پروژه NFTb و Coin98 برای بهبود تجربه کاربری در حوزه DeFi و مالکیت NFT ها با یکدیگر همکاری می کنند.

از آنجا که پذیرش NFT در حال انفجار است و مالکین آن روز به روز بیشتر می شوند ، باید راهی وجود داشته باشد تا کاربران بتوانند دارایی های دیجیتالی خود را به راحتی در حجم بی پایان اکوسیستم های بلاک چین مدیریت کنند.

تیم NFTb ازاعلام همکاری خود با Coin98 یک کیف پول non-custodial که برای ذخیره ، مدیریت ، تجارت ، مبادله دارایی های Cross-chain ، آثار دیجیتال چندمنظوره و NFT ها استفاده می شود بسیار هیجان زده است.

تحت این مشارکت ، Coin98 و NFTb برای ایجاد تجربیات کاربری بصری از نزدیک همکاری خواهند کرد تا اطمینان حاصل شود که مالکیت NFT و مشارکت در DeFi به راحتی توسط همه قابل دسترسی است.

کیف پول Coin98 یک کیف پول غیر حضوری است که برای ذخیره ، مدیریت ،مبادله دارایی های cross-chain و همینطور مبادله دارایی های دیجیتال چند منظوره و NFT ها استفاده می شود واز محبوب ترین بلاکچین ها پشتیبانی می کند ، Coin98 Wallet دارای برنامه Mobile و نسخه Extension است که به عنوان یک دروازه عمل می کند و کاربران را به دنیای DeFi متصل می کند.

"این همکاری فرصتی عالی را برای کاربران Coin98 Wallet ایجاد می کند تا بیشتر در دنیای NFT کاوش کنند. علاوه بر این ، ما با NFTb همکاری نزدیکی خواهیم داشت تا رشد NFT چند زنجیره ای را تسریع کرده و در دسترس همگان قرار دهیم. "

Vinh The Nguyen

بنیانگذار و مدیر عامل Coin98 Finance

هدیه انحصاری بصورت NFT

این NFT بینظیر و منحصر به فرد توسط یکی از برترین سازندگان NFTb ، Impylseایجاد شده و با عنوان "Coin98" برای جشن آغاز این همکاری Coin98 و NFTb ایجاد شده است.

5 عدداز این NFT ساخته شده و به اعضای جامعه NFTb و C98 اهدا خواهد شد. تنها راه بدست آوردن این NFT رقابت از طریق جوامع هر دو تیم است.

برای ورود به مسابقه از NFTb.io دیدن کنید و NFT مورد علاقه خود را پیدا کنید. الف) پیوند مربوط به NFT مورد علاقه خود در پلت فرم را در توییتر به اشتراک بگذارید. ب) NFTBxC98 ، $ NFTB# C98 # را منشن کنید.

ج) 2 نفر از دوستان خود را در توییت تگ کنید.

مثال:

برندگان در 8 اکتبر 2021 اعلام می شوند.

ادغام با کیف پول Coin98

مجموعهCoin98 بهترین کیف پول چند مولتیچین ، DeFi و NFT را ارائه می دهد. کاربران این کیف پول اکنون می توانند بصورت ما محدود از NFTb برای دسترسی یکپارچه به تمام خدمات پلتفرم استفاده کنند.

نحوه اتصال کیف پول Coin98 به NFTb
برای اتصال کیف پول اضافی Coin98 به NFTb ، این مراحل را دنبال کنید: مرحله 1: به https://nftb.io/ بروید و روی Connect در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال کیف پول ، سفر خود را با NFTb آغاز کنید. برای استفاده از NFTb از طریق مرورگر DApp در کیف پول موبایل Coin98 ، موارد زیر را دنبال کنید.

مراحل: مرحله 1: کیف پول همراه Coin98 را باز کنید ، روی مرورگر در صفحه اصلی کلیک کنید و می توانید NFTb را در بخش NFT یا از طریق کادر جستجو پیدا کنید.

مرحله 2: برای اتصال در بالای صفحه کلیک کنید (مطمئن شوید شبکه BSC را انتخاب کرده اید)

مرحله 2: برای اتصال در بالای صفحه کلیک کنید (مطمئن شوید شبکه BSC را انتخاب کرده اید)

پس از اتصال ، کاربران می توانند آزادانه بسیاری از فعالیتها را در NFTb مانند خرید و فروش NFT ، مشارکت در INO ، استیک در NFTb Earn و غیره امتحان کنند.

درباره کیف پول Coin98 کیف پول Coin98 یک کیف پول non-custodial است که برای ذخیره ، مدیریت ، مبادله Cross-chain ، مبادله دارایی های دیجیتالی چند منظوره و NFT ها استفاده می شود. این برنامه از محبوب ترین زنجیره ها از جمله BTC ، ETH ، TOMO ، Tron ، Binance Smart Chain ، Solana ، Polkadot ، Kusama ، HECO Chain ، Near، Avalanche X-Chain & C-Chain ، Binance Chain ، Celo ، BandChain ، Kava ، Terra پشتیبانی می کند. ، Cosmos ، ThorChain ، Fantom ، Polygon ، Persistence ، XDai ، Kardiachain ، Ronin ، GateChain ، OKExChain ، Klaytn ،…. Coin98 Wallet دارای برنامه Mobile Mobile و نسخه Extension است که به عنوان یک دروازه عمل می کند و کاربران را به دنیای DeFi متصل می کند.

دانلود: iOS | Android | Extension
Twitter | Website | Docs | Blog | Telegram | Facebook | Discord

درباره NFTb
پروژه NFTb یک پلت فرم Binance است که برای هنرمندان به منظور دسترسی به DeFi ساخته شده است و بهترین تجربه کاربری را برای هر کسی ، در هر کجا با یک رمز عبور ، ارائه می دهد. ماموریت ما این است که سازندگان NFT را قادر به استفاده و دوست داشتن برنامه های DeFi dApps کنیم.
پروژه NFTb به هنرمندان یک بازار NFT منحصر به فرد و Multi chain با دسترسی به خریداران در سراسر جهان ارائه می دهد ، یک پلت فرم DeFi که به کاربران امکان دسترسی به امکانات Farming را می دهد و یک Launchpad ساخته شده است که به هنرمندان و پروژه ها کمک می کند تا کار خود را ارائه و تأمین کنند.

پروژهNFTb توسط Binance Accelerator Fund ، Rarestone Capital و Spark Digital Capital پشتیبانی می شود.

Website | Telegram | Twitter | Medium | Discord