Telegram = only bots, not chat

Пройшло 80 днів з моменту написання статті про Telegram. За ці майже 3 місяці, я не видаляв і не переставав користуватися даним месенджером. Тож він не для переписки - це ще раз підтвердилося. Важливі повідомлення від друзів губляться під тонною чатів, статей read later, ботів та інших дійсно важливих сервісів.

Я досі залишаюся при думці, що WhatsApp найзручніший для only-переписки, не зважаючи на мінуси з синхронізацією, яка не шифрується і не доступна при переході на різні ОС. На рахунок дзвінків: необхідне хороше з’єднання, тому це досить сумнівна перевага.

Продовжимо про T. Якщо бути чесним, то там надзвичайно корисні сервіси. Я користуюся багатьма дійсно корисними ботами, які економлять мій час. Я не уявляю скільки трафіку, часу та нервів пішло б на ту інформацію, яку я отримую в декілька кліків.
Наступне, це великі чати. Вони можуть як і підняти настрій, так і дати пораду, допомогти із будь-чим. Що там казати, посеред всіх чатів (які я видаляю дуже рідко), знайшлася людина із маленького інтернет-магазину, яка надала відверту консультацію, чого я б точно не добився телефонуючи на гарячу лінію. Паніка та хвилювання були неминучі, проте зараз все чудово. 
Окрім цього, у тебе немає перешкод. Ти із легкістю можеш написати відомій людині і отримати швидку відповідь, водночас не витрачаєш сили, а просто вводиш @username із Твітеру і з ймовірністю 80% необхідна людина тут. Для спілкування із незнайомцями, це саме той сервіс. Не для друзів, повторю ще раз.

Якщо узагальнити, то до Telegram ставлюся нейтрально, навіть більше позитивно. Я надзвичайно радий, що існують боти, відкриті чати, юзернейми, які серйозно допомагають. Проте я б не писав там друзям. Все ж персональні повідомлення більш важливі, аніж “відправлення Новою Поштою”, хоча…

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.