Bitexen Güvenilir Mi?

Medium’daki yeni içeriğim Bitexen güvenilir mi sorusu! Bitexen güvenilir mi diye soranlar için Bitexen güvenilir mi başlığı altında Bitexen güvenilir mi sorusunu cevapladım. Siz de Bitexen güvenilir mi sorusunun cevabını merak ediyorsanız Bitexen güvenilir mi başlığı altında cevapladığım Bitexen güvenilir mi sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Bitexen Güvenilir Mi?

Bitexen borsası Türkiye’de hizmet veriyor ve Bitexen güvenilir mi sorusuna gelirsek, evet Bitexen güvenilirdir. Fakat Bitexen borsasında komisyon oranları diğer borsalara göre fazladır.

Bitexen Komisyon Oranları (20 Şubat 2021 Tarihinde Eklenmiştir)

Image for post
Image for post

Alım, satım ve dönüştürme işlemlerinizde her seferinde kullanmış olduğunuz borsaya bir komisyon oranı ödemek zorundasınız. Haliyle alım, satım ve dönüştürme işlemlerinde komisyon oranları düşük olan bir kripto para borsasını tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

%10 KOMİSYON İNDİRİMLİ KAYIT ADRESİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

Bu konuda dünya çapında en güvenilir, en fazla kullanılan ve komisyon oranları düşük olan Binance borsasını kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Her kripto para borsasında olduğu gibi vereceğiniz her komisyon sizler için önemlidir.

Binance borsasına referans adresim üzerinden kayıt işlemi gerçekleştirip alım, satım ve dönüştürme işlemlerinizdeki komisyon oranından %10 daha düşmektedir.

Binance Komisyon Oranları (20 Şubat 2021 Tarihinde Eklenmiştir)

Image for post
Image for post

Görüldüğü üzere Binance borsasında ki komisyon oranları Bitexen borsasından daha düşük olmakla birlikte referans adresim üzerinden yapacağınız kayıt olma işleminde de %10 avantaj sağlamaktasınız.

%10 KOMİSYON İNDİRİMLİ KAYIT ADRESİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

Uzun lafın kısası Bitexen güvenilir mi diye soracak olursanız eve güvenilir. Fakat komisyon oranlarından dolayı diğer borsaları tercih edebilir ve alım, satım, dönüştürme işlemlerinde de kar edebilirsiniz.

En yakın dostunuz Sena,
Bir sonraki Medium içeriğimde görüşmek üzere!

Kitap yalnız kalmış kadının dostudur.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store