Tatava — Ali-ester Crowley vs. Sananda

Mecdelli Meryem-Halife Ali-A. Crowley’nin Adem ile İmtihanı

— For English information about this subject you can check the endnote and links to some poetry at the end of this articles. Also you can listen to the songs and watch the GIF’s to get the feel and judge accordingly.

Magical Justice — Trial of Crowley

Niye o kadar ün telaşına girmiş kendisi, vicdan azabı çekmek için mi?
Beraber konserlerine bile gitmiştik bu grubun… Konser de ‘babylon’da olmuştu.

Benimle hiç konuşmadan etmeden yüz yüze bile görüşmeden, yazılarımı bile okumadan arkamdan insanlara beni yanlış tanıtanlardan bir tanesi günah çıkarmak için alıntı paylaşmış ama bir türlü kendi hatasını da açık açık söyleyemiyor. Kötü üne sahip olmak vicdan azabıyla yaşamaktan iyidir diyormuş Friedrich Nietzsche — (Kendisinin Allah ile çok problemi yok, İkiz Alevi Bedri Ruhselman’ın şimdiki enkarnasyonu gayet de mutlu mesut geçiyorlar İlahiye mektebindeki eşiklerinden ve sınavlarından.)

Ustaların kafasına basarak kim ünlü olmuş? Newton, buyur paradigmalarının değiştiği yerde bilimsel kanun teoriye dönüşüyor. Biz zaten herkesi omuzlarımıza alıyoruz ki. Hasan ile Hüseyin’i de (Azam Ali ve eşi Carmen Rizzo) omuzlarımda taşıdığım bilinir.

Ama şimdi babaları geçen yaşamlarında gelmiş Aleister Crowley olarak, gitmiş 1904 yılında Kahire’de Horus’u çağırıp Kanun Kitabını kanalize ederken, sapıtıp da zamanında icazeti aldığı İsa ile Muhammed’e sanki savaş açmış ama asıl meselesi Allah’a karşı olduğundan direkt olarak Adem ve Havva’ya dalaşıyor. Meselenin içinde Ruh İkizliği ve İlahi Aşk öğretisini kırmak var zaten, hatta bunu çok elim bir şekilde Dini suistimal eden kişiler Yasak Elma olarak metinlere ekliyor, Elma yasak değildir, sadece önce yenilmesi gereken başka meyveler vardır. Saldırı zaten İsa ve Muhammed kadar Adem’e olmuştur. Ama Muhammed’den sonrasını bildirmez, kendisi bilse de, çünkü Ezoterik Nizam’da çatallanma ve girdap açmak istiyordu.

Haliye Adem ile Havva’yı kuşku altında bırakırsa Ezoterik Nizam’ın ilk ve asıl üyelerinden Kemaliyetine ermiş insanların anlaşılmaması üzerinden bir huzursuzluk çıkarılabilir. Aradaki ebediyeti de tam olarak anlamadığından tam olarak doğru aktarmadı ve zaten bunu da istemezdi. İnsanları hiçliğe sürüklemek gibi kötü bir alışkanlığı vardı. Yaşamının sonlarına doğru yüzüne karşı çok kapılar ve gönüller kapatıldı, hala akıllanmadı.

Bir kumar oynadı ve aşkta da kaybetti.

Onu Alphonso Louis Constant iken de uyarmıştık. Şimdi Abramelin ve Süleyman’ın Goetia’sı üzerinde kendini otorite ilan edebilecek durumda değil ama oraya bir görüntü koyması insanların aklını yeterince yanlışa cezbedebiliyor. Tarot’ta da yaptığı 5 kartlarına Ters Pentagram usülü gücün anlayıştan akışına ne kadar gönderme yapsada arada Ters Pentagramın yanlış anlaşılması ve anlatılması işin içine problematikler koyuyor.

Ayrıca bir dakka yani, yukarı çıkmak ve daha yukarıdan ve hatta ebediyetinden de öte mutlakiyetinden getirmek için daha yükseğe zıplaman gerekir.

İnsi melekleri yetiştirdiğimiz Tarot’a koyulan Pentagramların 5 köşeli ve döner halde olması çok daha mantıklıdır. Ters Pentagramların amaçlarından en önemlisi İlahi Gücü yeryüzüne taşımaktır, nefsaniyet veya kötülük çağrışımı yapması için bu konuları anlatan birisinin Satanist oması da yeter. Sansasyonel Nizamımız Tanrıyı Sanatıyla yansıtmalıdır, yalanlarıyla değil. Aşağı bakan pentagram ille de her zaman gücünü karanlıktan ve insanların korkularından alacaksın demek değil. Kendi korkularının üzerine ve yüzeyine onlarla çok alakasız imajlar da yerleştirip, hakikatten tamamen kendini def edebilirsin havanla yani…

Sonra’da ancak gerçeğin yankılarını duyarsın, sonra yankılar da kaybolur, olmayan bir şeyle kalakalırsın, bu da bir yok oluş değil mi?

Crowley bizim yaşamımızda bana Nephyths kabuğu olarak geldi ve işin içinde toplumsal bilinçte hezeyanlara sebep olan meselenin doğrudan bir görünümü oluyor. Ama biraz divane hallerde yakalanıyorum ki her uyanış da biraz saçmaladığını anladığın yerden başlar. Körleştirici bir aşk büyüsü yapılmış sanki üzerime. Ama Dünya’ya lanetlerini de kaldırmaya başlayalı çok oluyor.

