Kaip atsikratyti tingėjimo?

Laisvės pojūtis

Tinginiavimas. Kas tai yra? Ogi tai yra patogumo zona, tai –liūnas! Tam, kad išsiveržti iš tingėjimo, reikalinga motyvacija. Na,pavyzdžiui, jei žmogus užsimano valgyti, išalksta, tai jis ,,pasipustys padus“ ir puls ieškoti sau maisto, kad pamaitinti save, savo šeimą. Kai kalbama apie tinginiavimą, tai mes turime omeny potogumo zoną ir motyvaciją.

Ir tada, mums reikalingas geras ,,spyris i užpakalį“. O ką reiškia ,,spyris į užpakalį“ tikriems kovotojams, tikriems verslininkams, mokslininkams, meno veikėjams, nesvarbu, ar tai būtų muzika, dailė ar kitos meno rūšys. Yra vienas paprastas žodis- tai ambicijos!!!
Kartą Sokrato paklausė:,,kas priverčia pasaulį keistis?“ Ir jis vienareikšmiškai atsakė:,, am-bi-ci-jos!!!“. Ir tai yra labai tiksliai pasakyta. Jei būtų kitaip, tai turtingi žmonės nebedirbtų. Kai kurie kvaišos teigia, kad pasaulis keičiasi iš tinginystės. Štai pvz. žmonės sugalvojo kraną, nes jiems sunku tampyti krovinius. Na gerbiamieji……..tai tikrai primityvu.

Iš tikrųjų atkreipkite dėmesį, įžymūs žmonės, kad ir tas pats Soichiro Honda. Jis būdamas milijardieriumi dirbo iki gyvenimo pabaigos. Yra labai daug pavyzdžių, kai žmonės, būdami turtingi ir įžymūs, jie vis tiek tęsė darbus. Taigi, jeigu tinginystė padėtų vystytis pasauliui, tai turtingi žmonės tik ir tinginiautų. Bet todėl jie ir turtingi, kad juose kunkuliuoja aistra, jie susidomėję sava veikla, jie jaučiasi laimingi, nes juos į priekį traukia ambicijos.

Na o tinginystė- tai komforto zona. Oi kaip kartais reikalingas geras spyris…….Va paimkim pavyzdį; guli žmogus kur nors ant ,,sofutės“, snūduriuoja, kaifuoja, o mes jam, su kokiu nors karštu pagaliu per užpakalį tik brūkšt brūkšt…….Ir ką jūs manot, jis gulės? Oooooo, jis pašoks iš vietos, pradės šaukti, keiktis……..netgi gali pradėti ir muštis. Nes mes jį prižadinom,prikėlėm iš vietos. Vienareikšmiškai sakau, būtina surasti tokią veiklą, kuri neleistų snūduriuoti, kuri mus sudomintų. Kuri mums būtų aistra, gyvenimo džiaugsmas, noras kažką daryti daugiau, negu gulėti ant ,,sofutės“.

Na o jeigu žmogus nieko tokio nesuranda savo gyvenime, reiškia jis taip ir pragulės, visą gyvenimą prasnaus. Na, tada gal būt, toks žmogaus būdas, gal jam ir taip gerai. Turi truputį ką nors pavalgyti, kažką veikinėja, turi kokias nors pajamas……na ir puiku, galima tinginiauti ir tai kai kam gerai, patinka toks gyvenimo būdas, o ką?
Pažįstu tokių žmonių, plaukia pasroviui, niekur neskuba, nesiplėšo, jie ir taip džiaugiasi gyvenimu….. Tai irgi filosofija, kažkokia prasmė ir aš ją gerbiu. Kai aš buvau jaunesnis, kažkaip kitaip žiūrėjau į gyvenimą, daugiausia būdavo tik arba juoda, arba balta spalva, ir ne kitaip.

Dabar į viską pradėjau žiūrėti žymiai paprasčiau, atsirado žymiai daugiau spalvų…… Gerai, kad gyvenime yra įvairiapusiškumo, kad žmonės visi skirtingi ir kurie yra laimingi, pvz. žiūrėdami televizorių. Jeigu tai galima pavadinti laime. Ir gražu žiūrėti, kai žmonės,kažko siekia gyvenime. Tai ir yra mūsų visuomenės spalvos. Tik kartais gaila darosi, kad veržlių žmonių, tikrų kovotojų, ieškotojų vis mažėja.

O ką, gyvenimas puikus,- dešros,duonos alaus yra, atsirado įvairiausių pramogų, kompiuterinių žaidimų, ko daugiau reikia? Visas komplektas gyvenimiškų malonumų. Rojus- o ne gyvenimas! Todėl, kad prieš 100–200 metų nebuvo tokių pramogų, nebuvo technikos, kuri pakeistų žmogų. Nebuvo mokslinio-techninio progreso, kuriuo, tarp kitko, pasirūpino mokslininkai, kūrybingi žmonės.

Ir pavyzdžiui dabar, palyginus, kad ir 50–100 metų atgal, tai dabar tinginiams,žmonėms, kuriems patogu gyventi komforto zonoje- na idealios sąlygos, jie tiesiog jau rojuje. Na o mums, gerbiami ieškotojai ir tyrinėtojai, dar viskas prieš akis, mums reikia dar stipriai padirbėti. Smagiai padirbėti. Žmogus, kada save tobulina, kada ugdo savo intelektą, kada vysto savo energetiką, jis nugyvena visiškai kitokį gyvenimą, pripildytą ryškiomis vaivorykštės spalvomis, šviesiais pojūčiais.

Tai čia ir yra laimė!!! Na o alus, šašlykas ir televizorius- čia yra malonumas. Ir vis tik, mieli skaitytojai, aš jums linkiu siekti naujų išbandymų, naujų tolių, siekti žvaigždžių !!!

Mielas skaitytojau, o kokios Tau mintys kyla dėl komforto zonos ? Nebūk abejingas,pasidalink savo mintimis komentaruose.

Kam įdomu susipažinti su MLM verslo, ir ne tik, internete naujovės ir galimybės, tada jums čia:anglu klb; rusų klb.