Sign in

ایده های دکوراسیون داخلی برای هر فضایی نیازمند اجرای خلاقیت‌هایی در طراحی داخلی یا بیرونی ساختمان است که این ایده‌ها بر اساس تجربه فرد ارائه می‌شود. البته ممکن است برای تغییر دکوراسیون داخلی خانه خود حتی تجربه قبلی هم نداشته باشیم. برای این منظور با طراحان دکوراسیون مشورت می‌کنیم و برای شروع آن تصمیم قطعی‌تری می‌گیریم. شما برای بازسازی ساختمان و تغییر فضاهای پرت خانه می‌توانید ایده‌های نو داشته باشید تا هم زیبایی دکوراسیون خانه خود را بیشتر کنید و هم فکری برای کاربردی کردن این قسمت‌ها داشته باشید.

برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه، از آشپزخانه خود غافل نشوید. شما…


تنوع کفپوش‌ها در فضاهای داخلی خانه و محل کار تنوع زیادی پیدا کرده است. لمینت، سنگ، سرامیک، موکت و … از انواع آن‌ها هستند. ممکن است با تنوع زیاد این متریال‌ها برای خرید بهترین کفپوش دچار سردرگمی شوید. ما در این مقاله چند نکته را به شما یادآور می‌شویم تا بتوانید انتخاب بهتری برای کفپوش خانه خود داشته باشید.

ویژگی‌های زیادی ما را برای خرید کفپوش برای تغییر معماری داخلی ساختمان ترغیب می‌کند. نصب آسان، تنوع محصولات، ایجاد هماهنگی با دکوراسیون، ضد آب بودن، مقاوم بودن در برابر حرارت و سرما و … باعث شده که به کفپوش‌های خانه خود…


قیمت بازسازی خانه بر اساس موقعیت مکانی، متراژ، نوع مصالح استفاده شده و دیگر عوامل می‌تواند سنجیده شود. بازسازی به سادگی نیست. شما مجبورید برای مدتی به خانه دیگری نقل مکان کنید تا خانه شما آماده شود. حتما برای هزینه‌های آن هم فکری کرده‌اید؛ اما این هزینه ارزشش را دارد. شما با دیدن نمای جدیدی از خانه خود حتما روحیه مثبتی به دست می‌آورید که تاثیر هزینه‌ای را که کردید را شاهد می‌شوید. علاوه بر این قیمت خانه شما با بازسازی بیشتر می‌شود.

همانطور که می‌دانید هزینه‌های ساخت و ساز و خرید مصالح بسیار سنگین است. از همین رو افراد…


دیوارپوش در دکوراسیون تحول عظیمی در زیباتر کردن فضاهای داخلی ساختمان‌ها ایجاد کرده‌اند. در گذشته مفهوم از دیوارپوش به کاغذ دیواری منتهی می‌شد. برای نگهداری از کاغذهای دیواری بسیاری از افراد دچار چالش‌هایی می‌شدند. به طوری که با هزینه‌ای که پرداخت می‌کردند باید مراقبت‌هایی هم از کاغذ دیواری آغاز می‌کردند که شاید برای آن‌ها به صرفه نبود. اما بسیاری از دیوارپوش‌های امروزی مقاومت بالایی در برابر رطوبت و حریق دارند. به همین دلیل طرفداران این دیوارپوش بیشتر هم شده است. در ادامه می‌خواهیم انواع دیوارپوش را برای شما معرفی کنیم.

دیوارپوش های چوبی

عنصر چوب یکی از پرطرفدارترین عناصر برای طراحی دکوراسیون است…


زمانی که احساس می‌کنیم ساختمانی به بازسازی نیاز دارد سوالات زیادی در ذهنمان شکل می‌گیرد. از قیمت آن گرفته تا مدت زمانی که لازم است برای تکمیل شدن بازسازی انتظار بکشیم. این موضوع برای بازسازی ساختمان کلینیک یا ساختمان‌هایی که قرار است کسب و کار خودمان را درون آن راه بیندازیم به قدری مهم می‌شود که دائما با نگرانی ما همراه می‌شود.

اما اگر این پروژه را به دست افراد زبردست بسپاریم با خیال آسوده‌تری منتظر تماشای نتیجه خواهیم بود.

