Dün piyasa sürülmüş oyunun konusu, Manuel Samuel’i Ölüm ile anlaşma yaptığı andan itibaren 24 saat boyunca manuel olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Ne demek şimdi bu? Kısaca nefes alıp vermekten tutun, tuvalete gitmeye kadar Manuel Samuel adlı kahramanımızın tüm hayati faaliyetlerini kontrol etmeniz gerekiyor. Anlattığım kadar kolay olmadığına emin olabilirsiniz. Ayrıca oyun içinde multiplayer seçeneği de mevcut ve grafikleri 2 boyutlu el ile çizilmiş animasyonlardan oluşuyor.

Arayüz ve altyazının Türkçe dil desteği ile geldiği macera oyununda, düşük sistem gereksinimleri ile her oyuncunun yüzünü güldürüyor diyebiliriz.

Manuel Samuel

Norveç’te yapılan oyunun diyalogları sizi güldürecek ve güzel iki boyutlu grafikleri ile oyundan zevk alacaksınız. Güzel sesler ve müzikleri kullanılan oyunun bana göre tek kötü özelliği oyunun kısa hikayeli olması. Özgün hikayesi ve konusu ile uzun zamandır oynamadığınız bir oyun deneyimini size sunan Manuel Samuel oyununda oynadığım kadarıyla herhangi bir yazılımsal veya mekanik bir hata bulamadım. Bu yönden de hatasız bir oyun olarak tercih edilesi bir oyun.

Oyunun kendi beklentilerini %100 oranında karşıladığını belirterek, yeniden olsa yeniden alırım dedirten oyunların arasına girdi benim için. 21 Ekim 2016'ya kadar %20 indirim ile 14 lira 40 kuruşa düşen oyunu satın almak için fazla gecikmemenizi tavsiye ediyorum. Aynı zamanda oyun içindeki müziklerinin hoş olması ile birlikte müzikleri de 8 liradan satışa sunmuş durumda. Oyunla birlikte alındığında ise cebe hoş gelen bir %19'luk indirim imkanı sunmakta.