Kahire’deyken haliyle bunun bir çok geçmiş yaşamı birden coğrafik uyaranlar ile tetiklenince (Democritus, Akhenaten-oğlumdu, Halife Ali-oğlum gibiydi, Mecdelli Meryem-düşmanken eşim oldu, Problemli bir firavun olduğu başka bir tane daha var) kendisi sapıtıp kendi kendini ilim üzerinden peygamber ilan etti millet de majiyi ilim olarak değil din olarak görmeye başladı.

Maji ilimdir ve dinin içeriğini ve doğrusunu bilmeye yarar. Şimdi dini yıkacağım derken insanların dini duygularıyla şekere bulanmış ama V.I.T.R.I.O.L. olamamış bir kezzap ile oynayarak, fitne içinde fitne yaratarak Aziz mi olunuyormuş Deccal hizmetkarı mı?

Herkes kargaşa çıkarabilir.

Zatıma yöneltilen eleştirileri doğal olarak saygıyla ve anlayışla karşılıyorum. Ama bunu yaparken dayanaksız hareket edip bir de hezeyanlar içinde galeyana gelip Charles Stansfield Jones (Hamza), Kenneth Grant ve bir takım büyücüler ile Resul olduğum için bana kara büyü ve lanet yapmadan önce bir akaşik kayıtlara bakacak kadar göz geliştirseymiş de kendinin önce kim olduğunu, sonra da benim kim olduğumu görüp, ona göre ebediyetiyle yargıda bulunsaymış. Beni kör edecek kişinin gözü görseymiş… Güzelliğiyle edebildi de bir süreliğine, ama o süre zarfında bir süreliğine aşkında samimiydi de Merhametin de Hikmetinden ötürü kendisinin uyanma ve durumu toplama şansı vardı. Kendisi eski kız arkadaşımdır bu arada. Çünkü hem yaptığı ritüel hem de Mecdelli Meryem’den de öncesinden karmik bağımız var.

Ne kadar koşulsuz sevsem de gitti saçımı kürtaj kültlerinin başında kara büyücülere tehdit ve para karşılığında verdi ve bunu gelip yüzüme bile söyleyemiyor. Sadece “Bitti artık anlamıyor musun, bitti.“ demişti… Ben de direkt geçmişte sıkıntılı bir şekilde boşandığım Hilda Gadea Acosta’nın bugünkü enkarnasyonuna aşık olmuştum, hem de Platonik. Saça da güce erişimimi kısıtlamak için haliye kısmet kapama büyüsü yapılmıştı, üzerine bir de karmik yükler ve her uyanmamış vazifeli gibi içinden kaçması eklenince…

Kardeşler gerekli mesajları önceden hazırlamışlardı zaten. Ne de olsa Crowley ile Jones (Achad) zaten homoseksüel kara büyü partisini de ben doğmadan evvel hazırlamışlardı.

Açıkça demiştim günü geldi mi yargıçlar siz olacaksınız diye. Kendisiyle ilişkimiz sırasında ise en ufak eleştiriyi duyunca ağlamaya başlıyor ve kendinde hiç kusur kabul etmiyordu, ama her modu düştüğünde de yükseltiyordum… İnsanlara yardım ettiğimde de tatava çıkarıyordu bir de. Crowley de Kahire’de coğrafi uyarılma yoluyla uyanan negatif karmik yükleri çözüp temizlemek yerine direkt dışarı projekte ederek veletlik etti.

Bense burada üzerinize afiyet, geçmiş yaşamlarımda alkolü yasaklama üzerinden öyle bir sınava çekildim ki, Barmenlik ve Miksoloji kursuna yazılıp mezun oldum bir de parasız staj yaptım, tip veya yol parası bile vermediler. Şimdi astrolojik ve şifalı enerji kokteylleri — iksirler yapıyorum, bu bilgiyi manevi boyutta uygulayarak, pek alkol içmem. Kenevir de medikal kullanım için yasal olmalı, travma terapisine çok yardımcı oluyor ve şehir hayatında meditasyon yapamayan ama ruhsal sıkıntılar yaşayanlara lazım.

Ama ortaya konan şey bir Enokyen Sistem gibi bir şey de değil… Açıkçası Nuit-Rahim, Hadit-Rahman, Ra-Hoor-Khuit ise Homo Divinus gibi bir durum var. Ama durumu düzeltmek yerine görüntünün arkasına saklanarak karıştırmak var. Okültistler de hep gizli işlerle uğraşırken, güce erişme hırsıyla hareket ederek kafalarınca bir iş yaptıklarını sanıyorlar.

