازیکن این امکان را می‌دهد که اوقات خوشی داشته باشد و در عین حال پاداش‌های مبادله‌ای، توکن رایگان و در نهایت کسب سود کند.

Website | Facebook | Twitter | Telegram | Linkedin | Discord | Medium | Youtube | Reddit

درباره NFTb:
پروژه NFTb یک پلت فرم Binance است که برای هنرمندان به منظور دسترسی به DeFi ساخته شده است و بهترین تجربه کاربری را برای هر کسی ، در هر کجا با یک رمز عبور ، ارائه می دهد. ماموریت ما این است که سازندگان NFT را قادر به استفاده و دوست داشتن برنامه های DeFi dApps کنیم.
پروژه NFTb به هنرمندان یک بازار NFT منحصر به فرد و Multi chain با دسترسی به خریداران در سراسر جهان ارائه می دهد ، یک پلت فرم DeFi که به کاربران امکان دسترسی به امکانات Farming را می دهد و یک Launchpad ساخته شده است که به هنرمندان و پروژه ها کمک می کند تا کار خود را ارائه و تأمین کنند.
پروژهNFTb توسط Binance Accelerator Fund ، Rarestone Capital و Spark Digital Capital پشتیبانی می شود.
Website | Telegram| Twitter | Medium | Discord

--

--

ambassador of NFTb & Blockchain researcher

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store