жіночий досвід в Ірані
Lada Moskalets
31

  • >>>сексуальна енергія потребує вивільнення і жодна сублімація чи молитви не допоможуть, хоч лусни<<< Це правило справедливе для абс. більшості людей. Тобто для т.зв. суспільства загалом так і є, але, справедливості раді мушу зазначити, шо є виключення з правила. Є люди, які чудово вміють каналізувати лібідо в ті-таки молитви, або інші розумові практики. Більше того, переконаний, що є люди, яким порівняно легко дається утримання (типу монахи від природи). Але є і ті, кому дається важко, а вони все одно з якихось причин слідують шляху уникнення статевого (ці крутіші, бо мусять більше працювати над собою). Таких, наприклад, було і є серед аскетів-християн чи йогів. При тому що останні, як правило краще справляються із приборканням тілесних потреб, бо покладаються не на ірраціональне, а на тренування своєї свідомості.
  • А про іранські жіночі будні таки моторошно читати. Нагадало “не боюсь сказати”. Все-таки культура відмови від самодисципліни (ще читаючи Коран відзначив в ньому тенденцію до перекладання провини з самих неутриманих на їхніх жертв) до добра не доводить. Але я не думав, що усі ці ісламські дрес-коди аж так погано працюють і що чоловіки там масово дозволяють собі паскудства.
  • Мабуть, Ладо, тобі було вельми важко. Співчуваю дуже. Але, певен, що ти й отримала з тієї подорожі більше, саме тому шо було непросто. Все-таки всі мандрівки — мандрівки в себе (вибач за цю сентенцію коельо-стайл :)
One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.