Double Dragon 1994 İkiz Ejder Bu Filmi ve Oyununu Çok Sevmiştim Mazi Canlandı

https://www.tiktok.com/@arifcorlu/video/6829698184537754885

Image for post
Image for post

Double Dragon aynı adı taşıyan ve James Yukich’in yönettiği video oyun serisine dayanan 1994 aksiyon filmi. Mark Dacascos ve Scott Wolf, Jimmy ve Billy Lee kardeşler, Marian Delario rolünde Alyssa Milano ve filmin antagonisti olan Koga Shuko rolünde Robert Patrick canlandırmaktadır.

The TikTok app is based on the same short-form video concept but is much broader in scope and unlike Musical.ly does not only focus on lip syncing to music. ,

The Tiktok app offers users a wide selection of sounds and song snippets, along with…


Image for post
Image for post

Tugay Gök, özellikle popüler oyun akış platformu Twitch’in üyeleri tarafından kullanılan bir sesli IP ve mesajlaşma programıdır.
Discord’un kullanıcı arayüzü, Skype ile Slack arasında bir bağlantı gibi gözüküyor. Kullanımı tamamen ücretsizdir ve web, mobil ve masaüstü uygulaması olarak kullanılabilir.

Discord içinde, kullanıcılar kendi sunucularını oluşturabilir ve bu sunucularda özel, şifre korumalı veya genel kanalları barındırabilir. Kanal moderatörleri daha sonra bir kanala katılmaları için kullanıcılara davetiye gönderir. Echosec, Discord’un genel kanal API’sine erişir.

Discord sadece oyuncular için mi? Aslen oyun topluluğu için inşa edilmiş olmasına rağmen, çok yönlü sohbet, video ve ses yetenekleri Aralık 2018’den bu yana 200 milyon kullanıcının çeşitli…


Tugay Gök Dlive içerik olarak Youtube gibi bir video sitesi imajı versede, hem kullanıcılara getirisi hem de işlemlerini blockchain üzerinden yapması bakımından bu tip sitelerden ayrılmaktadır. Bu yazımızda Dlive’ın kullanım şeklinden bahsetmeyeceğim. Bunun yerine sizler için daha açıklayıcı olduğunu düşündüğüm bir video hazırladım. Videoyu konunun altında bulabilirsiniz.

Dlive Neden Kullanılmalıdır? Avatajları Nelerdir?

Bu yazımızda asıl bahsetmek istediğim konu Dlive’ın neden kullanılması gerektiğidir. Ben şahsi olarak bir zamanlar bir youtuberlık deneyimi yaşamıştım. Daha doğrusu yaşamaya çalışmıştım. Belirli ve tatmin etmeye başlayan bir seviyeye geldiğimde çeşitli sebeplerden sistemden uzaklaştırıldım. Bunun en büyük sebebi Youtube ve benzer piyasalardaki rekabetin çok çetin geçmesi ve ciddi bir şikayet mekanizmasıyla rakipleri ortadan kaldırma zula oyun çabasıdır.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store