Konkurs dla programistów

Programiści z zacięciem poszukiwani! Do zgarnięcia nawet 1000 euro. Zapraszamy od 16 do 19 maja na Galileo Hackathon w Gdańsku!

Głównym założeniem Hackathonu jest wymyślenie nowatorskiego programu, który będzie wykorzystywać unikatowe możliwości oferowane przez usługi europejskiego systemu Galileo. Tematyka aplikacji może być bardzo szeroka — od rzeczywistości rozszerzonej, przez GIS i sport, po rozwiązania marketingowe, transportowe czy społecznościowe. Co ciekawe, uczestnicy Hackathonu będą mieli dostęp do najnowszego smartfona Samsunga, który nie tylko jest gotowy na śledzenie Galileo, ale także daje deweloperom aplikacji dostęp do surowych obserwacji GNSS.

Dodatkowo Hackathon Galileo będzie świetną okazją do nawiązywania kontaktów ze społecznością programistyczną i daje szanse na nagrody. Zwycięska drużyna otrzyma tysiąc euro.

Jak wziać udział?

Osoby, które chcą wziać udział w wydarzeniu mogą dołączyć do składu maksymalnie czterech osób lub zarejestrować się indywidualnie i utworzyć zespół na miejscu. Uczestnicy będą walczyć o nagrodę pieniężną w wysokości 1000 EUR w każdej z dwóch kategorii:

•Innowacja Galileo: dla najbardziej innowacyjnych aplikacji używających Galileo jako źródła informacji o lokalizacji

•Efekt Galileo: dla aplikacji Galileo o największym wpływie społecznym

Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę: https://www.gsa.europa.eu/galileo_hackathon_2017

Informację dostępne są także na stronie: http://kosmonauta.net/2017/03/galileo-hackathon-otwarta-rejestracja/

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Uniwersytet Łódzki’s story.