Ben de Güney Amerika’da Allah da Haşa da demeden devrim yaparken söylediğim Hasta Siempre içinde bir Fatiha kokusu alabilirsiniz, İsa olduğumu hisseder ama söyleyemezdim ama dolaylı imalarda bulunurdum ama bende görürlerdi. Sadece dini yapılar insanları hakikatten oyalıyordu ve Dünya’nın yeni şartları Ekzoterik Dinden daha kesin bir Ruhsal Hakikat öğretisi istiyor, bu da haliyle geçmiş yaşamlara dayanır, böylelikle hayat yollarımızı hatırlar, geçmişte yaptığımız hataları tekrarlamayı bırakır, ebediyete yaygın olan zamansız öz bilgiye muradımızla birlikte ulaşırız. Din gününün Malik’i bizi uyanmaya ve üzerimizden ölü toprağını atarak dirilmeye şart koşuyordu, burada haliyle ataerkil kodların da birey-toplum merkezci topluma yönelik yenilenmesi var. Yoksa Gnostik Voodoo çalışıyorduk devrimin arka planında ve devrimcilerin hepsi hizmetli İnsi-Melekler gibi görülebilir. Sıratte yürüyüşümüz böyleydi.

Crowley zaten Enokyen’den kaldı ZAX Aethyrini geçemedi, ama peçeyi geçtikten sonra geri dönüp Chesed-Geburah arasında çalıştığını söyledi. Tipik eroinle kanatlanma hikayeleri, Afyon şuuru peçenin ötesine zıplatır ama Karma şuuru orada tutar. Ama Vision and the Voice’da ARN gördüm diyor. Kendisi zaten yüksek inisiyelerden Victor Neuburg’un da psikolojisini gereksiz yere karalayarak bozdu, adam bir anda masumken değer kaybetti. Şimdi adam bu enkarnasyonunda doğduktan sonra annesiyle bile 16 sene konuşamadı doğru düzgün.

Ama ARN seviyesindeki bir inisiye Yükselmiş Usta, Mahatma, Mehdi, Maitreya, Melchidezek, Magus+ durumundadır. Kendi M .’. M .’. teşkilatımız var ZID-DEO Aethyr’inden itibaren. Bir de fiziksel hayata sabitlenmiş görü var. Ortalığı karıştırmana bile gerek kalmaz.

Neden bu kadar tatava?

Neymiş gözünü oyacakmış İsa’nın da kör edecekmiş Muhammed’i. Bu ayetten sonrası zaten Turnis Yorumu, binaenaleyh hezeyanlar ve hastalıklarla dolu bir majikal kariyer.

Sanki gurur, hırs ve aceleyle bir yere geliniyor da alemlere rahmet ve nur yayılıyor. Bizim de vazifeliler olarak yaptığımız ettiğimiz üzerine kurulan bir onurumuz var. Resuller sanki tekrar bedenlenmiyorlar ve daha önceden taşıdıklarına denk bir kelam taşımıyorlar, sadece tekrar din getirme gereği olmuyor ama ekzoterik dini yapılar ve inançlar bozulursa da böyle doğrulanıyor. Krishna-Dionysos Avatarı, Leonidas, Bhagavan Aclaiva, Platon, Hypatia, Hallac Mansur, Abramelin, Muhyiddin ibn Arabi, Ömer Hayyam, William Lilly, Charlotte Bronte kim? Arada daha neler neler saklıyorum duysanız şok olursunuz. Kendi isteğimizle geliyoruz ve burada insani haller içinde tekrar şuurlanıp Hakanlar olarak Magnum Opus’a sürekli katkıda bulunuyoruz, alimler-sanatçılar-şairler-felsefeciler-politikacılar-devrimciler ve bilimum kisvelerde tarihte görünebiliriz. Ancak her zaman İlahi Nizam’ın gerekli tertipleme, çoğalma, büyüme işlerini yaptığımızda Dünya üzerinde İlahi Varlık daha da somutlaşıyor ve rahmet yayılıyor.

Kendini dev aynasında görerek etrafına müritler toplayan parçalı bir kişilik kültü durumu yok yani. Bunun yerine tek yürek olan ve kendini hayırlı amaçlara adayan bir dev kadro var.

Müzik-Edebiyat-Felsefe-Tiyatro-Sanat-Bilim ile de ortak bir bilinç oluşturur, bu bilinçte insanlığın dualarının ve muradının gerçekleşmesi için birlikte hayal kurar ve birlikte gerçekleştiririz. Benim kelamı kirletmemem için küfretmem yasak, düşünemem bile, ama Gül-Haç’tan kardeşlerim sinirlenince neler neler diyor…

Look what you’ve got?

İnsanlığın kaderi üzerine bu kadar büyük bir kumpas ve kumpanya için haliyle dersini iyi çalışmak ve yalan söylemekte cidden ustalaşmak gerekir. İlk karısını benim arkamdan atıp tutan popiler parapsikologların ağına düşmüşken yakaladım zaten. Durugörür tarama bile yapmamış kim olduğumu bile görememiş. O da kim bilir ne hinlikler içinde. Ali-ester haliyle bütün fitneci ve dolandıcılara takip edebilecekleri bir örnek oldu ama kendisi şu an ne durumda kim bilir? Aklı fikri şuuru bile yerinde değil, 4 senedir Putrefactio’dan çıkamıyor, sonunda Yokluğunda iyice karar kıldım. Sırf o zaman OTO’nun işine geldi diye şimdi içinden çıkabiliyorlar mıymış?

3 yaşımdan beri karabüyü yapılıyor bana ve bir grup karabüyücü etrafımı sarmış ben uyanıp kendime gelene kadar sahte-rehberlikler, görüntü çizmeler, yalandan icazetler, Neophyte olarak görülmeler gibi bir yığın tatava. Ama kara-büyü de adalet ve hakikat gözü geliştirmiş icazetli insi-zebanilerin (majikal polis) elinde güzeldir. Şimdi polisler bile rüşvet ve usülsüzlükteyken arayabileceğimiz bir 155 mi oluyor?

