SEO paslaugos — kas tai yra?

Na. Panagrinėkime, bet apskritai aš ne daryti tokius dalykus. Ėjimas į žmogaus dienoraštį, aš nusprendžiau atidaryti labai pirmoji prieinama straipsnį. Atidarytas, aš nuskaityti straipsnį ir pažvelgė į straipsnio pavadinime ir presuotų PR + U, pažvelgė pavadinimas, aprašymas, raktiniai žodžiai ir visus iš karto supratau, tai buvo pakankamai …… nesilaikoma SEO paslaugos optimizavimas straipsnis.

Mieli draugai, pradedantiesiems, šiandienos straipsnyje aš duosiu jums išsamų rašyti dienoraštį proceso, išmoksite rašyti straipsnius tinkamai kiekvienam straipsnyje dienoraštis atneša jums lankytojus iš paieškos sistemų, o ne tik !!!

Atvirai kalbant, jei aš turėjo pirmąją dieną savo dienoraštį kūrimo žinoti šią informaciją, tuomet tikriausiai net ne tikri, aš jau dienoraščių Thousender !!! Dabar kažkaip jokio noro perdaryti senus pranešimus. Suprantu šių vaikinų, kurie tiesiog vakar dienoraštį ir padarė juos 100% tikras, kad tai, ką aš rašau čia dabar jie nežino būklę.

Na, pradėkime mokytis bendražygiai pradedantiesiems! Patyrę Bloggers Manau Amerika nebus atidaryti.

Antraštėje yra du pagrindinius žodžius, kurie man bus skatinamas šį straipsnį! a) Kaip pagauti karpius. b) Suimti karpis ant meškere. Pastaba šį tašką, kai rašyti straipsnius. Būtinai nustatyti teisingą pavadinimą į pavadinimą. Tai didelė klaida pradedantiesiems — kaip viršuje antraštė yra parašyta žmonių, o iš … Tai ne tiesa! Ir tada, manau, tai kodėl mano straipsnis į paieškos sistemose išdavimo ne lipa …

4. Makiažas aprašymas (aprašymas) už straipsnį! Nelabai svarbu, bet tai verta padaryti teisingą aprašymą gaminio, kuris taip pat yra du mūsų raktinius žodžius. Aš surinkome PK aprašymas — “straipsnis apie tai, kaip pagauti karpius. Tuo, kad ji yra geresnė sugauti karpį, kaip pasirinkti žvejybai vietą. Suimti karpis ant jauko — tai yra labiausiai maloni patirtis “.

Jūs matote, kad 2 Raktiniai žodžiai aprašyme kaip nors. Aprašymas mes langelyje plugin All in One SEO Pack — Aprašymas.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.