پلتفرم بازی NFTb - به روز رسانی برای سفر پیش رو در سال 2022

از سال 2021، NFTb از پروژه‌های Gaming NFT از طریق NFTb Launchpad و NFTb Labs با مأموریت توسعه و غنی‌سازی GameFi پشتیبانی می‌کند. ما وجود مشکلات بی پایان و تقاضا برای نوآوری را از سوی کاربران و استودیوهای بازی که سعی در مشارکت در بازی های بلاک چین دارند شنیده ایم.

در NFTb، ما بر این باوریم که برای تسریع پذیرش Web3 و NFT، باید پلتفرمی وجود داشته باشد که تجربیات کاربر محوری را ارائه دهد که کاربران با آن آشنا باشند. در NFTb ما به شدت متعهد به ساختن پلتفرمی برای هنرمندان و مجموعه داران دیجیتال بوده ایم. ما با راه‌اندازی NFTb Gaming این تعهد را به گیمرها نیز گسترش می‌دهیم که این فرصت را به شما می‌دهد تا تجربیات بازی برای کسب درآمد را به درآمد اضافی تبدیل کرده و جوایزی خود را کسب کنید.

چشم انداز NFTb Gaming این است که مرکزی برای استودیوهای بازی، توسعه دهندگان، معامله گران و بازیکنان باشد تا از طریق داشتن NFT ها، DeFi را نیز درگیر کنند و از آن استفاده کنند.ما با امکان دادن به کاربران و توسعه دهندگان برای تعامل آسان با یکدیگر، دسترسی به محصولات NFTb (Marketplace، پلت فرم DeFi و Launchpad) و خدمات برای ایجاد جوامع، این صنعت را متحول خواهیم کرد.

پلتفرم بازی NFTb ، پلت‌فرم نهایی NFT و DeFi برای گیمرها و توسعه‌دهندگان آن، برای راه‌اندازی در فوریه ۲۰۲۲ آماده می‌شود.

NFTb’s MetaMarket

بازار NFT موردانتظار NFT Gaming برای مجموعه‌های دیجیتال Gaming و Metaverse، MetaMarket، در ابتدا به صورت بتا راه اندازی می‌شود و مجموعه‌های منحصربه‌فردی را از همه شرکای بازی، متاورس، استودیو و انجمن های صنفی ما با صفحاتی از مجموعه های سفارشی‌سازی شده ارائه خواهد شد.

۱-مجموعه بازی ها

یک صفحه مجموعه متعلق به توسعه دهندگان و استودیوهای بازی که می توانند محتوای مجموعه ها، موجودی آن را مدیریت کرده و به دست خریداران برسانند.

2. بازار ثانویه

صاحبان NFTو خریداران لانچپدها می‌توانند NFT‌های خود را بصورت قابل معامله در NFTb Gaming قرار دهند. ما ویژگی های بیشتری را برای تشویق کاربران به خرید، فروش، تجارت یا قرض گرفتن NFT های بازی ارائه خواهیم کرد.

شرکای بازی

در طول سال 2021 NFTb با پروژه های Metaverse و Gaming NFT برای ایجاد جامعه و لانچ NFT همکاری نزدیک داشته است.

در سال 2021، ما مفتخریم که در راه‌اندازی داغ‌ترین مجموعه‌های NFT در BSC شرکت کرده‌ایم، که شامل راه‌اندازی‌های ما با موارد زیر است:

شبکه Dvision — بزرگترین فروش Metaverse در BSC

Tap Fantasy

— یک بازی هیجان‌انگیز P2E که قصد دارد 20 میلیون کاربر فعال روزانه خود را از بازی فیسبوک خود بیاورد.

Infinity Skies —

یکی از جاه‌طلبانه‌ترین بازی‌های Sandbox با استفاده از NFT در Polygon

ما مشتاقیم اعلام کنیم که بیش از 40 شریک لانچ پد برای لانچ متامارکت NFTb داریم.

Roadmap

پلتفرم بازی NFTb دارای تمام ویژگی های موجود در بازار NFTb با ویژگی های اجتماعی و بازار پیشرفته تر برای گیمرها خواهد بود.