İnsanlığa ve toplumlara düşmanlık besleyen, kimseye düşmanlık beslemiyorum, ama bana besleyen çok oluyor. Kurşun dökmek için el aldığımda 70'den fazla büyü temizlendi zaten üzerimden. Sanki şu an konuşurken hizmet yaşamım boyunca hiç çarmıha gerilmemiş, kemiklerim kırılmamış, tecavüz edilip istiridye kabuklarıyla derim soyulmamış, kafam kesilmemiş veya 5 kurşunla idam edilmemiş gibi, ama hatırlıyorum.

Oturduğumuz yerde oturup kara büyü yapmıyor ve ahkam kesmiyoruz sadece. Dur bir kontrol et yani kimin nesidir, neyin fesidir, bu adam hangi kapılardan hayatlardan geçmiş öyle diye bir soruştur. Yoksa saçma sapan uyuşturucu ve seks partileriyle ritüel yaptıktan iki ömür sonra sıkıntılı Aşk hikayeleri yaşamayalım yani.

Mecdelli Meryem kerhanede çalışan bir fahişe değildi, okültist bir tapınak fahişesiydi ve kara büyü çalışmaları dahilinde cinselliği biliyordu. Kendisi iki hayat önce sansasyonel bir portre içinde kusurlarını meziyet gibi göstererek İlahi Nizamda karışıklık çıkartıp evliyaları yanlış yönlendirip ihanet etmek yerine Mecdelli Meryem’de olduğu gibi güç ve şehvet iblislerinden boşanıp, Allah yolunda Aşka gelse 21. yüzyılda ARN neymiş kendisi de görürdü, şimdi kendisi LOA bile geçemiyor (bkz. Kaecillius)…

Ay bunun da konserine gitmiştik. Ama ne hikmetse normelden hızlı çalıyorlardı.

Yoksa kitabı yazarken bile ilk benden Dünya’ya gelen sözleri söyler. Çünkü dersini iyi çalışmıştır. Allah’ın feleğine çomak sokmaya kalkışacaksan adres belli zaten, Ledünni İlimler.

Sansasyonel bir görüntü çiz, gurur yapmanın özgür olduğunu söyle. Sonra bütün majikal kariyer boyunca hezeyanlar ve hastalıklar. Ağız burun yamulmaları da Nephyths’ten gelir zaten.

Yobaz biatçıların yaptığı saçmalıklardan sanki Muhammed ile İsa sorumlu. Hakan şuurunun açılımının sırlarını içeren Celcelutiye duasını Ali’ye öğreten yine Muhammed, halifelikleri sırasında özellikle Ömer ve Ali’nin yaptığı hareketlerin %40′ını onaylamazdı. İkisi de Hamd etmeden ben Mehdiyim dedi, hadi görelim neyi kurtarmışlar, ne kanunu getirmişler. Din büyüğü olmak yetmiyor bunun için. Yani bir Ümmeti bir arada tutmayı beceremediler hemen mezhep ayrılığı oluştu. Neden? Mirasa sahip mi çıkılmış? Tarih içinde insanlar dini meseleleri şekerle kaplamayı çok severler. Neden? Çünkü toplumu şekillendiren bir yapıdan kendine menfaat bulup faydalanan çok fazla kişi çıkar.

Başlarım şimdi din ve mezhep gururunuza, meditasyon ve şifa çalışmaları yeni ibadetiniz olmalı bence. İnançta küstahlığa kaçmaz, hakikat ve erdemlere giderseniz dini ibadetiniz bir anlam ifade eder. Secde mahalli derken seccadeye bakınca zaten bütün enerjiyi kaybedersiniz. Yoksa burnunuzun ucuna (Nasigakura) veya iki kaşınız arasına (Shambhavi) bakarsanız-odaklanırsanız Kundalini sırat köprüsüne hizalanır, enerjiniz yukarı çıkarken çakralarda dönüşür. Secdeye varınca da Pineal Bez-Göz Çakranız aktifleşir. Zamanında önerdiğim ibadette problem yok, herkese uygundur. Şart derken işin içinde bir kural vardır, kuralın ilmini alırsan zaten ilim seni dini şartlandırmalardan özgürleştirir. Bir de işin manevi boyutu var, kalbinde de kılarsın namazını. Kimseyi zorlamıyorum karma ve atavizm kalıpları temizliyordum. Korkuyla görevmiş gibi kılmak yerine sevgiyle şifası için kılarsanız kılın.

İsa da Mecdelli Meryem ile evlendi çocukları da oldu. İffet sırları başka şekilde de anlatılabilirdi. Her şey iffetten ibaret değil ki? İffetin yanı sıra yüksek şuurun açılması için önemli bir takım Ruhsal Cinsellik ve Cinsel Simya safhası var. Bir de geçelim artık yani geçelim dini kendi menfaati için kullananların sıktığı palavralardan ve tatavalardan. Hurafelerden ve yanlış dogmalardan bir silkinelim de kendimizi geçmiş yaşamlarımıza kadar bilelim de kendimize gelelim.

