Ah Kalbim 46. Bölüm Fragmanı (4 Aralık Pazartesi)

Ah Kalbim 46. Bölüm Fragmanı (4 Aralık Pazartesi) Ah Kalbim 46. Bölüm Fragmanı (4 Aralık Pazartesi) Pragya ve Suresh’in evlilik ritüelleri devam ederken Aliya, Mitali ve Tanu’ya aynı anda bir mesaj gelir. Onlar bu mesajın kimden geldiğini bilmek zorunda olduklarını düşünürler. Düğündeki herkesin yz ifadelerini kontrol ederek mesajın geldiği yeri tespit etmeye çalışırlar. Özellikle Mitali incelemelerini sürdürürken Aaliya bu işin arkasında Pragya olduğunu düşünür.

Pandit Pragya ile Suresh’in ellerini tutmalarını ister. Pragya elini uzatmak istemez ancak Abhi onun elini sürükleyerek Suresh’e verir. Bu arada hizmetçilerden biri Abhi’ye zarf getirince üçlü çete üyeleri endişelenir. Özellikle Mitali her şeyin sonunun geldiğini ve foyalarının ortaya çıkacağını söylerken Aliya panik yapmadan zarfı çalmamız gerekir diye akıl verir. Tanu Abhi’yi oyalarken Aliya da zarfı almayı başarır. Daha sonra zarfı havanda yanan ateşin içine atar.

Ritüellerin sonuna doğru yaklaşıldığında Pandit Suresh ile Pragya’nın havan etrafında dönmelerini ister. Tanu, Alya ve Mitali de büyük bir zevkle onlara çiçek atarlar. Ancak çok şaşırtıcı bir biçimde Abhi havanda yanan ateşi söndürür. Pandit bu olaya çok sinirlenir. Abhi ise doğru yaptığını söyler. Abhi artık gerçeği öğrendiğini , aslında Prgaya’nın nafaka almadan boşanma isteğini kabul ettiğinde şüphelendiğini söyler. Aliya bunun saçma olduğunu söyler. Nasıl böyle bir kanıya sahip olduğunu sorar.

Abhi olaydan sonra odasına gittiğinde yiğeninin oyuncak arabasını gördüğünü ve onun aynı zamanda kayıt yapabildiğini öğrendiğini ve videonun geri kalanını izlediğinde Suresh ve Pragya’nın masum olduğunu gördüğünü söyler. Abhi bütün bunlardan dolayı Pragya’dan özür diler. Sarla neden bu zamana kadar sessiz kaldın diye Abhi’ye tepkide bulunur. Abhi de gerçek suçluyu bulmak için bu evlilik tiyatrosuu oynamak zorunda kaldığını söyler. Tanu kim bu suçlu diye sorar. Abhi Dadi’nin hayatını hiçe sayan ve masum birinin hayatını mahvetmeye çalışan ve en önemlisi de kendisinin mutluluğunu yok etmek isteyen kişinin Aliya olduğunu söyler.

Ah Kalbim 96. Bölüm Özeti ve Fragmanı Aliya Gerçek Yüzünü Gösterecek mi
Abhi Prgaya’yı hayatından atmaya kimsenin gücü yetmeyecek diye konuşmaya başlar. Aliya Pragya ile zaten boşandığını söyleyince Abhi daha mahkemeye intikal etmedi der. Ayrıca boşanma evraklarını getirirp yakar. Aliya ise o bu evden gidinceye kadar mücadele edeceğini söyler. Hatta onu evden atmaya kalkar. Abhi bu harekete çok kızar ve ona güzel bir tokat atar. Aliya ise kudurmaya devam eder. Abhi herkesten özür dilerken Prgaya ona sarılır ve çok mutlu olur.