Dolunay 23. Bölüm Fragmanı (10 Aralık Pazar)

Dolunay 23. Bölüm Fragmanı (10 Aralık Pazar) Dolunay 23. Yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Dolunay son 22. Bölüm izleyici karşısına çıkıyor. Sevilen dizi Dolunay izleyicisi ile her hafta Pazar günleri buluşuyor. Star TV’de yayınlanan dizinin oyuncuları arasında Özge Gürel, Can Yaman, Öznur Serçeler, Hakan Kurtaş, Necip Memili, İlayda Akdoğan, Alihan Türkdemir, Türkü Turan, Alara Bozbey gibi isimler yer alıyor. Bir süredir Deniz ve Asuman arasında gerçekleşen yakınlaşma izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Dolunay son bölümde yine heyecan dorukta. Asuman’ın ve ona şantaj yapan kişi arasında yaşananlar heyecan yarattı. Demet’in eşi Hakan’ın hain planları herkesi hayrete düşürdü. Nazlı düşüncelerini toplamak için biraz uzaklaşmak ister. Son zamanlarda olanlardan sonra Ferit onu yalnız bırakmak istemez, peşinden gider. Dolunay yeni 23. Bölüm fragmanı ve Dolunay son 22. Bölüm izleme linki sizlerle olacak.

Dolunay 23. Yeni bölüm fragmanı son 22. Bölüm izleme linki merak ediliyor. Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in (Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar. Star TV’de yayınlanan dizinin oyuncuları arasında Özge Gürel, Can Yaman, Öznur Serçeler, Hakan Kurtaş, Necip Memili, İlayda Akdoğan, Alihan Türkdemir, Türkü Turan, Alara Bozbey gibi isimler yer alıyor. Dolunay dizisi son bölümde Nazlı düşüncelerini toplamak için biraz uzaklaşmak ister. Son zamanlarda olanlardan sonra Ferit onu yalnız bırakmak istemez, peşinden gider. Küçük bir kasabada, doğanın içinde baş başa kalan ikilinin konuşmaktan başka çaresi yoktur. Aşkın ve gururun çarpıştığı bu karşılaşmada kazanan hangisi olacaktır?

Nazlı ve Ferit bu sorunun cevabını ararken İstanbul’da onları bekleyen bir sürpriz vardır. Dolunay yeni 23. Bölüm fragmanı ve Dolunay son 22. Bölüm izleme linki sizlerle olacak.

DOLUNAY SON 22. BÖLÜM İZLEME LİNKİ

DOLUNAY SON BÖLÜM ÖZETİ

Ferit, Nazlı’nın peşinden gidiyor

Nazlı düşüncelerini toplamak için biraz uzaklaşmak ister. Son zamanlarda olanlardan sonra Ferit onu yalnız bırakmak istemez, peşinden gider. Küçük bir kasabada, doğanın içinde baş başa kalan ikilinin konuşmaktan başka çaresi yoktur. Aşkın ve gururun çarpıştığı bu karşılaşmada kazanan hangisi olacaktır? Nazlı ve Ferit bu sorunun cevabını ararken İstanbul’da onları bekleyen bir sürpriz vardır.