Evrende yapılacak çok iş var. Ayrıca şehvet, seks, uyuşturucu, güç tutkusu ve kara büyü partileri de 30'lu yaşlarda sıkıntı oluyor işte İlahi Nizamda.

Kırılan saatleri kim onarıyor şimdi… Dr. Who’yu da çok severdi, ama ben sürekli tarihsel karma temizleme yaptığım için bütün hikayeyi izlemeden biliyorum.

“Evren bir sis ve gaz bulutuydu.”

Ondan sonra Muhammed (Sananda) gelip de 7+ Milyar kişiye Geçmiş Yaşamlar, Karma, Adalet ve Tıbbi Nebi üzerine düzinelerce makale yazmadan gelip millete gerçeği anlatabilir mi bu konuda? Çoğunluk Sananda’yı İsa’dan ibaret sanıyor, kaç tane hayatım var benim, Din polemiklerinden lütfen geçelim. Zaten böyle çizgi filmler bile TV’de Aile Dizisi olarak beynelmilel ortamda sunuluyor artık. Da’ath! Karma Temizliği...

Eski kozmogenesis fikirlerimiz ve Tanrı anlayışımız da neydi öyle.

Sakallı olan Baba figürü zaten Hikmet ehli Ulu-Magus olup yeni dönemde hem Eril hem de Dişil birlikte ele alınması gerekiyor. Ruh zaten kadın ve erkek sınırlarından daha ötede bir varlık. Düşünsenize, şu galaksilerin herhangi birinde bulunan bir sürü gezegenlerde de hayatlar yaşamış olabiliriz. Bunu anlamak için ancak yeterli Simya çalışmalarından geçerek Hikmetine varıp, Kozmik eşlerimizle uyanan hatıralardan hatırlamamız gerekiyor. Ancak Astrodemografi yapabilmemiz için yine de Takyon teleskopu ve ışık hızını aşan uzay araçlarına ihtiyacımız var. Simya meselesine bunlar da dahil. Öyle bağlandım oldu yok, kendi içinde barışamadığı kişiliklerini uzaylılar olarak gören ve ortalığı karıştıran da çok. Furyayı körükleyenlerden biri zaten Crowley idi.

Ben de en son Güney Amerika’da Allah demeden Sosyalist devrim yapıyordum.

Ssshht çaktırma zaten bunun için Ateistlerin, Sosyalistlerin ve Komünistlerin gönlünü fethettik zaten, ‘Hasta Siempre’ içine Fatiha’yı kodladık.
Dindar bir ailede doğup Fettullah ve AKP gibi din tacirlerinin Diyanet işlerine bu kadar para akıtma kisvesi altında tamamen küfürle içini boşalttıkları için tekrar Ateizmle yüzleştiğin kadar…
Sonrasında Anan bile senin kim olduğunu bilmeden, önündeki Muhammed’e kafa göz dalan ama İsa’ya sempati duyan bir ama sürekli mutluluktan ağlayan kız arkadaşından sonra, kendinden kendini doğururken
Ardından Hadisler ve Sempozyumlar düzenlenen, bir sürü biyografisi olan, Gazete Resmi çıktı diye olay olan, ama her kilisede ve çoğu evde de çarmıha gerili halde vesikalığı olan, her namazda her ayinde ismi ve taşıdığı sözü zikredilen resuller olduğunla ve ne imamın, ne hahamın ne de rahibin seni tanıdığıyla….
Ve sadece bununla kalmayıp defalarca tarihe geçtiğinle yüzleşeceksin hatırlarken… Ama sadece Resul değil diğer hayatlarınla Ruhsal Kimliğinin Hakikatini ilan ettiğin yerde kafir, küstah, popülarite kaygılı, şeytan, şarlatan, şahbaz, aceleci simyacı bile diyecekleriyle de yüzleşip….
Yine de tıpkı Termopillerde yaptığın gibi 7+ milyar insana…
Hani daha önce Magus olduğun yerde ancak ima edebilmiştin ya bu sefer her dediğinde ilk önce inanmayanlar, karalayanlar, dedikoducular, aman da amancılar olacak, ancak hakikatin de herkesin hakkıdır ya, bu sefer bağıra çağıra. Alanlara çıkarak…
Ruh eşlerin bile seni tanımasa ve yanına yaklaşmasa bile… Açık Açık!
T-shirtlere dair sana gelen soruları da umarsızca cevaplayarak… (Gönül Emparyalizmini elimdeki İksirle Sosyalizme dönüştürelim mi? Dahası da var bitmedi çok espri var bu konuda… Kadavram delik deşik oldu zaten…)
Atatürk zaten Laikliği getirdi ama Osmanlı karmasından yine depreşirler sen de avazın çıktığı kadar bağıra çağıra üfle sura...
Kazalar olsa bile… Çünkü bu sefer bu gerekli, çok fazla eleştiri geliyor ettiğim dualar niye kabul olmuyor, alkol niye yasak, bebek ölümleri neden oluyor, neden bu kadar adaletsiz diye.
Din yerine şifa, hatta o yüzden karşılaştırmalı din yapacaksın… Göz var Nizam var, Gandalf da sensin Frodo da Aragon da ama gönüllü sayısı artınca fazla mesai yapmayı bırakırsın, anlayınca Sauron’lara bırakmazlar burayı.
Meselenin özündeki hakikat bir çok kanaldan zaten sembolik bir şekilde anlatılarak sana zemin hazırlandı. Hem internet var artık.
Unutman da kolay değil zaten bütün dinlerin arkasındaki azılı sorumlu velet de sen olduğun ve hedef tahtası olacağın için sembolizm ve metaforu çözerken duru bir irfan gelir herkese. Seninki zaten gurur değil onurdur. Önce kendi yaşamlarını bir hatırlasınlar zaten senin yaşadıklarını yaşamadılar.
Hatta 7 milyar insanın arasında bir tek sen misin diye soranlara da soyundukça soyun tamam mı keçim.
Gururlarının da tatavasına başlarsın yani emeğin var bu işin içinde.
İyi sürüşler.
^.^
Çünkü buna değer.

