Snovio - децентралізований сервіс лідогенераіі для похуку ділових контактів і цінних кадрів

https://ico.snov.io/ru/

Про сервісах лідогенераціі про децентралізованої технології Snovio

Приход к стійкого темпу зростання бізнесу і звільшення прибутку неможливо без завоювання нових споживачів і залучення кваліковиваних кадрів. Це правило однаково стосується як для успішної компанії, так і для стартапу. Сервіси лідогенераціі якраз націлені на вирішення цих завдань.

Однак в традиційних сервісах лідогенераціі існує ряд недоліків. Інформація, яку вони надають, часто застаріла. Вона приносить збитки у вигляді великого відсотка повернення листів (отскоки) і неіключих телефонных номеров, на обробку яких витрачають час менеджеров з продажу і HR фахівці.

Децентралізований метод на базі крауд-коллектінга, який використовує в сводной роботі Snovio, вирішує подібні недоробки традиционних централізованих сервісів лідогенераціі. Контрибуторів поставляють тільки актуальні дані, а клієнти заввди в курсе этого явного завесы системных моментах про жидом про актуалізацію даних.

Технологія не нова і успішно використовується у всесвітньо известных проектов, таких як CrunchBase (база даних компаній, людей та інвесторів, яка редагуєв користувачами). Перед тим як написана стаття вслепую доступ, в порядке прохождения. Цю ж технологію використовує Википедия, над поповненням нових знань якої трудяться 116 000 контрибуторів по всьому світу.

Open Street Map- ще один проект, в основі якого лежить крауд-коллектінг. Їм вдалося створити детальну карту світу з безліччю докладних даних завдяки 4 млн зареєстрованих користувачів. Картографический відзначають перевагу Открытая Карта Улицы на тлі Google Maps з централізованим підходом складання.

Будь-який комп'ютер стає джерелом даних, працюючи в якості пошукового веб-агента. Пошукової агент сканує інформацію із загальнодоступных сторінок, публічних баз даних или відкритих каталогаів. Маючи тисячі пошукових роботів, Snovio зможе оновлювати інформацію в режиме реального часу.

Кому корисний сервіс децентралізованої лідогенераціі?

Відразу виникає питання про цінності продукту на ринку, кому в буде цікавий і які основі впрованджен в продукте.

Розробка Snovio почалася в січні 2017 року, перша бета-версія була готова вже в квітні. З тих пір компанія встигла придбати перших платять клієнтів. Користувачі щодня встановлюють розроблений плагін для автоматичного збору даних. Число установок уже перевищило 5400. У добу додається в середньому 100 нових користувачів. Власна база для въезда и выезда 350 000 унікальних контактов.

За дополнительную плату гостям предлагается трансфер до аэропорта.Дополнительные услуги отеля: многоязычный персонал, бесплатные газеты в холле и сейф для хранения ценностей на стойке регистрации.

Серед перших клієнтів, які були зарекоментирован в сервісі:

Uber - американская міжнародна компанія, яка створила мобільний додатки для пошуку таксі; 
Lego - датська компанія конструкторів для дітей; 
Oracle - американская компанія-виробник програмного забезпечення для органаізацій; 
SoundCloud - платформа для пошива оцифрованої звукової інформації і т.д.

У чому саме переваги Snovio

Для пошуку потрібних контактовів. 
Сервіс лідогенерації - цел перевірий спосіб придбати за короткий проміжок часу цінні контакти.

У комерційних организаций, державних установах, благодіних фондах часто потрібно значить контакти людей в банківській, юридичній, політичній сфері.

Поширена практика пошуку докторів, вчених, рятувальників, талановитих фахівців вузьких профілів, осіб, які є представниками діаспори, донорами та ін. Рішення Сновио автоматично знакомится с контактикой в ​​кёлька кліків, причому знайдена інформація завжди буде актуальною.

Для пошуку персоналу. 
Більшість клієнтів сервісу - це рекрутери, які використовують соціальні мережі, щоб знайти кандидатів. Складские данные, которые публикуются в том, що HR-фахівця необхідно витратити енну кількість часу, щоб відшукати людину з потрібними вміннями. Децентралізований сервіс фільтрує запити і показ довгі списки відідовіх фахівців.

Технологія блокчейн - гарант справедливого розподілу прибутку

Сервіс децентралізованої лідогенераціі працює на блокчейне, який представляю собою ланцюжок блоків, в яких зберігаються всі транзакції між контторів і покупцями. Кожен блок складається з заголовка і список транзакцій. Тема включає в себе свій хеш і хеш попереднього блоку, хеші транзакцій і додаткову службову інформацію.

Підробити або змінити інформацію в блоці транзакцій неможливо, тому що довелося б міняти всю інформацію в попередньому. Дана технологія гарантує контрибуторів чесний розподіл коштів від продажу даних.

Розвиток сервісу и запуск власного ICO

ICO - це первинне розміщення монет / токенов (первоначальное предложение монет), в ході якого початківець стартап може залучити інвестиції для свого розвитку.

Включить в стратегию розвитку запуск ICO вирішив і Snovio. Це стало можливим завдяки помітному попиту на продукт. Тим більше в реалізований мінімально працює продукт (MVP - в англ. Минимально жизнеспособный продукт), користуваш активно використовуються основні модулі: пошук і перевірка даних, додаванн нових даних в систему. А це є основою, на яку в першу чергу звертають увагу інвестори, які вкладають свої кошти в молоді проекти.

Крім робочого продукту, Snovio може похвалитися професійною командою, а також чіткою стратегією розвитку. ICO - Технический документ, і соціальна активність командир. (На англ.).

Зібравши інвестиції, стартап зможе найбти більше веб-розробників, маркетологів і менеджерів від продаж. Покращиться продуктивність системи за рахунок розміщення серверів в різних країнах світу. Целевое участие в финансировании активной деятельности в области децентрализации информации и информации.

Для ICO буде випущено $ 2,5 млрд токенов SNOV з базовою ціною $ 0,01. Про це проект заявив 9 серпня на офіційній сторінці в Facebook. Токен SNOV виситється на базі Ethereum. Анонс ICO Snovio доданий на форум Bitcointalk, там творческий проект докладно розповіли про використання і розподілі токенов, вказуючи, на що підуть залучені інвестиції.

Плани на майбутнє

Snovio стане рішенням для автоматизації inbound-і outbound-маркетингу, додавши в іскучу платформу ряд нових сервісів. База данных о том, как люди допоможе в въезд-лідогенераци. Наприклад, покаже розширену інформацію про відвідувача сайту, передплатника, одержувача розсилки. У подальші компанія буде концентруватися на комплексном вирішенні лід-скорингу, конверсиій лидов і досягнення поставлених маркетингових і продають цілей.

Сайт проекта: https://ico.snov.io/ru/

Технічна документація: Https://ico.snov.io/docs/WhitePaperRu.pdf

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=989795

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.