Що таке Українська Академія Лідерства та як стати студентом?

Дізнатись більше: http://join.ual.org.ua/

У вересні 2017 року навчання на 10-місячній програмі Академії розпочнуть близько 200 студентів з усієї України.

Учасники, що пройдуть усі три етапи відбору, отримають стипендію, яка покриє усі витрати з навчання, проживання, харчування, витрати на мандрівки та медичне забезпечення під час 10 місяців перебування в Українській Академії Лідерства. Стипендії надаються інвестиційним фондом Western NIS Enterprise Fund. Учасники сплачують лише реєстраційний одноразовий внесок в розмірі 2 тис. грн.

Про Академію

Українська Академія Лідерства (УАЛ) — це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл. Програма будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей.

Місія Академії — вплинути на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування генерації молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності.

Адже лідерство — це відповідальність. Лідерство — це щира і активна позиція. Лідерство — це пізнання себе і гармонія зі світом.

РОЗВИТОК РУХУ ЛІДЕРСТВА

Українська Академія Лідерства (УАЛ) діє за ізраїльською концепцією, що функціонує більше 20 років. Утілити програму в Україні вирішили після Революції Гідності, коли стало зрозуміло, що покоління людей, які могли б взяти відповідальність за державу, не народиться: його потрібно виховати. До ініціативної робочої групи увійшли видатні і талановиті українці, які надалі підтримують Академію та випускників.

Першим донором та партнером Академії став Western NIS Enterprise Fund, що діє в Україні вже більше 20 років. Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, та Міністерства освіти і науки України.

Про відкриття Академії: https://goo.gl/tBhFvw

Першу Українську Академію Лідерства було відкрито в Києві. У вересні 2015 року 39 студентів розпочали навчання в Академії. І вже настуного року мережа Академії поширились країною, нові осередки з’явились у Харкові, Полтаві, Львові та Миколаєві. В кожній Академії навчалось близько 40 студентів.

Карта осередків Української Академії Лідерства

Творимо себе — творимо Україну

Дізнайся більше про осередки:

>>>УАЛ Київ

>>>УАЛ Львів

>>>УАЛ Миколаїв

>>>УАЛ Полтава

>>>УАЛ Харків


ПРО ПРОГРАМУ АКАДЕМІЇ

Програма УАЛ — 10-місячний формаційний курс для молоді, що будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей Академії.

Кожен з напрямів передбачає курси, заняття та активітети. Навчальний рік починається у вересні 2017 та триває до кінця червня 2018. Навчання, життя в незвичному середовищі, постійний рух, волонтерська праця, створення проектів, які несуть зміни, розвиток лідерських навичок, гартування власного тіла і духу — все це з любов’ю до України, разом, спільно.

Під час навчання студенти проживають на базі одного з п’яти осередків Української Академії Лідерства — у Харкові, Полтаві, Львові, Миколаєві або Києві. Вони навчаються з провідними викладачами та постійно працюють із менторами Української Академії Лідерства, які підтримують студентів у їх розвитку. Один день на тиждень студенти присвячують волонтерській діяльності та втіленню проектів відповідно до інтересів. Разом здійснюють навчальні експедиції по Україні та закордон. Також, програму Академії цього року буде доповнено курсом з основ підприємництва.

Студенти Академії спільно з викладачам читають та обговорюють «Великі» книги «великих» авторів — Аристотеля, Платона, Руссо, Франка, Сократа, Зерова, Хемінгуея, О́рвела, Манделу, Ренд, Сунь-цзи та багато інших.

В програмі Академії також дослідницькі мандрівки по Україні та світі. Студенти досліджують українську ідентичність та знайомляться з неймовірними людьми, аби розуміти виклики, що стоять перед нашим народом. Віримо, що це також впливає самоідентифікацію та формування культури громадянина України. Студенти також здійснюють самоврядування, волонтерство та соціальні проекти. Усе це — частина нашого «Великого» досвіду… .

В Академії викладають визначні лектори, чий високий професіональний досвід та власний життєвий шлях спрямовані на трансформацію суспільства та творення нової країни.

Серед “Великих” вчителів Академії:

В програмі також чимало зустрічей з особистостями, що впливають на зміни в Україні та світі.

Ось чим нам запам’ятався навчальний рік 2016–2017:

Відео підготував випускник УАЛ Харків Петро Лапчак, випускники та команда Академії

Наразі спільнота випускників УАЛ налічує 230 молодих людей із усіх областей України, у тому числі з Донецької і Луганської області та АР Крим. Наші випускники вже вступили до престижних університетів, і ми переконані, що саме вони зроблять значний внесок спершу в розвиток місцевих громад та в розвиток України.

ПРАГНЕШ ЗМІНИТИ СЕБЕ ТА УКРАЇНУ? СТАНЬ СТУДЕНТОМ УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ЛІДЕРСТВА!

http://join.ual.org.ua/
ВІДБІР СТУДЕНТІВ ТРИВАЄ!

Ми шукаємо вмотивованих кандидатів, які готові розкривати особистий потенціал, практикувати відповідальне лідерство для служіння державі та змінювати на краще навколишній світ.

До участі запрошуємо випускників шкіл, студентів коледжів та першокурсників віком 16–18 років.

Що потрібно для того, щоб стати студентом Академії?

Якщо тобі 16–18 років, або в тебе є знайомі, яким буде цікава ця неймовірна можливість, ось що необхідно зробити, щоб успішно пройти відбір та почати навчання в Академії:

Крок 0. Дізнайтесь більше про діяльність та програму Української Академії Лідерства

Це допоможе Вам зрозуміти, як виглядає навчально-виховна програма УАЛ та що очікує на студентів.

Запрошуємо завітати на сайт Академії та дізнатись більше про програму: http://www.ual.org.ua/prohrama/

Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/ualeadershipacademy/?fref=ts

Три кроки для успішного вступу в УАЛ


Крок 1. Заповніть онлайн-анкету, щоб стати учасником відбіркового етапу

Для участі у відборі необхідно заповнити онлайн анкету. Більшу ймовірність стати учасником академії мають ті кандидати, які надішлють свою анкету раніше.

В анкеті ви маєте вказати Вашу мотивацію, досягнення за останніх п’ять років, власне бачення України у 2030 році та відповісти на цікаві і дотепні запитання. Також ми просимо кандидатів подати контакти двох людей, які готові надати рекомендації (вчителів, тренерів, друзів). Кандидатів, які найкраще заповнять анкети буде запрошено не регіональний відбір.

Крок 2. Пройдіть регіональний відбір в одному з осередків Академії

На другому етапі ми запросимо учасників взяти участь у відборі в осередку УАЛ Київ. На кандидатів чекатиме насичений день із цікавими завданнями, робота у групах та фізичний тест.

Крок 3. Пройдіть Національний відбір “Саміт лідерства” в Карпатах з найкращими кандидатами

Третій етап відбору відбуватиметься на національному рівні впродовж двох днів. Ви будете проходити цікаві випробування та співбесіди, які проводитимуть випускники та ментори Української Академії Лідерства. Національний етап відбору проходитиме у Львові та в Чарівній долині.

Щоб розпочати свій шлях учасника Української Академії Лідерства, зареєструйтесь, і не втратьте такої унікальної можливості, яка випадає лише раз і небагатьом.

Заповнити анкету

Контакти:

cайт: join.ual.org.ua

емейл: join@ual.org.ua

facebook: @ualeadershipacademy

телефон: +38 067 446 31 01

Чекаємо саме на тебе!

Творимо себе — творимо Україну!