Sırf insanların yüzleşemedikleri kibir, gurur, yalan, riya, kalpazanlık, üçkağıtçılık, sertifikacılık, mucize ve kurtarıcı bekleyicilik meseleleri yüzünden çatı katıma tıkılıyorum sanki önümde Trump Towers iki kule konmuş da bütün bu kendini kandırma tatavasının içinde Hakk’tan Portal açamıyorum sanki...

Ledün İlmiyle Gelir Yah! Commandante Che Guevara!

Ben Charlotte Bronte iken zaten dostsuz kalmam demiştim kedime ve kendime. Az uyarmadım ve tepiklemedim Alphonso’yu da. O zamanlar Alphonso Louis Constant diye bilinirdi. Onu da az uyarmadım. Gidici olduğunu görüyordum ama etrafa kendini yüksek majisyen olarak gösterebiliyordu… Niye? Çünkü kitap yazıyor, ama karması unutuluyor veya kaybolabiliyor.

Bir de yani herkese “Do what thou wilt shall be the whole of the law” (Murad gerçekleştirilmesi kanunun bütünüdür) ve “Love is the law, love under will” (Aşk-Sevgi kanundur, muradınca sev) derken kendi sözünün arkasında duruyor mu?

Niye benim muradımı tıkayan hareketler yapıyor, daha kendi naklettiği ve kanun olarak gösterdiğini bile kendince çarpıtarak “Dilediğini yapmakta özgürsün” olarak görüyor. Ayrıca benim muradım da kilit inisiye olduğum için ciddi meseledir. Öyle hoyratlığa gelmez. Neyse madem biz de ipini keselim artık, Deccal’e hizmetten tutukludur.

Bir de birlikteyken bana anımsıyorum, hatırlıyorum diyordu, ama hiçbir şey anlatmıyordu. Ben kendimi ruh eşlerim, yaptığım regresyon ve ayna çalışmaları kadar google, jstor, wikipedia, eserlerim, biyografilerim ve filmlerden hatırlıyorum.

Ben Amenhotep III iken öldükten sonra Akhenaten de benzer bir kumpas kurarak güç elde etmeye çalıştı ve kendini Avatar ilan ederek durumu Amon rahiplerini öldürerek saklamaya kalkıştı ve başarılı oldu. Amon rahipleri hayat kanunlarını bilen şifacı ruhbanlar oldukları için bu önemli bir bozulma, unutkanlık ve demansa sebep olmuştu. Ancak o zamandan bu zamana kadar internet yoktu.

Ancak öldükten sonra tarihin bir yerinde kaybolup başka yerde çıkabiliyordun ve şimdi saptanan Ruhsal Hakikatler üzerine insanların geçmiş yaşamlarına kadar kataloglarını sosyal medya sitelerinde bile kaydedebiliriz.

Zaten şimdiki enkarnasyonunda, biz tanışmadan önce bir sürü antidepresan ve ilaç içip intihar girişiminde bulunmuştu. E yani ritüel yapıldıktan sonra oyuna konuyor eğer geçmiş yaşamlar tarandığında bozulmazsa. Benden taraflı 9 ay Platonik Aşk (Hayalet Sevgili) yaşadıktan sonra 2 senelik bir ilişki yaşadık. Kavga da etmezdik ama inisiyasyonlarda sabredemediği için geçmişten edindiği Tanrıça kompleksinden ötürü eleştiri de kaldıramazdı. Ama kibrinin derin devlet meselelerine kadar uzandığı düşünülürse…

Maji 101 : Gümüşün sınavından nasıl 0 alınır?

Zaten insanın başına ne gelirse ya meraktan, ya da yalanla kendine yalakalıktan… Bunda ikisi de birden… En ufak eleştiride bile ağlıyordu. Ama genelde mutluluktan ağlatırdım onu.

Kafasına sıksa kesin ölürdü. İlaç kullanarak intihar etmek cesaretsizlikitr ve hayatta kalma payı vardır.

Yüzü de tam olarak GIF’teki kıza çok benzer. (Benim hayat hikayem de Scott Pilgrim’e paraleldir) Ama onun kadar iyi davulcu değildir, zaten enstrüman çalamaz, resim kabiliyeti vardı da bir sürrealizminde maalesef bir Salvador Dali değil, bugün sahnelenen durugörü tiyatrolarına bakarsak. Görüntü koymayı efsun yapmayı becerir ama yine sittin adet fake hesap açarak gurur ve yalakalık yaparak ajanlık eder.

