پروژه Gates Of Ethernity برای تکمیل فروش استراتژیک و INO خود در NFTb با استفاده از پلتفرم DeFi اعلام آمادگی میکند

پروژه NFTb خرسند است اعلام کند Gates Of Ethernity، یک بازی برای کسب درآمد فانتزی NFT، تصمیم گرفته است تا یک فروش استراتژیک را با استفاده از DeFi به‌عنوان سرویس NFTb در اواخر مارس و همچنین یک INO در آینده تکمیل کند.

دروازه های ابدیت - جمع آوری کنید. کاوش کنید. تسخیر کنید.

بازی Gates Of Ethernity یک مجموعه AR مبارزه با هیولاها الهام گرفته از Pokemon Go است که هیولاهای ریگ ما را به عنوان دارایی های NFT ادغام می کند.

بازیکنان می‌توانند بیرون بروند و هیولاهای خود را جمع‌آوری کنند، بجنگند، و سطح آن‌ها را در حالی که آنها را در کیف پول‌های دارایی خود میزبانی می‌کنند، برای تجارت در بازار نیز مورد استفاده قرار دهند.

دنیای Ethernity Games (که شامل Gates of Ethernity و Cards of Ethernity می شود) مشتاق ارائه فرصت های رقابتی برای مشتاق ترین گیمرها است.

https://youtu.be/zFC38LA-Q7U

توکن GOE

توکن GOE قلب کل اکوسیستم ما است. GOE Token به‌عنوان ارز پرداخت/پاداش در همه بازی‌های فرنچایز ما و برای جوایز سرمایه‌گذاری/تامین نقدینگی استفاده خواهد شد.

پیش فروش چیست؟ چه تفاوتی با IDO دارد؟
برنامه IDO اغلب یک راه عالی برای پروژه ها برای جمع آوری سرمایه و دریافت توکن در کیف پول حامیان اولیه است.
پیش فروش قبل از فروش عمومی انجام می شود، که اغلب به شکل یک IDO است و به حامیانی ارائه می شود که می توانند به پروژه ها در مرحله اولیه ارزش بیاورند. تیم Gates Of Ethernity تصمیم گرفته است تا توکن‌های $GOE را به انجمن NFTb در سطوح پیش فروش ارائه دهد تا جامعه حامیان NFTb را درگیر کند.
پروژه NFTb پیش فروش توکن های $GOE را با شرایط پیش فروش خود تضمین کرده است.

این بدان معناست که اعضای انجمن NFTb می‌توانند توکن‌های $GOE را با قیمت‌هایی کمتر از آنچه در LBP و IDO در سایر پلتفرم‌ها در سه ماهه دوم ۲۰۲۲ ارائه می‌شوند، خریداری کنند.

لطفاً توجه داشته باشید — در مقایسه با LBP، شرایط وستینگ با فروش عمومی متفاوت است. کاربرانی که در فروش استراتژیک شرکت می‌کنند نیز باید در مقایسه با شرکت‌کنندگان IDO، زودتر سرمایه‌گذاری کنند.

توکنومیک کامل پروژه را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

نحوه شرکت

فروش استراتژیک در NFTb در اواخر مارس انجام می شود. برای شرکت در فروش استراتژیک، کاربران باید در مدل Tier NFTb استیک کرده باشند.

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد فروش استراتژیک در NFTb به تاریخ فروش نزدیکتر خواهد بود.

درباره Gates of Ethernity

بازی Gates of Ethernity یک سرمایه گذاری منحصر به فرد و غوطه ور برای آوردن سطح غیرقابل انکار گرافیک و برتری هنری است که همراه با داستان سرایی بسیار عمیق محیطی به دنیای بلاک چین و NFT ها انجام می شود.

تفاوت اصلی بین GoE و هر همتای موجود قطعاً در سطح استثنایی کیفیت نهفته است. ما برای رسیدن به سطح کامل فیلمبرداری و تولید بصری بومی هالیوود تلاش می کنیم.

موجودات، مدل‌ها و محیط‌ها به‌طور هدفمند به شیوه‌ای فراواقع‌گرایانه ایجاد می‌شوند. در حالی که استانداردها را بالا نگه می داریم، خلاقیت های ما به سختی از خود واقعیت قابل تشخیص خواهد بود.

Website | Telegram | Twitter | Discord | Whitepaper

درباره NFTb:
پروژه NFTb یک پلت فرم Binance است که برای هنرمندان به منظور دسترسی به DeFi ساخته شده است و بهترین تجربه کاربری را برای هر کسی ، در هر کجا با یک رمز عبور ، ارائه می دهد. ماموریت ما این است که سازندگان NFT را قادر به استفاده و دوست داشتن برنامه های DeFi dApps کنیم.
پروژه NFTb به هنرمندان یک بازار NFT منحصر به فرد و Multi chain با دسترسی به خریداران در سراسر جهان ارائه می دهد ، یک پلت فرم DeFi که به کاربران امکان دسترسی به امکانات Farming را می دهد و یک Launchpad ساخته شده است که به هنرمندان و پروژه ها کمک می کند تا کار خود را ارائه و تأمین کنند.
پروژهNFTb توسط Binance Accelerator Fund ، Rarestone Capital و Spark Digital Capital پشتیبانی می شود.
Website | Telegram| Twitter | Medium | Discord

--

--

ambassador of NFTb & Blockchain researcher

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store