Web Hosting Linux Windows Paketleri

Projenizde veya işletmenizde kullanmak üzere linux web hosting yada windows web hosting paketine ihtiyaç duyduğunuz anda paket seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Ekonomik ve hesaplı web hosting seçenekleri performansı ile işinize güç katacaktır. Türkiye lokasyonlu sunuculardan alacağınız server sunucularda barınan paketlerden kolayca temin edebilirsiniz.

Web sitesi için gerekli olan harddisk alanlarında en önemli nokta performanslı ve sorunsuz çalışmasıdır. Bu aşamada projenize uygun paket almanız gerektiğinde istediğiniz kapasitede performanslı harddisk alanına sahip olabilirsiniz. Türkiye lokasyonlu dedicated sunuculardan tamamen firmamıza ait demirbaş kayıtlı sunucular üzerinden verilmektedir. İhtiyacınız doğrultusunda size özel sunucu paketlerini hazırlayabileceğimiz gibi hazır paketleri de kullanabilirsiniz.

PERFORMANSI HİSSEDİN!
Güvenli Türkiye içi network altyapısı ile hızlı ve sorunsuz internet erişimi, IBM, HP ve SSD disk tabanlı kurumsal sunucular ile kesintisiz hizmet veriyoruz. cPanel kontrol paneli ileüstün performans için özel olarak optimize edilmiş, Intel Xeon işlemciler, RAID 10 SSD Diskler, ECC registered bellekler. Yüksek performans ve sorunsuz bir hizmet web siteleriniz için en güçlü web hosting paketleri hizmetinizde.

WINDOWS WEB HOSTING
Intel Xeon işlemciler, RAID 10 SSD Diskler, ECC registered bellekler… Yüksek performans ve sorunsuz bir hizmet için en güçlü donanımlar hizmetinizde.