SİZ MÜKEMMELSİNİZ

Bugün sizin içinizdeki sizi daha iyi tanıyan birine kulak verin.

Kanatlanın !

Muhteşem bir evren de yaşıyoruz.Kafanızı bir zahmet dışarı çıkarıp yukarı bakın.Ne görüyorsunuz ? Bulutlar,sonsuzluk,hisler,küçüklük duygusu..v.b.Evrende mükemmel bir yıldız olmak için,hayatınızda atacağınız sert adımlar olmalı,potansiyelinizi sorgulamalısınız,nereye kadar gidebileceğinizide,sizin ilerinizde olan rol modellerinin nasıl başarılı olduğunuda.

Eğer bir büyük bir paranız olduğunu düşündüğünüzde,ben zaten herşeyi olan bir insanım diyorsunuz,ama ne yazık ki,hayat size böyle bakmıyor,ne kadar mükemmel bir dağ olsanızda,sizin üstünüzde de bir mükemmellik yatıyor.

Marka kurmak ve bu markayı büyütmek için en önemli stratejiler geliştirmek istiyorsunuz.

Adı,cinsi,pazar payı,bu işi en üstte yapanlar,sermaye,psikolojik analiz,iletişim ağı,güvenilebilirlik endeksi,çevre faktörleri,dinamik yapı,reel dönüşüm,matematiksel yargı..gibi daha bir çok faktör,sizin dijital bir marka olmanızın önündeki başlıca taşlar.

Ama taşlara takılıp düşmek yerine,kayayı yani en büyüğünü kırmayı başarabilirseniz,sizi sonsuza doğru götürebilecek bir markanız olur.

İlk başlarda bunun bir deli saçması olduğunu düşündüğüm zamanlar bir ayakkabı pazarı fikri ile karşı karşıya geldim.Girişimci ruhunun en pozitif yanı,fikri herşekilde destekleyen bir ruh ,en negatif yapı,fikre aşık olamama gelip geçici bir heves gibi görme,en baydırıcı cümle ise “zaten bunu yapanlar var,biz nerdeeeee…..eeee ne olacak peki,herşeyi bir şekilde yapan var,mükemmel ile mükemmel olmayanı ayırt ediyoruz.En felakte düşünce şudur.”başka bir marka ya aşık,ne güzel yapmışlar benim aklıma gelmişti”Otur 0!

Yeni bir güne başlamışça bir heyecan olsun içinizde,

Çok değil size inanan güvenen 10 kişi

Sizi destekleyen bir aileniz

Ve siz siz bunun en mükemmel kanıtı olacaksınız

Birazdan anlatacağım algoritma tamamen belki hayatınızı değiştirecek.

Şimdiden kazanan sizsiniz diyebilirim.

Kazananlar kulübüne Hoşgeldiniz Sayın..(Buraya sizin adınız gelecek :))

Sürekli iletişim halinde olup blog yazın ,bu sizin farkındalığınız olacaktır.

İnsanların özel günlerini ve onların acı günlerini paylaşın,onlara değer verin

Çevrenize gülümseyin,pozitif olun,pozitif yapın

Yurt dışındaki insanlara bir “hi” diyin

Toplu ulaşım alanlarında ve büyük avm lerde sürekli insan gözlemi yapın

Giyiminizi ve kimliğinizi ses tonunuzu düzeltin

Farklı etkinliklere katılın,

Farklı dergi ve kitaplar karıştırın

Eğitim eğitim eğitim herşeyin eğitimini alın.

“Eğitime vereceğiniz bir para,size mutlak olarak iki katından az dönmeyecektir”

Dürüst olun,çıkarcı olmayın….

Ve en son siz artık bir LİDER siniz….

Bir sabah uyandığınızda,sizden fikir almak isteyen insanlar akın akın kapınızı çalacak,size duygu ve düşüncelerini dökecek,yarın bir marka olduğunuz zaman,ben bu insana inanıyorum diyecek binlerce dostunuz olacak.Ve en güzeli dijital ve sosyal medya sizin için çağın en güzel iletişim aracı.

“insanlara mesaj atmayın ,onları arayın,onlara fikrinizi hemen aşılamayın onlara biraz süre tanıyın,güzel şeyler söyleyin sadece 1 hafta o insanlar ile ilgilenip onların yaşam tarzlarına bakın,kontrolü ele geçireceğiniz zaman zarfı 1 hafta dan sonraki ilk gün.Ve artık o insan da size güvenecek sizinle beraber hareket edecek.Siz iyi birisiniz.

Siz mükemmel bir güçsünüz.Siz artık kendinizi frenleyemeyecek bir büyüklüğe doğru ilerliyorsunuz,büyüyecek büyüyecek büyüyecek ve en güzeli sonra başkalarını büyüteceksiniz.

“sosyal sorumluluk insanın en güzel mesleğidir”

doğaya iyi davranın o sizin eviniz

Teşekkür ederim..

Saygılarımla


One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.