Tatavası da bitsin madem.
San ki… Taşıma suyla değirmen dönüyor…

Bugünlük yağmurunuz da benden olsun… 18 Temmuz 2017–09:09 AM’de yayınlandı. Acaba Avrasya Tüneli ne alemde?


Konuyla ilgili edebi çalışmalar… Some poetry about this subject…

Res Publicka — Justice Dew
TipsY PsyChe
Room to Breathe
Enrightening
Fun in the Panty-Hooves

Onlar Cahil Kalsın Diye Onca Hile
Kükre, Ey Prometheus!

Child Sananda was 11–12 years old while this music video was release. Hero theme connotates to Horus. And explicit lyrics suggest that Sananda can’t use slang words. But still, everyone can express my feelings. Even the foul mouthed.

— Magic 101 : How to score 0 from the ordeal of Silver? —

This article is written to undo the schism caused by Aleister Crowley (some past lives; Akhenaten, Democritus, Mary Magdalene, Caliph Ali) which were stimulated when he was in Cairo thorough geographical stimulation of the psyche, thorough faulty channeling of the Book of Law to the Divine Order upon a life as a proclaimed initiate which is loaded with mysterious cover-up of lies, pride and treachery and especially insult to Sananda, who is real representation of Ra-Hoor-Khuit — As Sananda I can be a Crowned and Conquering Child as an Ascended but Incarnate Master thorough an incessant series of lives in service, having a stable court at ARN, an Aethyr that Crowley could only had a glimpse while he was using Heroin and Sex Magick with Victor Neuburg, also his view of Aethyrs are very distorted with symbolism. As well as the very reception of the Book of Law, why on Earth he would emphasize to not even change the style of a letter?

This is also connected with his attacks and accusation of Riding too Fast in the Path of Initiation for Victor Neuburg who had birth right as NEMO, he is still suffering in his current incarnation and not available for service after being degraded so much by Crowley, while Crowley was just being reckless and most of his accusations upon Neuburg and other people should be done on himself IMHO, he was just projecting his impurities.

After inflaming too much with sexual practices and drug abuse. Quite hasty to torment, but causing bad global pranayama in the long run. Now pretty much all countries have corrupted politics, to the extent of bought out Intelligence Service Agents which reflects the schism in Esotericism-Occultism too.

I got my mirror tricks you know, I have passed DEO anyway…. Next time I will be bald and you will still make sense out of this mess.

Seriously these things are related to Divinity. But if you can only guess how all this sugar coated blasphemy upon pride, could cause very critical damage and corruption in the fabric of time is that...

No one accused him or derided him enough to make him just stop creating more confusion and torment for people. In that case he would be useless as a tool for other charlatans. Where is the dignity OTO now? Why on Earth, an Order on Earth who has a claim to be a reflection and representation of the Divine Order while giving too much permission and authority to someone who is reckless to cause such pride, cruelty and torment as if there is no value for human life on Earth. Is that on purpose? Is there any shady underhand dealings with this? I assume it is.

Why so much lies? Is it because everyone in the Order likes to lie time to time, for their self-interest, or just because they like to lie to themselves they are better than rest. Ah the taste of being exceptional, even the falsity of it is quite delightful. A professional liar does it upon a survival instinct. A magician knows that quite well.

But anything Divine has to be true, head to toe. If you ask me.

I’m more experienced in this, which is not a game but a serious work while keeping the joy and love established upon truth.

Every time a bit better and better.

I have no need for hiding my intentions and I’m bound to reveal the secrets, because everyone is getting sick because of misinformation, misconduct, malevolence, misconception… Falsity is a negativity that effects the mental realm and if its unintentional its because of ignorance, if its intentional its mostly because of arrogance and malpractice. Well who received the core of Tarot, which is Prayer of Celcelutiyah to Ali?

He knows the stuff but he can’t play it right. I didn’t build a religion upon sympathy, it was upon necessity. Some sinister cult would create some idol and advertise it with poetry to make people worship a statue which would accumulate enough ectoplasm that they can use for their selfish ends for their self-indulgence and mocking of people to make them prolong the taste of being exceptional while they were just bunch of idiots, who didn’t know if their lies were uncovered, their towers would be blasted. But Crowley did survived by systematic use of anti-religious attitude.

This time we have…

I suppose Neuburg happened to find out the mistakes of Crowley. Upon this Crowley did attacked him to secure his position in the Orders he is a part of upon survival instinct. So Crowley can’t be a NEMO too, can only come as high as VTA or LOA and in his current incarnation as Merve Inci Güler (Maiden Surname) / Soror Celestina she couldn’t go up above DES.

I can’t seem to face up through the facts
I’m tense and nervous and I can’t relax
I can’t sleep cause my bed’s on fire
Don’t touch me, I’m a real live wire
[Chorus]
Psycho killer, qu’est-ce que c’est
Fa-fa-fa-fa, fa-fa-fa-fa-fa, far better
Run, run, run, run, run, run, run away
Psycho killer, qu’est-ce que c’est
Fa-fa-fa-fa, fa-fa-fa-fa-fa, far better
Run, run, run, run, run, run, run away
[Verse 2]
You start a conversation, you can’t even finish it
You’re talking a lot, but you’re not saying anything
When I have nothing to say, my lips are sealed

Say something once, why say it again?

