پروژه NFTb و Binance NFT برای افزایش نقدینگی دارایی های دیجیتالی با ارزش بالا همکاری می کنند.

در اوایل سال جاری ، اثر "5000 روز اول" ساخته وینکلمن به قیمت 69 میلیون دلار به حراج گذاشته شد. مادامی که جهان ارزش مالکیت NFT ها را درک کرده و می پذیرد ، کاربران خواستار دسترسی به نقدینگی بیشتر هستند. بنابراین ، هنرمندان منابع بیشتری را برای تولید NFT ها با کیفیت بالا سرمایه گذاری می کنند.

برای ایجاد اکوسیستم غنی تر در NFT ها ، Binance NFT و NFTb برای بهبود دسترسی به نقدینگی برای علاقه مندان به NFT ها در زنجیره هوشمند Binance همکاری کرده اند.

دسترسی به نقدینگی و قابلیت همکاری NFT ها
به عنوان یک دارایی ، NFT مزایای زیادی نسبت به بسیاری از دیگر عناصر دارایی ارائه می دهد. NFT ها مصنوعات دیجیتالی متصل به بلاک چین هستند که اصالت و مالکیت آنها قابل اثبات است.

اگر چه ارائه و فروش NFT های معمول برای Binance NFT و NFTb آسان است ،اما فروش مجدد در مورد دارایی های NFT با ارزش بالا مانند مجموعه های کمیاب بازی و هنر دیجیتال یک چالش مهم است. کمبود نقدینگی مانعی برای رشد NFT ها در اکوسیستم BSC است.

پروژه NFTb و Binance NFT قابلیتی را روی پلتفرم خود راه اندازی می کنند که امکان برداشت و سپرده گذاری از NFT های متعلق به کاربران را فراهم می کند. این ادغام به دارندگان NFT این امکان را می دهد تا با سهولت مبادله NFT خود در NFTB و Binance NFT به نقدینگی بیشتری برای دارایی های با ارزش بالا دسترسی پیدا کنند.

دیوید آن ، مدیر توسعه کسب و کار Binance NFT ، می گوید: "ما از همکاری با NFTb بسیار هیجان زده هستیم ، که دارای فهرست گسترده ای از هنرهای دیجیتالی با کیفیت بالا است و به دارندگان NFT اجازه می دهد آزادانه NFT ها را در هر دو پلتفرم معامله کنند."

به عنوان شروع این همکاری ، تعدادی NFT منحصر به فرد در هر دو پلتفرم در دسترس خواهد بود.

مجموعه The Degen Demons که توسط Nael G پرفروش ترین هنرمند NFTb ایجاد شده است ، مجموعه ای از 20000 شخصیت شیطانی است ، مجموعه ای بینظیر که هم اکنون در شبکه BSC در دسترس است.

تصاحب Degen Demon به شما اجازه می دهد تا از مزایای مختص اعضا در metaverse استفاده کنید. این مزایا را می توان با فعالسازی نقشه راه باز کرد.

این مجموعه NFT را می توان منحصراً در NFTb و Binance NFT یافت و در هر دو پلتفرم قابل معامله است.

در اینجا دربار Degen Demon بیشتر بدانید.

پروفایل هنرمندان

برای شروع ، NFTb و Binance NFT "هنرمندان برتر" NFTb را از طریق پلتفرم پروفایل هنرمندان در Binance NFT به نمایش خواهد گذاشت.در این صورت کاربران قادر خواهند بود هنرمندان با استعداد بیشتری را که NFT ها را در باینانس اسمارت چین مینت می کنند کشف کنند.

با سرعت گرفتن پذیرش NFT ها ، این تنها یکی از راه هایی است که NFTb با ارائه بازاریابی برای آثار موجود در بازار خود از هنرمندان خود پشتیبانی می کند.

تامی ، مدیر عامل NFTb ، گفت: "همکاری با Binance NFT و ترکیب آن با چشم انداز NFTb در استفاده از Defi به هنرمندان این آزادی را می دهد که در تمامی بلاکچین ها و هر پلتفرمی به خریداران دسترسی داشته باشند. "