Clubhouse Davetiye Satın Al

Sena Türk
3 min readFeb 20, 2021

Clubhouse davetiye, Clubhouse davetiye satın al sayfamız ile sizlerde hızlı ve güvenilir bir şekilde Clubhouse davetiye satın alabilirsiniz.

Clubhouse, son zamanlarda popülerlik kazanmış bir uygulama olup pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir. Son dönemlerde yoğun bir şekilde ilgi gören Clubhouse bir sosyal medya aracıdır. Uygulama yalnızca İOS cihazlarda kullanılabiliyor. Clubhouse uygulamasını oldukça cazip kılan ise sadece davetiye ile girilebiliyor olmasıdır. Bu işlemin doğru bir şekilde gerçekleşmesi için Clubhouse davetiye satın al adımlarının doğru olarak yapılması gerekir.

Clubhouse ‘’yeni nesil sesli sosyal ağ’’ olarak da adlandırılıyor. Klasik sosyal medya mecralarından artık tat almayan kişiler için bambaşka bir deneyim sunuyor. Uygulama üzerinde kullanıcılara özel olarak tasarlanmış sohbet odaları bulunuyor ve bu sohbet odalarında sadece sesli olarak iletişim kurulabiliyor. Yani resim veya video paylaşımı kesinlikle bulunmuyor. Sohbet odalarına yalnızca davet kodu ile girilebiliyor. Bu durum da içeride bulunan kişiler için büyük bir avantaj haline geliyor.

HIZLI VE GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE CLUBHOUSE DAVETİYE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

Clubhouse Davetiye Nedir?

Clubhouse davetiye, Clubhouse uygulamasına kayıt olmak ve giriş yapmak için ihtiyacınız olan şey. Clubhouse uygulamasına davetiye kodunuz yok ise, giriş yapamaz ve kayıt olamazsınız. Ayrıca Clubhouse sadece iOS platformunda bulunmaktadır.

Clubhouse davetiyeden kısaca bahsetmek gerekirse; elinizde bulunmadığı taktirde Clubhouse uygulamasını kullanma şansınız bulunmuyor.

Clubhouse Uygulamasında Neden Sadece Sesli Görüşme Mevcut?

İnstagram ve Facebook gibi sürekli rengarenk görüntülerden sıkılmış internet kullanıcıları Clubhouse uygulamasını severek kullanabilir. Çünkü bu uygulamada sadece sesli görüşmeye izin veriliyor. Göz yorucu sayfalar dolusu paylaşımların yerine normal telefondan konuşuyor gibi bir ortam yaratılıyor. Bu sayede hem çeşitli video ve fotoğrafların oluşturduğu görüntü kirliliği ortadan kaldırılmış oluyor hem de insanlar birbiri ile daha rahat etkileşim kurabiliyor.

Sesli konuşma ile daha hızlı fikir yürütüldüğü için Clubhouse sosyal medya ağını oluştururken böyle bir değişiklik yapma gereği duymuştur. Bu düşünce faaliyete geçince gerçekten de ne kadar çok işe yaradığı görülmüştür. Fikirler daha hızı üretilirken aynı zamanda kullanıcılar aklından geçen düşünceleri daha samimi bir şekilde ortaya sunarak motivasyonun artmasına yardımcı oluyorlar.

Clubhouse Davetiyesi Nasıl Alınır?

Clubhouse davetiye satın al açısından 3 farklı yöntem bulunur. Bunlardan birincisi bireysel davetiye, ikinci yöntem diğer sosyal medya platformları ve üçüncü yöntem ise Clubhouse üyesi davetiyesidir. Şu an sadece İOS uygulaması üzerinde kullanılan Clubhouse uygulamasına girebilmek için davetiye almak mecburdur. Davetiye alınmaması dahilinde sıra beklemek gerekiyor. Bazen bir hafta içinde uygulamaya giriş sağlanırken bazen aylarca bekleme durumu gerçekleşebiliyor.

Bireysel davetiye; Clubhouse uygulamasını halihazırda kullanan bir kişiden davet kodu istemek anlamına gelir. Her kullanıcının kayıt olduktan sonra en fazla 2 adet davetiye gönderme hakkı vardır. Bununla birlikte bir kişi uygulamayı ne kadar yoğun bir şekilde kullanırsa o kadar çok davet etme hakkına sahip oluyor.

HIZLI VE GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE CLUBHOUSE DAVETİYE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

Sosyal medya platformları; Clubhouse uygulamasına giriş yapabilmek için bir diğer yöntem sosyal medya platformlarıdır. Bunun için de Twitter ve İnstagram gibi sosyal medya mecralarından davet kodu istemek son derece akıllıca olabilir.

Clubhouse üyesi daveti; Clubhouse uygulamasına her iki yöntem ile giremiyorsanız son olarak bunu deneyebilirsiniz. Cihaza Clubhouse uygulamasını indirerek kullanıcı adı ile giriş yapmalısınız. Uygulamaya girdiğinize dair tanıdık çevrenize bildiri gidecektir. Herhangi biri sizi aktif ettiği zaman uygulamaya erişiminiz açılır.

Ücretli Davetiye Nasıl Olur?

Normal şartlarda Clubhouse uygulaması ücretlidir. Yukarıda belirtilen yöntemler ücretsiz olarak davetiye kodu almak için kullanılır. Pek çok platformda Clubhouse davetiye kodu satılıyor. Özellikle içeride bulunan kişiler ikinci el platformlarında davet kodlarını satışa sunuyor. Bu şekilde kod satın almak için bu platformları takip etmek gerekir. Clubhouse davetiye satın al işlemini muhakkak güvenilir yerlerden almak gerekir.

Kodu aldıktan sonra konu başlığına göre tarzınıza uygun olaran sohbet odalarına giriş hakkı elde etmiş olursunuz. Bir kere platforma girdikten sonra tekrar davet kodu istenmez.

Sevgili dostunuz Sena,
Sevgiler, selamlar.
Yeni Medium içeriğimde görüşmek üzere!

--

--