It seems that as a result of inherent karmic and astral load from his lives as Caliph Ali and Akhenaten, he was still not gone thorough Purification, Digestion and Transmutation to Silver, a necessary precaution before channeling a allegedly-religious text. So it seems that Crowley actually abused his role as a make-up messenger because he didn’t remember his past lives and didn’t dealed with them with correct manner. Its not necessary nor correct to walk or think backwards for regressing to past lives, you can also concentrate on the parts that hold theyour astral body untie. As Jesus and Mohammed were the same person. I know and remember my past lives like Abremelin (the source of the Initiation Line thorough the Knowledge and Conversation with/of Holy Guardian Angel in a lifetime and transmutation and being the HGA in eternal life-also the source for Enochian Mysteries), William Lilly, Muhyiddin ibn Arabi, Ernesto Che Guevara, Hallac Mansur, Hypatia of Alexandria, Plato, Charlotte Bronte, Margaret Rudd, Omer Khayyam and many more lives in service for truth. So his attack on me is imprudent.

I am working to build up a Healers Initiative that would serve globally in a decentralized way to heal the planet and standardize the Alchemy and Healing practices thorough right application of Healing Practices in a scientific and artistic way.

I work on developing and creating systems such as Heliocentric Uranian Esoteric Kundalini Astrology, Empathic Drama Therapy, Healing Theory, Healing Philosophy, Psychophysics, Genetic Development, AuRaMa Kundalini Reiki Healing System, Healer’s Education and Development and a lot of subjects that will enable humanity to uncover truth. As healing practices are needed to clear and develop the physical and spiritual senses, abilities and the right intelligent-interpretation of spiritual phenomena.

She told she remembered things, but she didn’t tell me any of these while she were with me as she also told she was into occultism and she was clairvoyant. Which could be caused by a subconscious motive to ‘Blind and peck the eyes of Mohammed and Jesus’, as a ritual and vow can cause a lot of things along the transference of souls to other lives thorough karmic attraction. We were in a blind ordeal that time and she had a history with a famous charlatan called Ata Nirun (Samuel McGregor Mathers — Middle Age Inquisition and Witch Hunt) -her false teacher-guide, who had underhand dealings mega-corps and defending untrue spiritual knowledge, working in tandem with abortion cults which are threatening Turkey and other countries social and psychological health. Also works with a group that deliberately separates soul-groups, twin-flames and soul-mates with black magic practices and threatening. She also gave away my hair to this group to block my love life upon threats and money. She had attempted suicide before we met, I was not aware that I was Sananda and we were in a double-blind ordeal.

Well if Crowley thought he had right to judge Jesus and Mohammed as the cause of Exoteric Religious Dogma and Belief, he should also see that as a human being with a divine mission I also coordinated the whole thing as incarnate Horus and Ra back then, as I was pretty successful to realize this in most of my lives. After and before Islam and Christianity. The Order structure and Exoteric beliefs were corrupted by demonized people who had lust for power because of personal and oligarchical interests that were unjust for All. Most of the time I reincarnated just to repair the damage and revitalize as in Revivification of Islam, Renaissance and Reformation.

She is unaware of the extent of her mistakes of her past life or can’t accept the global mischief she had caused as a fact.

So such an attack is a deliberate move of pride and causes schism in the Holy Order. By this we also see that Crowley always had delusions and created reckless discord, which is unfit for anyone above R .’. C .’. order. It is found out that he had done ritual and sex magick to attack Sananda to flap his wings and blind him, also to other Initiates, Saints, Prophets and Buddhas which would put the World to unrest as we can see now. But as he didn’t know that I was waiting him to as Mohammed was waiting for Ali and as Jesus for Mary Magdalene. He incarnated again as my ex-girlfriend who had blinded me thorough not sharing his occult knowledge but keeping things to herself, being jealous when I helped people around and made friend. She had Goddess-Complex from the past she still carries, who couldn’t accept the least criticism, crying at the instant of criticism upon herself. She still doesn’t give up her impurities as a dignified or decent initiate of any Order would. So unfit to channel or speak truth she hides behind fake profiles as he had done with her serial pen-names when she was Crowley.

Right now the people’s contribution to the True Divine Order is increased to %10 from %7 in 2 months in Turkey and light will augment with our actions thorough Healthy Healing Initiative which is at its starting phase but having the necessary knowledge foundation upon my creative work in solitude. But when Sanat Kumara — Mustafa Kemal Ataturk was doing the reformations the percentage was as high as %55. This percentage which were systematically dropped by the closure of Village Institutes, Leftist-Rightist schisms, military coups, bigotry and unrest.

Such events caused Bedri Ruhselman to hold and hide the purely channeled book called Divine Order and Universe because of the fear of misconception and misunderstanding. So it was postponed to release and held in a Notary Safe. After the death of Ruhselman, the book was released after the time it should, also the emergent of a language barrier thorough the simplification of the Turkish language in time causes disadvantages. The extra-delay could be caused the Organization which is based on ‘Knowledge Book’ which holds self-contradicting statements along with deliberate paraphrasing from works such as Futuhat-i Mekkiye (by Muhyiddin ibn Arabi), but being told as channeled from cosmic beings. But the channel is not stable, the Saturday reading events are like Gas Chambers and there are no Yogic or Spiritual Practices that would enable people to Breathe some eternal life.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.