برای بازسازی کلینیک‌های پزشکی در مرحله اول باید کاربرد آن را در نظر بگیریم. به این صورت که آیا این…


میزان نور موجود در یک اتاق بر اساس سلیقه افراد متفاوت است. برخی از افراد ترجیح می‌دهند در طول روز در اتاق‌های تاریک و گاها تاریک سپری کنند و عده‌ای دیگر فضاهای پر نور و شاداب را می‌پسندند. با این موضوع می‌توانیم متوجه شویم که اهمیت نورپردازی تا چه حد می‌تواند بر روحیات یک فرد تاثیر بگذارد.

یکی از کارهایی که معماران برای بازسازی ساختمان در نظر می‌گیرند نورپردازی‌های متنوع در فضاهای ساختمان است. لازم نیست در جای جای اتاق‌ها از انواع چراغ استفاده کنید و در پایان ماه با هزینه‌های گزاف برق مواجه شوید. …


گچبری‌ها در کل به دو دسته کلی سنتی و مدرن تقسیم‌بندی می‌شوند. هر کدام از این دو دسته نیز دارای سبک‌هایی هستند که لازم است بر اساس سلیقه خود آن‌ها را انتخاب کنید. انتخاب سبک ممکن است برای شما کار سختی باشد، اما در صورتی که بخواهید انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید لازم است با یک تیم حرفه‌ای مشورت کنید. گروه ویرا معماری با داشتن تجربه‌های زیاد در طی سال‌ها می‌تواند مشاوره خوبی به شما ارائه دهد. اگر می‌خواهید خانه‌تان با گچبری کلاسیک مزین شود با تیم ما مشورت کنید.

برای معماری داخلی ساختمان خود باید یک نکته را در نظر…


آشپزخانه برای هر بانویی مهم‌ترین بخش یک خانه است. زمانی که می‌خواهید خانه جدیدی را انتخاب کنید، متوجه این درجه اهمیت خواهید شد که بانوان در نگاه اول به دنبال فضای آشپزخانه آن خانه می‌گردند. برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه نیازی نیست محتمل هزینه‌های گزاف شوید. شما تنها با تغییرات جزئی هم می‌توانید آشپزخانه خود را نوسازی کنید. برای مثال یک رنگ مناسب برای فضای آشپزخانه خود انتخاب کنید و وسایل را با آن رنگ آمیزی کنید.

هزینه بازسازی خانه گاهی آنقدر زیاد می‌شود که ما را از انجام چنین کاری پشیمان می‌کند. البته بالطبع بازسازی خانه های قدیمی نیازمند بودجه…


بازسازی خانه های قدیمی دارای چالش‌های خاص خود است. چالش‌هایی که هم سخت هستند و هم در نهایت شیرین خواهند بود. چرا که این خانه‌ها معمولا نیازمند بازسازی اساسی هستند؛ و در پایان کار تقریبا همه چیز تغییر کرده است.
بسیاری از ما تصور می‌کنیم که بازسازی خانه شامل مراحل ساده‌ای است و به راحتی قابل انجام است؛ در حالی که گاهی بازسازی خانه، حتی از ساخت یک ساختمان جدید نیز دارای حساسیت‌های بیشتری می‌شود. بنابراین بسیار مهم است که حتی در مقام کارفرما نیز به‌خوبی از پس این وظایف برآیید. …


بازسازی آشپزخانه را احتمالا باید مهم‌ترین بخش بازسازی ساختمان دانست. آشپزخانه شلوغ‌ترین بخش خانه است؛ که باید بتواند اجزای کاربردی زیادی را به بهترین شکل چینش در اختیار شما قرار دهد. از این رو معمولا هزینه‌های بازسازی آشپزخانه از بازسازی سایر بخش‌های آپارتمان بیشتر بوده و جزئیات بیشتری باید در مورد آن رعایت شود. شاید این سوال برایتان پیش آید که آیا خانه من ارزش بازسازی دارد؟ بازسازی قسمت‌های مختلف یک خانه مطمئنا هزینه کمتری نسبت به ساخت خانه را دا می‌باشد. …

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store