. دستاوردها / جوایز - برای تعامل با NFTB و پروژه های شریک، با توکن ها و تخفیف های ویژه پاداش دریافت کنید.

. فیلترهای سفارشی - NFT های مورد نظر خود را با مرتب سازی فراداده سفارشی به راحتی پیدا کنید.

.ادغام مستقیم API فروشگاه درون بازی - MetMarket بازی NFTb را بیابید که مستقیماً با پروژه های شریک خود ادغام شده است

. ویژگی های اجتماعی - NFT های خود را که به سختی به دست آورده اید با شبکه خود به اشتراک بگذارید و نظرات خود را تبادل کنید

. بازار پیش‌بینی - برای شرط‌بندی با توکن‌های $NFTB روی نتایج بازی‌ها، توکن کسب کنید.

با Roadmap NFTb Gaming در اینجا به‌روز باشید.

اتحادها و شرکای صنعتی در حال انکوباسیون NFT های GameFi در Polygon

پروژه NFTb یک شراکت استراتژیک با Polygon Studios، بازوی بازی و NFT Polygon با تمرکز بر رشد صنعت بازی های Blockchain و NFT جهانی ایجاد کرده است تا اطمینان حاصل کند که پروژه هایی که در Polygon راه اندازی می شوند به مجموعه کاملی از خدمات، که شامل رشد، مشاوره است، دسترسی دارند.

لانچ NFTb در Mainnet در Polygon برای Infinity Skies IDO قطعی شد. در نیمه اول سال 2022، NFTb مجموعه کامل محصولات NFTb را روی Polygon عرضه خواهد کرد.

به زودی منتظر یک اعلامیه هیجان انگیز در مورد پشتیبانی های اضافی باشید!

پروژه NFTb شامل همه چیز برای Metaverse در یکپارچه سازی و بومی سازی به شبکه Oasis است

از آنجایی که حریم خصوصی برای پروژه‌های متاورس که NFT‌ها را در دنیای مجازی خود ادغام می‌کنند، حیاتی می‌شود، ما با بنیاد Oasis همکاری کرده‌ایم تا به سازندگان NFT، بازی‌ها و متاورس‌ها کمک کنیم تا به راحتی در شبکه Oasis با استفاده از ویژگی‌های حریم خصوصی آن به فعالیت خود ادامه دهند.

پروژه NFTb فناوری کاربر محور خود را معرفی می کند و بستری را برای کاربران فراهم می کند تا نمونه کارها NFT های خود (هنر، بازی، موسیقی و غیره) را روی NFTb بین Metaverses انتقال دهند. ما از نزدیک با آنها کار می کنیم تا از ارزش ایجاد شده در متاورس ها محافظت کنیم.

حمایت از تجربیات متمرکز بر گیمر

پروژه NFTb اخیراً با هدف توسعه صنعت GameFi، حمایت از انجمن‌های بازی و همچنین گیمرها و بازیکنان در این انجمن‌ها، به انجمن بازی‌های بلاک چین، اتحاد Metaverse و انجمن بازی‌های بلاک‌چین آسیا پیوسته است.

این‌ها تضمین می‌کنند که چالش‌های موجود در این صنعت بین توسعه‌دهندگان و گیمرها به طور مؤثر برطرف می‌شوند و در عین حال جامع‌ترین پلتفرم DeFi و NFT را برای گیمرها ارائه می‌دهند.

به ما بپیوندید تا NFT های Gaming و Metaverse را متحول کنیم

ما به دنبال دموکراتیک کردن مالکیت Gaming و Metaverse NFT هستیم!

گیمرها، اصناف، انجمن‌های بازی و توسعه‌دهندگانی که علاقه‌مند به کار با NFTb Gaming هستند، باید با ما در gaming@nftb.io تماس بگیرند.

Gaming

Gamefi

--

--

--

ambassador of NFTb & Blockchain researcher

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Torabibahar

Torabibahar

ambassador of NFTb & Blockchain researcher

More from Medium

Find the repeated number in array size of n and all elements are from 1 to n with one element…

CARROT Rules and Gameplay Upgrade Instructions

An update about the secrets of successful marketers.

AEM Custom Asset Compute Worker to Generate Content Fragments